Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 28

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    "Shrnuto, doposud se o RP ze strany serveru zajímal jen RP tým."

    Dovol jen prosím, abychom tě opravili. O RP pravidla/podporu se při spojování možná ještě takový půl rok až rok zajímalo velké množství hráčů i tehdejších GMs(a byla to velmi schopná a oblíbená GMka, co se držela leta). Poděkujme Martinusovi za to, že většina z nich odešla a se serverem skončila a nás, zbytek, co se o to také pokoušel, Martinus doslova odradil. A ačkoliv nasliboval hory doly, nic z toho nesplnil.
    Osobně chápu, že RP pro něj nemělo význam a chtěl se prvně věnovat opravám hry samotné, dungeonům, bgčků a tak dále. Ovšem nějak si nepamatuji, že by v čemkoliv Rperům vyšel vstříc, i když mu psali, i když GMka na něj apelovala...

    Mě příjemně těší, že jsi tak přístupný a chápavý, protože ruku na srdce, předešlý admin nebyl. Snažili jsme se o různou rp podporu, která nám nebyla dána a to dost lidí odradilo(a snížilo všehovšudy i přítomnost tehdejších RPerů o polovinu), takže se jim nemůžeš divit. Přesto mnozí z nás vytrvali a dávali tomu pořád druhou šanci. Teď tady je . Tvůj zájem i o tuhle složku hry je úžasným přínosem a myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, žes mě mile překvapil a že si tě díky tomu vážím.
    Za Martinuse si běžný hráč si ze strachu ani nedovolil vložit článek na fórko, a upřímně i chápu, proč si nikdo nedovolil založit znovu RP pravidla, přestože ta nepsaná tady stále byla.
    Budu upřímná, dokud tu byl Martinus, měla jsem obavy na forum cokoliv přidat. Pod všemi těmi na hlavu postavenými pravidly mi nejeden topic nebo komentář zmizel. Pak jsem přestala na fórum chodit úplně. Udělali jsme si web, kde nás nikdo necenzuroval. A fungovalo to líp, než tady na fóru.

    Nicméně, k dané věci, nějaká pravidla byla na starém Soulwellu, hodně hráčů se drželo jich spíš ze zvyku a slušnosti.

    Tohle nebyla nějaká výtka nebo tak, to bylo jen vysvětlení k tomu, že to tak opravdu vždycky nebylo . Člověk se po nějaké době snažení prostě... vzdá, protože to nepřináší žádné ovoce. Když ses stal novou hlavou Gamenodu, zajásal nejeden hráč .

    A otázka nakonec, Delxi... Nechceš si s námi to RP zkusit?
    Last edited by Blanch; 14-01-2015 at 15:49.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    286
    Quote Originally Posted by Blanch View Post
    Za Martinuse...
    Prosím, neporovnávejte nás. Nejde to. Uvědomte si, že jsem tu jednak krátce a jednak je server v konkrétních podmínkách. Nemám za sebou takovou historii jako Martinus. Je jaký je, hodně si toho prožil hodně zažil a dokud adminoval, byla populace o tolik vyšší, že RP komunita byla v porovnání s celkovou populací opravdu zanedbatelná. Situace se změnila, všechny tři komunity jsou přibližně vyvážené a tedy věci pro RP komunitu získaly stejně vysokou prioritu jako pro ostatní, alespoň z mého pohledu. A klidně mne oprav. Ve chvíli kdy jsem se snažil něco o RP zjistit, tak jsem viděl chybějící pravidla, mantinely, náplň práce. Ano, vy to možná máte nějak zažité, ale pro mne je RP španělská vesnice. Navíc jsou tu jedinci, jež mají tendenci argumentovat o všem, kdykoliv a kdekoliv. Pro ty platí bohužel pouze jediná odpoveď, "je to v pravidlech".

    Quote Originally Posted by Draik View Post
    Co se týče pravidel, Shedreka tu myslím psala něco o specifikacích ohledně opakovaných eventů.
    Pokud se nepletu, tak formulace pravidla byla pozměněna na aktivní eventy. Označení rekurzivní jsem odstranil.

 

 

Similar Threads

  1. [Info] Nová Facebook stránka
    By Martinus in forum Info & News
    Replies: 0
    Last Post: 06-06-2012, 15:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top