Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Inu, tak jak jsme slíbili, na řadu přichází hosté, spojenci, zmizelí přátelé i zrádci…

    Brunetka si nadšeně zamne ruce, zatímco zlatovlasý elf si procvičí krk a ramena a zrzka se rozhlédne, jako by něco hledala.


    Walan

    Avianna se srdečně usměje: “Walan? To je parádní léčitel- zvládl vyrobit protijed pro celou pevnost. Jen netuším, proč vařil kočičí chlup, myší hlavičku a… uh, fuj,” trochu zezelená.

    Malan striktně rozhodí rukama: “Ne. Do kuchyně mi nesmí. NE.”

    Hawke se zachichotá: “Walan je druh léčitele, kterému neutečete. Jak pacient není v posteli, promění se na lva a najde vás. Pokud místo na marodce sedíte v krčmě a padne na vás velký stín s rohy… našel vás.”








    Eryane Scarlet

    Avianna se trochu otřese: “Kdykoliv jsem vedle ní stála na stráži, tak jsem dostala rýmu… dokonce i Mistra Darksun z ní záblo.”

    Malan kývne hlavou: “Host a vyslanec Ebenové čepele. Nakonec velmi příjemná dáma. Tuším se jí dvořil ten toulavý pirát. Pak zmizela, když měla hlídat Thalassijský průsmyk.”

    Hawke zaujatě nastraží ouška: “Nikoho takového jsem v pevnosti nepotkala. To je rytířka smrti?”









    Admirál a kapitán Kieran Moonwolf, pirát a Casanovlez

    Avianna se zavrtí na místě při slově pirát, pak se poškrabe na boku a nakonec varovně zvedne prst: „Sice má kompas a mapu, ale nečekala bych na místě křížku poklad. A pozor, nezapalovat si v jeho blízkosti! Vysoké riziko požáru!
    Zkusil to snad na každou v pevnosti krom lady… i když tu zase unesl do Shattrath a svlékl, tak, kdo ví.“

    Malan si jen povzdechne a mávne rukou: „Na piráta u nás kotví podezřele často. Rum si vozí vlastní. Archívní, pchhh.“

    Hawke nakloní hlavu: „Moony je kamarád do nepohody. Tedy, pokud nejste žena. Pak vám neustále sahá na zadek. Nebo pokud není opilý, pak dělá to samé a je mu jedno, ani když nejste žena. Varovala bych hlavně pány v róbách.
    Ale je fajn, že pomstil svou manželku a získal zpět svou loď, nebo ne?
    Mimochodem: ta jeho opice je šmejd první kategorie. Lepšího kapsáře byste ve městě pohledali. A ten papoušek, no-“ odkašle si.









    Orkelt Thunderhorn

    Avianna pronese: „Je vždycky tam, kde je potřeba. A občas i tam, kde není potřeba. Ale vždycky někde je. Tedy, obvykle je tam, kde se něco děje. Kde jsme my. Teď jsem se do toho zamotala, že?“

    Malan se k ní nakloní: „Pozor, slečno Dawnseeker, to znělo skoro jako pokus o myšlení.“

    Hawke se usměje: „Orkeltovi dlužím svůj život minimálně dvakrát. Občas si říkám, proč pomáhal elfce, kterou nikdy neviděl, ale muselo to být nezdolností mých přátel, ke kterým se přidal. Občas jako by věděl věci, které jste nikdy nikomu neřekli, nebo věci, co se teprve stanou.
    Je správné, že se stal novým Hlasem Shu’halo… je neohrožený v boji, paličatý, stálý. Kapit… Garan Balahen s ním velice dobře vycházel.
    Mimochodem, všiml si někdo, že to jeho kopí není tak zcela obyčejné? V Outlandu se mi to tak zdálo... jen nápad."








    Hallin

    Avianna si poupraví tabard: “Hmm to je ta, co se převléká za jízdy v sedle? Marně se snažím zjistit, kde ukrývala tolik oblečení.”

    Malan se zamyslí: “To je ta elfka, co cestovala s Orkeltem? Tichá, polonahá?”

    Hawke po chvilce ticha dodá: “Myslím, že spolu s ním byla ve skupině, která mi zachránila opakovaně zadek. Neřeknu proti ní křivého slova. A jestli je jí lépe s taureny, určitě sama ví, proč. Tím spíše, pokud ji uznávají.”








