Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Jasný jako facka. Nechtěji pouštět elfy do alteraku, protože tam se erpí a zůstali by tam. Polovina zákoníku je pro alterak likvidační. (kanibalové, lockové, spolupráce s nepřáteli, míšený mimčo...)

    A erpit, Shed? Nedělej si ze mne šoufky, naposled to "erpení" dopadlo tak, že byla unesena nejmenovaná elfka , nucena se vzdát jména, aby se "zabránilo tomu, co elfi (nebo sw a karanis, když se jisté osazenstvo nyní vehementně angažuje u nelfů?) nechtějí - čili více elfů v alteraku".

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Copak se stalo v Moonglade, že jsou kvůli tomu elfové tak nabroušení?

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Divoký Západ
    Posts
    81

    Vyjádření

    Zdravím, poslední dobou se ke mne z různých stran dostávají pomluvy, že:

    a) za pomoci kancléře: vyháním hráče, dělám z krále hlupáka, kazím RP atmosféru SW

    b)dělám špatné eventy, např. jsou moc náročné na psychiku

    Rád bych byl, aby se lidé, kteří se s tímto názorem ztotožňují, vyjádřili.

    Děkuji

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Nová Paka
    Posts
    19
    Mohou se vyjádřit i ti co jsou odpůrci toho? Já jen chci říct že s prominutím mě tohle vše již sere... Co je tohle za kecy? Ať už to píše kdokoliv nebo si to kdokoliv myslí jeto hlupák a ...no radši budu více slušná. Podle mě jsi super GM, snažíš se něco dělat pro lidi a ne zrovna eventy musí být o mluvení. Když je to více náročné jen lepší projeví se více podstata postavy. Prostě jsou to jen ubožáci co si na tebe dovolují, osobně si myslím že jsi best a super a že eventy máš dobré, mě vždy na 100% bavily a jen tak dál protože to není nic obyčejnýho. Máš ten dar udělat to zabavné, a ten turnaj ;) musím říct že fakt super to bylo.
    Pokud si někdo myslí že to svede lépe měl se hlásit o to místo a nebo sám se nějak snažit... jsou to jen blbé pomluvy.
    (Když se tohle smaže oki ale musela jsem se nějak vyjádřit)

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Hergot, Vondra tady dře jak barevnej a ještě se to někomu nelíbí? Nestydí se ten dotyčnej aspoň trochu??? GMko něco dělá ve svým volným čase, dělá to dobře a ještě za to dostane pojeb?


    Existují teda tři varianty: buďto se to nelíbí dětem, co na eventy psychicky nemají, nebo klasickým "radům a poradům", kteří ví, jak všecko udělat a zařídit, ale sami udělají leda exkrement velikosti toho Gruulova, třetí možnost je kombinace předchozích dvou. (Takový lidi mam nejradši )

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Eventy jsou super, stejně tak nápad na kancléře, který hladí proti srsti - alespoň mají RPeři co řešit a proti komu brojit. *zapíná meta view*

    Je aktivní, na rozdíl od všech předchozích kancléřů, kteří rpili na základě své IC/OOC "oblíbenosti" a šikanovali kohokoli, kdo se nepřidal do stáda.

    Turnaj byl jednoznačně geniální, neviděla jsem, že by na jednom místě vydrželo tolik postav (včetně nonRP) - 18 lidí - 2 hodiny a stále se bavilo. Dal lidu chléb a hry. Král by ho pochválil. Ad ten dotaz:
    Jakým způsobem se dá z krále udělat větší idiot než byl ten, který naletěl Katraně a skončil na Alcaz... netuším?

    O odrazování lidí od RP by se daly psát polemiky, ale spíše to bude souviset s jistou dámou páchající ERP na veřejných kanálech. Tedy, pokud je to vůbec ještě dáma. Ale to je na míle daleko od tohoto tématu, nebo ne?

