Quote Originally Posted by Blanch View Post
Za Martinuse...
Prosím, neporovnávejte nás. Nejde to. Uvědomte si, že jsem tu jednak krátce a jednak je server v konkrétních podmínkách. Nemám za sebou takovou historii jako Martinus. Je jaký je, hodně si toho prožil hodně zažil a dokud adminoval, byla populace o tolik vyšší, že RP komunita byla v porovnání s celkovou populací opravdu zanedbatelná. Situace se změnila, všechny tři komunity jsou přibližně vyvážené a tedy věci pro RP komunitu získaly stejně vysokou prioritu jako pro ostatní, alespoň z mého pohledu. A klidně mne oprav. Ve chvíli kdy jsem se snažil něco o RP zjistit, tak jsem viděl chybějící pravidla, mantinely, náplň práce. Ano, vy to možná máte nějak zažité, ale pro mne je RP španělská vesnice. Navíc jsou tu jedinci, jež mají tendenci argumentovat o všem, kdykoliv a kdekoliv. Pro ty platí bohužel pouze jediná odpoveď, "je to v pravidlech".

Quote Originally Posted by Draik View Post
Co se týče pravidel, Shedreka tu myslím psala něco o specifikacích ohledně opakovaných eventů.
Pokud se nepletu, tak formulace pravidla byla pozměněna na aktivní eventy. Označení rekurzivní jsem odstranil.