    Siri Nightwish

    Avianna si upraví čelenku ve vlasech a narovná se: „Vlastně ani nevím, co tu celou dobu do odjezdu do Booty Bay dělala, ale najednou se po ní sháněl seržant. Že by mezi těma dvěma něco bylo?“ zamrká na Hawke, která na ni učiní nenápadné sprosté gesto.

    Malan nakrčí čelo a zamíchá čaj: „Studovaná dáma z města, vždy pečlivě upravena, odtažitá a značně svůdná. Kdykoli dostala chuť na jahody, někdo mi vykradl spíž i skleník. Také prý oplývala děsivými historkami, kvůli kterým tu Ogatix provedl lov na hlodavce… a měla deník plný poznámek o ztracených artefaktech. Hádám, že pokud po ní seržant pátrá, má zatraceně dobrý důvod.“

    „Není to ta, u které si Veranis objednal nápoj lásky, aby sbalil Aviannu?“ Hawke se na hnědovlásku jedovatě usměje a ta jí oplatí předchozí sprosté gesto. „Pokud vím, zkoumá tajemství transmutace v alchymii a výroby kamene mudrců… a také prý z Booty Bay poslala Veranisovi nějaký Meč Duhového draka, starou zrezlou věc.
    Zdá se, že mu štěstí nepřinesl...“



  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Garan Balahen

    Avianna se trochu zavrtí na židli, zatímco její společnice při vyslovení toho jména smutně odvrátí tvář: „Jak šel s funkcí rychle nahoru, tak pak i letěl dolů. Pár obvinění, pár rvaček a už je z něj zase jen hraničář. Tedy začalo to chlastem ve službě, hádkami s rekruty, nezvládnutí šelmy, přehnané násilí na členech posádky, neomluvená absence, nepovolené metody, vulgární mluva…“ odpočítává na prstech, pak se rozzáří: „ale ten soud se zrzkou i duel byly super zábava na pár večerů!“

    Malan upije čaje a položí šálek na stůl: „Muž jak má být, říkají. Tedy na orka nebo trpaslíka. Ale prý měl z polovice dědictví lidské krve... to by snad vysvětlovalo ty větry a krkání.
    Zásobovací důstojník ho prý potkal ve městě: má vlasy obarvené na blond, nosí sukni a prohlásil se dědicem trůnu,“ nevěřícně kroutí hlavou, „no snad ho tam naučí nějakému elfímu chování a etiketě. A oklepat hnůj z bot před vstupem do místnosti a nenosit helmu v přítomnosti dam!“

    Hawke se dívá dál stranou, jako by nic nechtěla dodat, pak jen zvedne oči: „I když hulvát, byl to správný chlap. Je ho škoda. Snad najde, co potřeboval.“









    Belkaren Brighteye

    Avianna se otřese: „To je Balahenův starší nafoukaný bratr, že? Na nemrtvého nějak moc flirtoval a chlastal. Nakonec se stejně zase přidal k Pohromě.“

    Malan se zamračí: „Nikdy jsme ho neměli uvítat v pevnosti, ani nechat bez dozoru. Dva pokusy o zabití tehdejšího kapitána, vraždy nevinných a bezbranných žen a dětí, které se během bitvy ukrývaly v hlavní síni… zaslouží si to nejhorší.“

    „To nejhorší? Doopravdy ho pošleme bydlet do Silvermoon? Jednoduše: pokud ho někdy potkám, zemře definitivně, nemrtvý nebo ne,“ zavrčí Hawke a zatne ruku na opěradle křesla v pěst.







    Emerald Nurimu

    Avianna se zatváří zasněně a sexy hlasem pronese: „Vrrr… totiž, ehm, Nessin snoubenec. Ptala jsem se jí, jestli by mi ho nepůjčila na víkend, ale okamžitě začala vystrkovat drápy.“

    „Rozhodně ten nejvyšší elf, kterého znám, prý míšenec,“ pokýve Malan hlavou.

    Hawke vypadá stále naštvaně: „Jistě. Citlivý, dvorný, galantní k dámám a nebezpečný v boji. Sexuální dravec, jehož pověst překročila hranice Quel’Thalas i Ashenvale,“ odkašle si, „ale za tu sázku je ztrestám jak malé kluky, OBA.“

    Malan a Avianna se na ni nechápavě zadívají, ale Hawke zarytě mlčí.








