Z mé strany se nejedná o flame. Položil jsem ti dvě regulérní otázky, na které bych znal rád odpověď, jelikož jsi sem nehodil, proč se to v první řadě vůbec má dělat. Důvod "protože jsem to prostě řekl" pro mě osobně uspokojivý není, a jiný tu pro to rozhodnutí nevidím. Otázky jsou myslím si jednoduché - proč hodláš zasahovat do záležitostí řešených gildou bez jejího vědomí a v podstatě cíleně proti její vlastní volbě (Jesperova pozice v Alteraku je nezpochybnitelná, takže hádám, že jde jen o post správce SMC) a jakým právem žádáš to co žádáš po Redknifovi, když se v obou případech pohybuje mimo tvoje RP pravomoci. Ani jedna pozice se netýká Hordy, což je "tvé území" a navíc tvůj požadavek jde přímo proti volbě Anttia v oblasti, která mu přímo byla svěřena. Ty sám jsi mi řekl, že nejsi head RPGM ale že tě tak ostatní často berou. To tě ale k takovému jednání nijak oficiálně neopravňuje, takže to musíš mít podloženo něčím, co já nevím a rád bych to tím pádem slyšel, abych to pochopil. Myslím, že na ty otázky není těžké odpovědět a týká se to přímo GM takže si myslím to do tohoto vlákna patří, protože tvá odpověď poslouží i jako informace pro hráče pro případné budoucí případy.