Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 31

Threaded View

  1. #29
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    *Teatrálně tleská Cerothovu divadlu*

    Výborně. Popravdě ani nevím kde začít vysvětlovat kterou tvoji lež a polopravdu:

    Veralyn navádí ostatní hráče na neRPení s tím či oním - lež. To TY jsi psal lidem u belfů že ona kazí RP a pomlouval ji a Salmo by možná zajímalo, že to bylo v době, kdy jsi se se mnou bavil o tom, že ji (Salmo) odkopneš, pokud já a Veralyn (a hypoteticky další hráči co za ní stojí) půjdeme za tebou a já přispěji eventovou linií - oba víte moc dobře jak nebo kam jsme měli jít. Nevím za co chceš Veralyn trestat, ale ty jako člověk co by měl tlačit RP dopředu by sis takovýhle přístup tímhle způsobem vůbec neměl dovolit. Pozice RP Gm tady není proto aby sis tu uplatňoval svoje vlastní osobní názory a kompenzoval si něco na jiných hráčích. Jestli s tímhle mým tvrzením máš problém a nebojíš se, můžeme spolu oba jít za hlavním adminem serveru a probrat to s ním. Já se toho tedy určitě nebojím.

    Opět vytahuješ event, který je dávno zapadlý ale budíž. Ten event nebyl ani Salmo, ani Veralyn ani můj. Jak už jsem řekl byl Darrianův a já ho tady hájím proto, protože on tu už nehraje. To ale neznamená, že si jeho nápady bude přisluhovat někdo, kdo tu zůstal. Až konečná fáze eventové řady byla práce Salmo a to proto, že se utrhla od původní linky a odtáhla ten event jinam - proč by se Darrian obtěžoval s přesným vymýšlením konečné fáze, když jeho dlouhodobý nápad byl ukraden oblasti kde on hrál? takže scénář několika málo posledních etap byl její, ano, ale celá ta dlouhá sága, její námět a vývoj byl Darrianův nápad, takže tady si stojím za tím, že to ukradla.

    To, co tu máš naházené jsou účelné screeny vytažené z kontextu, bez podnětu k těm reakcím, stačí se podívat na odrollování a velikost chatového okna.

    Veralyn vám je trnem v oku koukám oboum (i více) a tvá nestrannost byla jen hraná. Možná tě štve, že za ní jako za člověkem stojí na serveru víc než jeden člověk a to z důvodu jak hraje a co dělala pro lidi než z toho že by měla nějakou funkci, která jí zajišťuje respekt nucený. Kdyby jste energii co vkládáte do pošpinění jejího jména vložili do eventů na úrovni, udělali by jste pro server a Rp hraní mnohem víc. Chápu, že o RP GM je nouze, ale proto by to neměl dělat někdo kdo zbyl ale nesplňuje základní požadavky na tu pozici a využívá ji pro svůj osobní zájem. Jediný koho mám v tomhle směru důvod uznávat je Anttio, jehož eventy jsou slušně připravené, jednání odpovídající jeho pozici a hlavně jsem u něj nezaznamenal žádné osobní útoky proti hráčům. ty si zameť před vlastním prahem, než začneš vyhrožovat tresty jiným.

    Už jsi smazal minimálně jeden příspěvek (od Liris). takže tě upozorňuji, že si tenhle svůj post zálohuji a jestli ho smažeš, obrátím se na vyšší místa, aby zjednala nápravu na šikanování hráčů od konkrétního GM.
    Last edited by Draik; 28-12-2014 at 17:48.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top