    Valendis Kaer‘Menan

    Avianna trochu ohrne nos: „Zpívá hezky, chlastá dobře, jen tu vražednou náturu by mohl trochu zklidnit. Taky prý kdysi kradl boty a olizoval dívkám nohy…“

    Malan se otřese: „Slyšel jsem i něco o tom, že slečně Brightshore pokreslil kotníky. Několikrát byl vězněn v Elrendaru, po každém útěku dopaden, po svém posledním boji s lordem omilostněn. Ale já bych mu nevěřil. Vypadal, že má obzvláště spadeno na seržanta a na piráta Moonwolfa.“

    Hawke trochu zčervená: „Sdílím s ním jistou kletbu, které brzy učiním konec, ale nevěřila bych mu nos mezi očima. Jen to, že se mu nedá věřit.“








    Corin Nightstrider

    Avianna se nadechne: „Povídalo se, že je možná něco mezi ním a lady, ale tomu nevěřím. Přece jen, kdybyste viděli ten zamilovaný pohled, který vrhal na porci smažené slaniny... a lady je vegetarián, to by neklapalo…“

    „To by neklapalo určitě i proto, že by mu překážel lordův šíp mezi očima, kdyby to zkusil. Co se týče té slaniny, prý s sebou nosil tu a pak také sušenky s čokoládovou polevou. Mám za to, že obojí konzumoval i jeho oř. Buksus? Bukvus?“ Malan stále kroutí hlavou.

    „Bucifálek!“ opraví ho Hawke a provrátí oči, „Corin je jistě odvážný a správný chlap a gentleman, bývalý Silvermoonský Casanova. Přišel o ženu a možná přijde i o přítelkyni… a jeho dcerku vychovává jistý zlý pán, kterého všichni svorně nemáme rádi. I přesto dál odvádí svou práci pro město a nabídl výcvikovou základnu vyučující způsoby boje Krvavých rytířů zřídit i v pevnosti, což mu lord schválil. Jen je mi ho líto…“








    Alexiel Coldheart

    Avianna našpulí rty: „Jednou se objevila a pak zase zmizela. Vzhledem ke krvi na meči lorda Sunhanda by mě celkem zajímalo, jestli je ještě živá.“

    Malan na ni znechuceně sykne: „Podezřívat lorda z napadení dámy, navíc přímo v pevnosti? Jak pošetilé, Avianno! Lady Coldheart je starší sestrou naší drahé paní, prý mocnou čarodějkou. Její kontakty a loajality leží mimo pevnost. Prý bydlí v Kalimdoru. Pravda je, že někteří členové posádky… k ní nemají zrovna pozitivní vztah.“

    Hawke si povzdechne: „Nápadně mi připomíná ducha, co kdysi chodil starou pevností, než shořela. Ale to bude patrně jen mýlka.“






  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199

    Helen

    Avianna nakrčí nos: „Jo to je ta, co mne tahala za ucho? Není zrovna milá, ale prý umí sehnat rukavičky z kůže tak jemné, že vůbec neomezují při střelbě. A roucho z tanarijského kašmíru! A prý umí i věštit!”

    Malan se pousměje: “Pravá dáma, která dokáže ocenit civilizované uvítání, dvornou péči i kvalitní kuchyni a pálenku. Tehdejší kapitán se s ní prý nějak nemohl srovnat.”

    Hawke se usměje: “Je pravda, že Helen je Dáma. A dobrý přítel, trochu vrtošivý, jako každý mág. Bez její pomoci bych ale nebyla naživu já ani nikdo z družiny, co tehdy jela pro Thanala.”








    Kechi

    Avianna se zatváří tajuplně: “Říkali mu cizinec z ledu, ale nevím, co je na té pověsti pravda. Určitou dobu se zdálo, že dělá bodyguarda slečně Brightshore, hlavně když byla v bezvědomí, ale kdo ví jaký k tomu měl důvod...”

    Malan na ni trochu zabručí: “Je to loajální spojenec, který si za svou pomoc nikdy nenárokoval odměnu. Kdo ví, proč se tak dlouho neukázal v pevnosti? Vždy je vítaným hostem,” ohlédne se po Hawke, která se očividně začala dusit.

    “Já budu raději mlčet,” řekne Hawke, když dokucká.

    “Ty, nehledal tě tu po tom, co léčil Eloyn? Prý mu někdo přepadl mecha-veverku a vzal něco u sedla toho kostlivého koně?”

    "Já jen schovávala jeho náklad před možným nebezpečím," Hawke udělá nevinný kukuč a našpulí rty.














