Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    286
    Na dané téma probíhá diskuze. Prozatím pozastaveno. Diskuzi prosím veďte v klidném neagresivním tónu, děkuji za pochopení.

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Divoký Západ
    Posts
    81

    Menší RP reset

    Určitě víte, že nedávno probehla debata ohledně několika RP pravidel. Následkem toho byla krátkodobá abdikace Chardina a OOC tlak na hráče v radě SW odstoupit, pokud si chtějí zachovat post jinde. Po debatě s hráči i GM se došlo k závěru, že v těchto případech bude RP reset nejlepším řešením.
    Nuže k čemu tedy nedošlo:
    • Jmenování Rady v SW neproběhlo, novým kancléřem byl jmenovaný Draik (jak je nyní psáno na fóru)
    • Abdikace Chardina Sunrisera neproběhla, stále je správcem Silvermoonu.


    Omlouvám se za komplikace. Děkuji za pochopení.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Vítáme novou posilu v týmu - RPGM Nifrit. Přejeme jí pevné nervy, málo zlobilů a hodně úspěchů při eventech. Nové RPGM se bude starat o záležitosti Sin'dorei (a obecně elfů z Quel'Thalasu) a také o Alterac.

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Divoký Západ
    Posts
    81
    Jaman přátelé a RPeři,
    Jak víte, blíží se převod a já jsem se rozhodl, že na dalším serveru už se nebudu nijak angažovat. Vím, že poslední dobou jsem byl prakticky neaktivní, nicméně pravidelně jsem hlídal všechny mimoherní komunikační kanály, kdyby někdo potřeboval s něčím pomoct. Do vlastních eventů jsem se z důvodu zkouškového nehrnul. Tímto se chci za mou neaktivitu omluvit.
    Hlavně ale doufám, že na mě jako RP GM (ač krátkodobé) budete vzpomínat v dobrém, vynasnažil jsem se, aby tomu tak bylo. Občas to sice skřípalo, ale i to k tomu patří. Kdyby mě chtěl někdo v budoucnu kontaktovat, klidně napište. Myslím, že většina kontakt na mě má. Bohužel už nikdy nebude dokončeno několik dějových linií se Soumračným kladivem, slibovaným banditou Krvákem či Bomba v Ashenvale a tak dále. Děkuji tedy za poskytnout příležitost tvořit dobrodružství, já jsem si to užil a doufám, že vy také.

    Mír s vámi*

    P.S. Věnuji se teď online DrD, a rád přijmu nové lidi. Kdyby byl zájem, napište.
    *Goodbyes are not forever. Goodbyes are not the end. They simply mean I'll miss you until we meet again.

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Hodně zdaru v reálu (kdybys zas někdy chytil slinu, tak i v RP) a dík za pevný nervstvo

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Heršvec, ono to tu ještě žije, stále po těch měsících, letech.

    Nezvažujete, že ty otěže přeci jen pustíte, celá RP scéna jde do kytek, a nejen tady.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Quote Originally Posted by Guisborne View Post
    Heršvec, ono to tu ještě žije, stále po těch měsících, letech.

    Nezvažujete, že ty otěže přeci jen pustíte, celá RP scéna jde do kytek, a nejen tady.
    Proto je na nás abychom ji udrželi naživu, ne? ;-)

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Neřikal snad vždycky Zippy, že jsou RPeři nezmaři? (A měl pravdu, ten chlapec, RPer přežije všechno.)

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Elrendar - oficiální informace
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 1
    Last Post: 22-01-2015, 22:44
  2. Oficiální informace - Shu'halo
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top