No, Delxi, rpeři tu jsou, jen je teď zkouškové a nechodí sem tolik hráčů, takových minimálně pět lidí od nás z gildy si to asi ještě týden nejspíš nepřečte a určitě nejen naši, prokrastinace je potvora a wowko je velký svod .


Co se týče těch bodů, podle mě jsou vystihnuty dobře. Líbí se mi návrh Draika v souvislosti s těmi nelore postavami a napsání povídky, která dokáže vysvětlit, proč tomu tak je a dát to třeba k posouzení ostatním, jestli to přijmou bez problémů. Nejen RP GM, ale tak nějak nechat k tomu vyjádřit i hráče, protože zejména oni s tím mohou mít problém ve hře. Případně pokud ne hráčům, tak ať to posoudí všichni rp gm .
Vyloženě bych to těm lidem nezakazovala hrát, ale ať počítají s tím, že podle toho, co budou hrát, podle toho s nimi bude jednáno a asi je bude plno lidí ignorovat.


Mám malinký problém s jednou věcí(špatná zkušenost) a to tím, že slovo GM bude mít vždy větší důraz, než třeba slovo skupiny rp hráčů. A bude definitivní.
Navrhuji třeba podmínku, že bude minimálně pět(+/-, podle potřeby) RP hráčů moct vetovat názor/jednání RP GM, těch, kterých se to týká a samozřejmě opodstatněně a s vysvětlením, s úctou a asertivitou, žádný útok.
Pak to totiž taky může dopadnout tak, že my si něco vymyslíme a GM nám do toho začne vrtat s tím, že on(a) to tak nechce, jemu/jí se to nelíbí. Je to už ovlivňování rp hry hráčů. Netvrdím, že tomu tak je, ale předcházím třeba nějakým potížím, vždycky je lepší prevence. A už jsme tu podobnou situaci zažili a nebyla vůbec hezká.