    Catheryn Teleri

    Avianna se zamyslí: “Hm, parádně to umí s mečem a z města prý utekla, protože si její snoubenec měl najednou brát Starriderovou. I když tam měla možná jen víc zabrat, té také utekl každý chlap,” odfrkne si smíchy, “lord Catheryn nabídl vést výcviky šermu, ale nějak jsem neviděla ani jeden. Jen to, že se stala dalším zářezem Emeralda.
    Pokud tedy neprovozovali nějaký intenzivní výcvik boje ve dvou... s vyloučením veřejnosti,” udělá výraz “vy víte” a zadívá se směrem ke stájím.

    Malan pokrčí rameny a udělá výraz "to tedy nevím": “Neměl jsem tu čest. Možná si matně pamatuji takovou osobu... blond? Kattelyn?”

    Hawke si povzdechne: “Zprvu se zdála velice milá, ochotná, ke skupince cizinců v nouzi neobvykle laskavá. To se vidí málokdy. Po jejím rozchodu se snoubencem ale jako by začala myslet něčím jiným, než hlavou.
    Pokud jste přehlíželi její pokusy o flirtování, začala být neskutečně protivná a jízlivá. A já ani seržantka Eyra doopravdy nejsme na holky. Dovednost v boji jí samozřejmě neupírám, jakkoli nemá štěstí v lásce.”







    Vael’thas Snowdawn

    “To je ten divně přátelskej bratr slečny Isiel Snowdawn? "Ahoj, sestři, hádej, kdo se vrátil z hrobu? Brr, tuhle jsem ho potkala v bráně celého zlitého krví a u sedla měl tak dva tucty mrtvých zajíců. Moc nadšená z něj nejsem a ani Lyanor a Taharis ho nemají moc rádi. Pandora ho dokonce prohlásila za zlého ducha,“ Avianna se otřepe jako mokrý pes.

    Malan pomalu kývne: „Ten mladý muž i jeho přítomnost jsou… znepokojující, ano. Pozoroval jsem, jak se dívá na živá zvířata a mrazilo mne v zádech, povím vám. Na rytíře Ebenové čepele má velice zvláštní zájmy a hodnoty.“

    Hawke pokrčí rameny: „Tak toho jsem ještě nepotkala. Asi se mám nač těšit.“





    A to bude prozatím vše, děkuji vám za váš čas a za návštěvu…

    Zrzka se zvedne a vypálí pryč, majordomus v poklidu dopíjí čaj a brunetka si dojde pro svůj luk k věšáku na kabáty.

    Jsou to ty dveře s namalovanou goblinkou! *zavolá za ní reportér a povzdechne si*

    Budete chtít můj autogram? *optá se brunetka a usměje se, zatímco elf začne studovat strop*







    Vzniklo za vydatné pomoci Avianny, pro vaše i naše pobavení,

    Eynor




  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199




    Povídá se, že rekrut Veranis Holywood před svým zmizením na Eloynino doporučení zjišťoval, jak dobýt srdce žen od těch pravých kapacit, které doporučila sama Eloyn Brightshore: Faelina Darksun a Ithereala. Prý mu řekla, že se na nic nemá ptát Eliho, protože ten o tom ví příslovečné "prd".

    Povídá se, že Veranis před svým zmizením ještě stačil vypít nápoj lásky, který vydával za meducínku proti kašli a určitě nebyl pro něj. O druhou polovinu se pak podělil s Ogatixem. Možná to vysvětluje to, proč Veranis zoufale zval seržantku Eyru na rande a Ogatix málem vyzval na duel o Eloyn samotného lorda Andilien.
    Že by ona žádost o rande stála za Veranisovým zmizením?

    Povídá se, že klevety o Emeraldově kletbě byly jen součástí sázky, kterou dotyčný prohrál. Mnohá dáma v Silvermoon a okolí si jistě oddechla.

    Povídá se, že i seržant Dawnspear prohrál sázku. Jak jinak si vysvětlit jeho snahu vymámit z Mistra Darksun alespoň jednu róbu a jeho extravagantní blond paruky, které donedávna nosil?




    Povídá se, že učedník Ogatix byl na maškarním za lady Eynor. Maska byla tak dokonalá, že si ho nevšimli ani ve chvíli, kdy mělo dojít k vyhlašování té nejlepší. Neviditelnost je prostě občas i nevýhodou.

    Povídá se, že do pevnosti dorazila manželka kapitána Brightspear, velice mladá a velice výřečná. A od rány.
    Povídá se, že to není manželka, ale sestra, a přijela proto, aby zjistila, jestli jí už bratr sehnal ženicha!





