Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    PROSÍM NEMAZAT PŘÍSPĚVKY (nahoře je psáno : V tomto tématu se můžete volně ptát nás GM na otázky k rp)

    Můj post: Nevidím nic v pravidlech co by to zakazovalo. Alterak je interní záležitostí guildy orlic. U Sin´dorei nechám na členy jestli tam se mnou chtěj pokračovat.

    EDIT (smazaná odpověď): K otázce to bylo, otázce přímo na mou osobu. Nevidím jediný důvod, proč by jsi měl měnit nebo zavádět nová pravidla bez dohody s ostatními, nejsme menší RP hráči než ty. Moje vyjádření máš nahoře.
    Last edited by Jesper_Czd; 06-01-2015 at 20:14. Reason: další smazání příspěvku a udělení sin bodů za oba příspěvky

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Ano, jenže to tvé nebyla otázka. Je to jednoduché. Nikdy to nebylo, takže to nebude ani teď. Vůdce frakce (správce, král, whatever) má povinnost dělat pro RP skupinu eventy. Jelikož jsi napsal, že to s Alteracem je vnitřní záležitost guildy, chápu to tak, že tohoto postu se nezdáš, takže do neděle očekáváme odchod z vůdčí pozice u krvavých elfů.

    Tvé vyjádření je bráno v potaz a zohledněno: můžeš si vybrat. SPrávce BE nebo král Alteraku. Interní záležitosti guildy do toho netahej jde o rp titul ne guild rank.
    Last edited by Ceroth; 06-01-2015 at 19:34.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Jesper jakožto král je vůdčí post gildy. Království Alterak je tvořenou pouze TOU jednou gildou, čili její vůle je vůle království a na ten post má regulérní právo, respektive je to pouze vyobrazení struktury gildy. Pozice u belfů, kteroužto zastal jako druhou, byla rovněž vůle gildy Sindorei. Ač tam se nejedná o pozici vzniklou z vůdčího postu, jednalo se o prosbu ze strany hlavní a defacto jediné aktivní gildy v Silvermoonu. I belfů eventy probíhají, pokud je to podnět tvé námitky. Čímž se dostávám k otázce - jakým právem po Jesperovi žádáš odstoupení, když si ho vybrala sama komunita a své pozice nezanedbává? Toto by se mělo řešit s tou komunitou, nevidím důvod, proč to ty cítíš potřebu řešit ze své pozice. Pokud se komunita, které se to týká vysloví pro jeho odstoupení, jsem si jist, že on sám to beze slova v klidu udělá.

    Redknife zastává vyšší funkce ve dvou národech, ovšem jedná se o neultimátní posty. V obou případech je pouze člen rady, která se sestává z více členů. On sám ze svého vlastního popudu ani v jednom případě nedisponuje takovou mocí, aby sám chod národa ovlivňoval. Pravda, jeho aktivita v tvorbě eventů není zrovna oslnivá, ale eventy plánuje. Navíc jeden post je pod Anttiem, který ho sám na tu pozici vybral - moje otázka je, jakým právem to žádáš po něm a tím nepřímo napadáš rozhodnutí svého kolegy na Alianci - kde má mimochodem Redknife obě své inkriminované postavy a ty máš i zde v popisu jasně vymezeno, že jsi RPGM pro Hordu.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Téma vůdcování není určeno k diskuzi. Zmínění mají čas do neděle rozhodnout si post. Draiku přestaň flamovat, nic jiného tu neděláš.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Z mé strany se nejedná o flame. Položil jsem ti dvě regulérní otázky, na které bych znal rád odpověď, jelikož jsi sem nehodil, proč se to v první řadě vůbec má dělat. Důvod "protože jsem to prostě řekl" pro mě osobně uspokojivý není, a jiný tu pro to rozhodnutí nevidím. Otázky jsou myslím si jednoduché - proč hodláš zasahovat do záležitostí řešených gildou bez jejího vědomí a v podstatě cíleně proti její vlastní volbě (Jesperova pozice v Alteraku je nezpochybnitelná, takže hádám, že jde jen o post správce SMC) a jakým právem žádáš to co žádáš po Redknifovi, když se v obou případech pohybuje mimo tvoje RP pravomoci. Ani jedna pozice se netýká Hordy, což je "tvé území" a navíc tvůj požadavek jde přímo proti volbě Anttia v oblasti, která mu přímo byla svěřena. Ty sám jsi mi řekl, že nejsi head RPGM ale že tě tak ostatní často berou. To tě ale k takovému jednání nijak oficiálně neopravňuje, takže to musíš mít podloženo něčím, co já nevím a rád bych to tím pádem slyšel, abych to pochopil. Myslím, že na ty otázky není těžké odpovědět a týká se to přímo GM takže si myslím to do tohoto vlákna patří, protože tvá odpověď poslouží i jako informace pro hráče pro případné budoucí případy.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Protože to je v mých pravomocích, protože jsem tu momentálně z vůle admina RPGM leader. A říkám, že hráč nebude mít dvě vůdčí pozice u frakcí. Protože tím zabírá místo pro jiné možné hráče. A protože to tak prostě nebude.

