Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: RP měna

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký Kraj
    Posts
    93
    Zvláštní.. Sarilen měl fůru goldů už od původního CzD a v životě si nikdy nikdo nestěžoval. Vždycky to byli neRP peníze a nalejvat čistého vína nebudeme. Prostě buď tu hru berme se srandou nebo si teda uděláme HCRP Server -,-"

    Z původního dobrého nápadu na to kašlu.. goldy nebo rp goldy, dokud Sarilen dává vám tak je to v pořádku, jakmile dal Sarilen mimo vás je v tom hrozný problém. Nojo, kašlat na to. aloha.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Sarilene, tebe nechavam bejt, taky jsem jedna z těch co má trošičku nasysleno a sponzoruje si eventy . Jinak v tomhle ma Seraf naprostou pravdu celkově. Když ten item bude, zač se bude utrácet? Zaměřila bych se dřív na ty baráky a spawny, neb additem je těžce ve hvězdách, ale gobject add je možnej. Vše je rdy, takže hurá spamovat vedení, Stačí nahodit a udělat pořadník na barák, klidně tomu spawnění obětuju noci mimo víkend.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Quote Originally Posted by Liris View Post
    Ale pak jsou tady právě ti strýcové Skrblíci, kteří nepustí chlup. ....
    Na druhou stranu, ať už si všechno vymyslíte sebedokonaleji, vždycky se najde pár lidí, kteří váš systém obejdou. Naučí se ho přečůrat, zneužít....
    Skrbličení bych tak černě neviděl. Ukáže se aspoň o které zboží/služby je zájem a trh by se adaptoval. Bude rovněž k užitku, že postava si bude muset ujasnit co může nabídnout. Často se mi stalo, že hráč/postava vůbec netušila čím by mohla být prospěšná a musel jsem jí popostrčit, ukázat co a jako. Když jde o trh a ekonomiku, zlaťáky by se dávali pravidelně, prakticky čerpajíc z říše snů. Takže to skrblení až takovou paseku nenadělá. Jedině snad devalvaci, znehodnocení měny. Pochybuji ale, že bychom tu chtěli hrát investičný trh

    Quote Originally Posted by Seraphim View Post
    RP měna? Realizovat ji můžeš hmm, nejsnáze pomocí itemu, což znamená vyrobit nový item v db (kdo to udělá?) a pak jej udílet GMky (mají vůbec příkaz na .additem?).
    V lepším případě pak udělat i nějaké "vendory", kteří by prodávali za RP měnu zboží (s tím se asi fakt nikdo zabývat nebude).
    Pokud si uděláte rp měnu pomocí addonu, půjde snadno fixlovat.
    ...
    Vondra navrhoval přes TotalRP. Já bych to bral spíš jako event od GM, na kterém se člověk zúčastní a dodržuje tu měnu. Jako jo, fixlovat se to dá, a snad to i někdo udělá. Člověk pak ale musí počítat s možným vyloučením z RP komunity, a to by jako dostatečnej strášák mohlo fungovat. Zní to přísně, ale fixlováním a zapojením se do RP měny narušuje RP ostatních.
    S vendory bych ale rozhodně nezaspawnoval úplně vše, nebo to opět skončí rpením jenom s NPC.

    Quote Originally Posted by Anttio View Post
    Co myslíte? Je to dobrý nápad, špatný nápad...
    Souhlasím aby se oddělila RP měna od goldů.

    Quote Originally Posted by Sarilen View Post
    Zvláštní.. Sarilen měl fůru goldů už od původního CzD a v životě si nikdy nikdo nestěžoval. Vždycky to byli neRP peníze a nalejvat čistého vína nebudeme. Prostě buď tu hru berme se srandou nebo si teda uděláme HCRP Server -,-"...
    Jen jsem si rejpnul Sarilene Nestěžuju si na tvé goldy

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Divoký Západ
    Posts
    81
    Po delší úvaze jsem tedy došel k závěru (podle vašich stanovisek), že bude lepší, když si tu budeme žít své zajeté RP, takže se zavádět RP měna nebude.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Snad není nápad pochován úplně a stihne utéct hrobníkovi z lopaty, aby se v budoucnu uskutečnil. Prosím o minutu ticha za všechny zlaťáky co jsme (jsem) mohli mít.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top