Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152

    Exclamation RPGM koutek - informace pro hráče

    Tak přátelé, nepřátelé, známí i neznámí. Jak jste si všimli na rp scéně se objevila nová rpgmka, která se s vervou pustila do práce. Hned na začátek ode mne dostala pár úkolů, některé splnila některé zatím ne. Abyste ovšem byli také trochu informovaní, zakládám tento topic. Bude sem sepisovat to, jak bychom si přáli aby rp na serveru jelo. Pochopitelně vám (většinou) nebudeme nutit jak hrát, nicméně někteří tu zatahují osobní spory do RP a tomu bychom rádi předešli. Uvědomme si, že nás RP hráčů není tolik a proto další štěpení komunit, vykazování z nich, zákazy pobytu a další věci neslouží k dobru věci.

    Věci, o které jsem poprosil členy RPGM týmu:
    1. Anttio přebere za gm char správcování v SW a bude usilovat o přiblížení rp komunit SW a Alteracu.
    2. Exxt přebere správcování SMC od charů Ariotha a bude tvořit eventy. Krom toho bude fungovat jako RPGM pro Night Elfy.
    3. Salmo se vrátí k draenejům, popřípadě Alteracu a bude tvořit eventy jako dříve.
    4. Každý z RPGM je na zkušební dobu, ve které prokáže jak moc dělá eventy a stará se o hráče, přivádí nováčky a podobně.
    5. Každý z RPGM bude postovat na forko své eventy, aby byla vidět aktivita.

    (tyto úkoly dostaly RPGM v červenci 2014)

    V tomto tématu se můžete volně ptát nás GM na otázky k rp, můžete sem psát návrhy jak víc pomáhat vám hráčům ve hře. A hlavně, te že je někdo rpgm pro nelfy a vy jste trpaslík a potřebujete udělat event, neznamená, že vám dotyčný nemůže pomoct. Stačí ho kontaktovat PMkou. Nebo dokonce ingame mailem.
    Last edited by Ceroth; 16-10-2014 at 19:45.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Hlavně sem házejte co koho se.e. Pokud se to má řešit, ven s tim. Netutlat, hnedka s tim ven.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký Kraj
    Posts
    93
    Sere mi, že mi nic nesere :-(

    Samosebou jsem spokojen s RPGM ze strany Aliance. Eventy se mi líbí a je to hrozně fajn, že tu zase máme podporu :-) Za mě jedině 5 hvězdiček pro Anttio a Salmo :-)

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    33
    Chtěl bych pochválit Anttia za dnešní event, byl pohotový, propracované efekty, bral v podtaz RP hračů, věděl co dělá.... zkrátka tak by to mělo vypadat 10/10 :-)

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Díky za turnaj, konečně správce, jak má být! I s tím, že některým křivě foukne do zadečku a oni na něj dosednou. Vivat Margon xD xD
    Aneb chválím GM Anttio za spawny, hraní NPC, neustálé obětavé obíhání RPerů a trpělivost. Dlouho jsem nebyla na něčem, co působilo tak středověce. Jste hoden monthy pythonova svatého grálu, M'lord!
    Velký palec nahoru - a stejně tak všem bojovníkům a lučištníkům.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Musím pochávílit dnešní event. Rozhodně 10/10
    Příští si určitě nenechám ujít ;-)

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    RP GM Anttio:
    Všechny dosavadní eventy měl vždy Anttio propracované do nejmenšího detailu. Příběh, rozhovory, různé efekty včetně zvukových. Interakce s NPC, jeho výkřiky lidu proti Margonovi na turnaji. Věnuje se každému hráči, každé postavě. To mu nemůže nikdo upřít. Turnaj byl odlehčení a zábava, jiné jeho akce působyly tísnivě jako třeba boje s kultisty, události v Deadwinpassu. Tak by to mělo být ne? Těžko se při boji o život budete smát. Komu ty tíživé eventy nevyhovují, tak prostě nepřijde a počká si na tu zábavnější událost jako turnaj. Holt někomu dojdou na event čtyři lidi a Anttiovi více jak patnáct. Ráda s ním spolupracuji na eventech. Člověk ví, že to neodflákne. Jako RP GM je podle mě nejoblíbenější.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    RPGM Salmo je od teď s konečnou platností rpgm, které se bude starat o potřeby BE a Draenejů, prosím rp hráče z těchto oblastí, aby se o pomoc s eventy přednostně obraceli na ni.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Za RPGM tým Soulwellu, přeji všem příjemné prožití Vánočních svátků, hodně dárků pod stromečkem (v reálu, ne pod tímv Oggu a SW!).

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Prosím hráče Jesper a Redknife, aby do konce týdne opustili jednu z vůdčích funkcí, každý hráč bude šéfovat jen jedné frakci. Děkuji.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Elrendar - oficiální informace
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 1
    Last Post: 22-01-2015, 22:44
  2. Oficiální informace - Shu'halo
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top