Pozdravy všem a poděkování za RP těm, kterých se to týká,
z "městských elfů" pak obzvláště Ezachiel a Emeraldovi za smysl pro humor,
z nemrtvých Helen za vytříbený vkus,
samozřejmě všem z guild, co půjdou dál za PVE na Ice či ofík a ne za RP na Legendu, atd, tedy i Profi, Navarovi, Mafinovi a Faelinovi, i když toho, doufám, ještě párkrát uvidím

Díky Anttiovi za eventy i RP trola a Vondry Slámky, Cerothovi za spawny a GM podporu, i RP postav a spoustu skvělých příběhů, DeeCee a Delxovi za snahu Soulwell kočírovat, i když šel ke dnu...
...no a jmenovitě asi všem, na které jsem i na Gamenode ráda narazila při eventech i chození PVE: Kechi, Leaseth/Galvar, Thanalos, Altash/Eli, Eyra, Saeres, Ygraine, Corin/Viktorka, Flairica/Rullinea, Balahen, dvojka Narlen a Nessa, Alzerth, Agi/Ego, Taharis, Omnos, Pagarifal, Urssus, Eryane, Hallin, Jasmeene, Turdus, Greshi/Angelus, Rognor... asi jsem se měla vyhnout jmenování, protože jsem určitě někoho zapomněla.


V současnosti doplňuji na guild fórum dlužné eventy od Soudu, Havrana a Fénixe, Arctic Challenge po Dalaranský orb, Podivné zásnuby a jiné, které čekají na zápis od jara.
Důležitější ale je, že pokračujeme v příbězích dál, i když jinde, například v sérii Zjizvený, jejíž první část skončila o víkendu, a začínajících Slzách Fénixe, odehrávajících se v Silvermoon a okolí. Mimo to se ale scházíme na casual RP po večerech, naposledy při vzpomínce na Faelina, která se zvrhla v hádku, ze které by měl pan akolyta jistě škodolibou radost.
Máme k hraní volný celý svět, zpřístupněné i zóny jako Stormwind Vault, Old Scarlet Monastery, Verdant Plains (Emerald Dream) a kopu nápadů, tak se přijďte po večerech mrknout. Elrendar Keep je jako již tradičně ve víru dění a v Duskwoodu se opět sešla Noční Hlídka. Oficiální otvírací event týkající se děje Warcraft 1 se teprve chystá, stejně tak výroční turnaj k oslavě pádu Krále Lichů.

Těm, co se nezastaví na návštěvu na Legendě, přeji do budoucna hodně dobrých nápadů a zábavy u RP i štístko na dropy v PVE... a hlavně krásné léto a štěstí v osobním i profi životě.

Eynor.