    Jesperova pozice v Alteracu je zpochybnitelná, každý může být sesazen. o rank v guildě tu nejde. Krom toho Anttio sám psal Redknifovi o tom, že dvě funkce u jednoho hráče jsou neslučitelné. Takže řpestaň flamovat Draiku. Děkuji.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No vida, to oboje jsou pro mě nové věci, které jsem právě nevěděl. Ani to, že tě admin udělal leadrem (která je asi nejzásadnější), ani že Anttio to Redknifovi říkal. To je to co mi scházelo do skládanky. Díky za odpověď. A ještě jednou, nejednalo se o flame, jen jsem chtěl slyšet důvody a slyšel.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Lidičky, jednoduše. Myslím, že se nějak extra nesnažíme tu házet klacky pod nohy, pokud se nedělají z našeho pohledu "chujoviny". Prostě dvě vedoucí funkce pro jednoho člověka ne. Proč? Protože ne, proč by to měl mít jeden člověk? Proč si tedy nevezmu všechny funkce já a nemluvím za npc? Protože je mnohem lepší mít dva vůdce, kteří spolu mohou dohodnout spolupráci. Ne, lognout si alta a odkejvat si všechno (to je jen příklad, než že se to tu děje).

    Nejsme na HCRP servru abychom vám nařizovali všechno. Ale pořád chceme, aby byly dodržená nějaká pravidla.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Jo to chápu. Hele chtěl jsem vážně znát proč vlastně. Nemůžu říct, že bych to bezmezně chápal a souhlasil ale už alespoň ten důvod znám. Otázka je, jestli si tím pomůžeme. Na jednu stranu chápu že je lepší variabilita, ale na druhou, když si to rozhodne většina ... tak proč ne ne? .)

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Já nevidím důvod, proč by hráč nemohl zastávat dvě pozice, pokud to skvěle zvládá(zejména, když tam nikdo vhodnější není). A nejen proto, že jsme si Jespera třeba zrovna my vybrali a po dlouhé době to zase za něco stojí. Rozjely se skupiny, vrátilo se pár lidí a zase to tam žije. Stěžoval si snad třeba konkrétně na něj někdo, že by to špatně dělal?
    Jako kdyby u belfů byl někdo, Cery, kdo jiný by tu pozici zastal, sám víš, že ji nikdo nechtěl, sám si mi psal, že tam nemáš koho dát. A teď, když to konečně funguje, budeme řešit tohle? Proč nemůže být alespoň někdy klid a musí se vytvářet tak umělé důvody narušení fungujícího rp?

    Teď bez urážky, nic proti tobě, je to jen názor, ale tak jako tak si myslím, že pokud se tohle rperům nebude líbit, tak nebudou pískat, jak gm řekne, když budou chtít, prostě si to budou hrát dál po svém, nikdo jim nemůže nakazovat co a jak můžou hrát, pokud to chtějí jinak a jako skupina se na tom shodnou.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Elrendar - oficiální informace
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 1
    Last Post: 22-01-2015, 22:44
  2. Oficiální informace - Shu'halo
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top