Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 31

Threaded View

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Nějak jsi zapomněl podotknout, co Tryel dostávala (a dostává po čemkoliv, co oderpí) za denodenní masáž ze strany několika hráčů. Ingame, po facebooku, po skypu... a nikdo se neodvážil s tím absolutně nic dělat (snad krom Volcanose kterýmu tímto skládám pochvalu). Holku to trápí a ta, která jí do té situace dostala, jí "přátelsky" poradí aby s tim teda radši sekla? Chyba. Když zabojuje a zůstane, protože se za ni někdo postaví, je kravál... řekni mi, Seithe i vy ostatní: Byl by taky takovej kravál, kdyby se za ni nikdo nepostavil a Tryela uz pred tim měsícem az dvěma odešla? Nebyl by kravál, ale nepostavit se za ni by byla chyba - a to velká. Je mi absolutně fuk, jestli by do ní takhle hustil jakejkoliv char nebo člověk, pustila bych se do toho dotyčnýho stejně, protože to, co jí vyráběli, se mi silně nelíbilo. A proč že se věc dostala až k Leadrovi? Už jsem jednou tady s Veralyn měla hodně velkej problém a byla jsem požádána, aby to řešil někdo jiný - tedy veškeré potíže reportovat nadřízenému. To je zaprvé...

    zadruhé: kolegu (ať vymýšlí , co chce, ať je zlej nebo hodnej) budu bránit naprosto stejně, když mu někdo něco udělá, případně ho začne taktéž "masírovat" (kor když je z okruhu co zmastil i Tryelu)


    Jo, a povim vám pohádku...byl jednou jeden event - začíná to pěkně, viďte? Žel, skončil všelijak. Na event chodili lidi, bavili se...kdepak to máme, tady je o něm záznam z GM fórka.



    A druhá půlka...



    Jenže co se nestalo... lich vyhrál (viz popis výše) a co že se Kapřík dozvěděl, i když byl do té doby vychvalován do nebes a ještě výš?





    Tedy kapřík odplaval ze Stormwindské fontány do Dusku a posléze i Alteraku, kde byl spokojen. Stormwind do měsíce "umřel". Lidi se přestěhovali tam, kde se něco dělo a někdo pracoval. To se samozřejmě neíbilo do té doby podporovaným hráčům ze Stormwindu a rázem byl kapr ta nejhorší ryba na světě...Kapr krade eventy! (Teda podle Veralyn je krade...nejprv byl event její, teď prej darrianovo nebo draikovo?)



    Jo, jo, Veralyn tisíckrát omílaná lež se měla stát pravdou, leč po pohledu níže zjistíte, že akorát lhala (a pokračuje dál) - a spousta lidí jí to věřila a snad ještě věří, jen nikdy neviděli důkaz. Račte se podívat, miláčkové a řekněte mi, zda jste si stále tak jisti tím, že mluví pravdu. Paradoxně situaci , že event byl a je můj, potvrdil Reag osobně a to Norgovi. Švanda, co?



    I když Norg vše věděl, neřekl na mojí obranu ve hře nic, tedy se Kapr bránil sám. Zprvu jsem nechtěla udělat z kolegy Norga cosi nepěknýho, ovšem teď už z Norga toho blbce klidně udělám a jeho potvrzení mých autorských práv sem hodim.

    Jo, a jen tak pro okrasu..."neerpěte s ní" nebo "neerpěte s nim" je stále často používaná věta, jen mne zaráží, že se dotyční hráči sami neozvou, nebo že se kdokoliv z těch nově osočovaných neozval (a teď nemluvim o Tryele, aby bylo jasno. Je to záležitost posledních několika dní, kdy se zase dozvídam, že je systematicky "odRPodprošťován" jeden hodně šikovnej hráč). Kdo už osočován byl, nesmutněte, Kapr si to zažil taky.

    Nu, to by bylo. A tady má pohádka po téměř dvou letech konec... zajímavá, že?

    P.S: díky za přečtení " smilieid="84" class="inlineimg">
    Last edited by Ceroth; 28-12-2014 at 16:57.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top