    Povídá se, že se Mistryně Isiel Snowdawn na nedávné výpravě proměnila v kámen a skončila v Ogatixově kapse. Všichni si lámou hlavy, jak velké goblin tedy vlastně má kapsy?




    Povídá se, že když někteří slyšeli, že nemrtvý rytíř Vael má tři sestry a všechny zatím živé, pochopili, proč on je mrtvý. Kdo by přežil v takovém babinci?





    Povídá se, že z Měsíční věže bylo nedávno v noci slyšet třináct úderů kladiva a zvuky tříštěného skla. Ty mágské rituály jsou vážně čím dál divnější. Prý se ale od té doby všem, co nocují v Měsíční věži, konečně spí dobře. Tvrdě. A navždy.



  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Povídá se, že lord Ceroth Sunhand ukončil služby střídající se v hlídání malého Eltirka. Prostě ho už nikomu nepůjčí!
    Také se povídá, že shání informace o pohybu jisté lady Coldheart, taurena Orkelta a někoho, kdo zná hodně starou literaturu a písma.





    Povídá se, že kotě Cold bylo spatřeno na několika nepovolených místech v pevnosti, včetně učebny mágů, kterak kýchá a teleportuje se na krátké vzdálenosti. Jeho nezodpovědný majitel se okamžitě má hlásit ve strážní věži k zaplacení pokuty a náhrady škod, také k očkování proti vzteklině a teleportační viróze. Pro sebe i pro zvíře.




    Povídá se, že elfka při těle je hotový poklad: v zimě zahřeje, v létě vrhá stín. Alespoň to tvrdila Ygraina.
    Povídá se, že po rozhovoru s ní Vael'thas Snowdawn odjel do Orgrimmaru. Prý "hledat zloděje".




    Povídá se, že v lazaretu proběhlo dlouhé kolegium konsorcium a konkláve, která přišla s několika zásadními výsledky: Eloyn nesluší župan s prasátky, Eyra potřebuje dozor a magické zkoumání ve dne i v noci, Flairica již není mágem. Cože?!

    Povídá se, že se to v pevnosti docela hemží pyromágy! K ohni tíhne nejen jistá Pandora a Yaeneryn Daysong, ale i ork Skiorh!




    Povídá se, že se chystá výprava za účelem nalezení čehosi v Badlands. Dobrodruzi v ohnivzdorné výstroji se mají hlásit u kapitánky Windsong. Hasící přístroj jest povinnou součástí vybavení.
    Že by šlo o nějaký z artefaktů, které zmínila tajemná a zmizelá Siri Nightwhish? Nebo je ve hře něco jiného?




    Povídá se, že jistý trol Rokentrol nařkl Orkelta Thunderhorn z genocidy. Tedy trollocidy. To je dost přitažené za kly, že?! Nicméně jiný trol, Zulubar, mu prý za odměnu udělal manikúru.



  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Povídá se, že seržant Dawnspear odjel nejen z pevnosti, ale i z Východních říší. Svůj cíl prý sdělil jen lordovi Sunhandovi a Hawke. Ani jeden se nezdál ochoten na toto téma hovořit.




    Povídá se, že tajemná dáma ve fialové, která jediná na Reji masek nebyla za masku, se ptala na rytíře jménem Vael'thas Snowdawn a byla sledována Taharisem Victus. Ovšem ti, co jí zblízka pohlédli do hledí helmy, prohlašovali, že nalezli jen a pouze stín a prázdnotu.




    Povídá se, že včerejší noci se z Arcana Měsíční věže ozval vřískot velké kočky, opět zvuk rozbíjeného skla, pak výkřiky hrůzy a následně i šťastný smích a povyk.
    Jak si to vysvětlit není jasné, ale z věže vyběhl rys pohřešovaného Veranise, Jantár, a do ranních hodin obíhal nádvoří a mňoukal.
    Povídají, že tu noc ve svitu hvězd viděli na nádvoří tančit i Mistra Darksun, ale to budou sprosté pomluvy.



 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Aktuální dění pod korunou Teldrassil
    By Arteila in forum Kaldarnass, říše Nočních elfů
    Replies: 6
    Last Post: 26-03-2015, 19:22
  2. Aktuální dění v Quel'thalasu
    By Kailra in forum Quel´thalas
    Replies: 11
    Last Post: 23-03-2015, 00:48
  3. Dění v trollích chýších
    By Ceroth in forum Kmen Darkspear
    Replies: 1
    Last Post: 28-01-2015, 17:59
  4. Dění v orkských osadách
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top