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    14
    Taky nechápu, kdo proti tobě takoví řeči může mít byl jsem na hodně tvých evente, teda co mi RP mojí postavy do volilo, bylo pro myšlené a zábavné. A od Rp rozhodně nikoho neodrazují spíše naopak. Tak že se nenech odradit a pokračuj jen tak dál.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    5
    Np pfuj pfuj, Vondra je nejlepsi, obdivujem ho kolik casu tomu venuje a pri takom velkom mnozstve eventov drzi perfektnu kvalitu. Napadmi i technicky to je spracovane na vybornu, takze len tak dal !

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    14
    Tak jsem čekal že tu vyjádří onen dotyčný, a ono nic, to je zase jen takoví hrdina co brblá někde mimo, a svůj názor nedokáže veřejně projevit. No i tací jsou mezi námi

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by Ceroth
    Char Kristiela, byl odebrán z guildy Rytíři Orlice. Páteční sraz guildy vyřeší vnitřní záležitosti a její vedení se samo dál rozhodne, co dál. Připomínám, že by bylo vhodné, kdyby se řešily zejména IC věci ne OOC. Budu rád, když mne pak vedení kontaktuje a informuje o rozhodnutí.
    Děkujeme, ale toto beru jako naprosto irelevantní a stupidní řešení problému, do kterého vůbec nevidíš. Řekni mi, prosím tě, kde bereš právo takhle jednat za guildu, ve které ani nejsi? Máš na to pravomoc? V pravidlech nic takového nevidím.
    Naše interní věci si vyřešíme sami bez pomoci RP GM. Navíc si nevzpomínám, že bychom se o to vůbec prosili. Domnívám se, že toto je opravdu přes čáru únosnosti, a to hodně(ještě k tomu nemluvím o tom, jak mě fascinuje fakt, že jsi počkal, až odlognu jako poslední ze serveru, abys ji mohl bez našeho vědomí vyhodit).

    Char Kristiela bude nabrán zpět, pokud si to majitelka bude sama přát. Vaše tzv. snaha „stmelit“ guildu opravdu nefunguje a je kontraproduktivní. Díky vám se v rámci Alteraku a guildy Rytíři Orlice tvoří opět skupinky(konkrétně dvě). Dříve tomu tak nebylo a Rpili jsme všichni společně. A to včetně doby, kdy je Kristiela v guildě(čest těm, kdo stále Rpí se všema bez rozdílu).

    A teď se zaměřím na ten hlavní problém, který tu skutečně je...

    Drahá Salmo,

    jistě víš, že jsi to byla ty, kdo na dvou RP serverech, které nyní nebudu jmenovat(ale ty moc dobře víš, které to byly), rozpoutávala jen oheň a nešvary. Kvůli tobě byla jedna hráčka tak neoblíbená, že ji nenáviděla téměř celá jedna guilda a na druhém serveru byla kvůli tobě z jedné guildy vyhozena. A přesně na základě tvého OOC chování, pomlouvání a rýpání(a to nemluvím o vulgarismech, které jsi v souvislosti s ní používala). Osobně jsem opravdu rád, že jsem zůstal na její straně.
    Každopádně tvého chování už mám po krk. Co se týče tohoto serveru... Takhle, jak to vypadá, jsi počkala, až se něco stane(konkrétně to, že Jesper přestal Rpit s Tryelou a začal s Kristielou) a posléze jsi spustila opět kanonádu u RP GM leadera a zatáhla jsi jej do tohoto sporu(podotýkám, že je to tvůj osobní spor). Pokud hodláš jednat takto i nadále, počítej tentokrát už s následky.
    Přijali jsme Kristielu do guildy, aby s námi mohla Rpit. Snažili jsme se, aby s námi mohl Rpit každý. Jediná ty to nechápeš a nechceš to přijmout. Tak kde bude asi chyba?
    Už by sis mohla konečně uvědomit, že toto je pouze hra a nikdo nechce řešit ty tvoje cirkusácké manýry.

    Doufám, že budete respektovat naše přání a necháte nás, abychom si to vyřešili sami bez vnějších vlivů. Pokud ne, budeme muset zvolit radikální způsob řešení situace.

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top