Thorn: Vzhledem k událostem v Moonglade, které se v RP dá brát jako zcela úmyslné znesvěcení, nevidím důvod, proč by elfští druidové nemohli z důvodu prevence nevpouštět Alteračany na tuto půdu a nepřiklonit se tedy k omezení pohybu, platícího po celém Kaldarnassu. Ohledně Taurů, pokud tam oni Alteračany tak moc chtějí, tak ať s nimi uzavřou dohodu, a pak bude důvod k vyjednávání s nimi. Pokud vím, Alterak je organizací, ukrývající zločince a uprchlíky před zákonem Aliance, proto mi připadá už samotná dohoda o vpuštění jich na území Kaldarnassu, jako ignorace hodný fail. Navíc v záznamech se mluví POUZE o rodu Foulmoon. Přes to ta dohoda stále platí, nebyla nijak upravena, pouze byl upřesněn systém zřizování dozoru. DOKONCE teď platí pro CELÝ Alterak, a to oficiálně a vše je zaznamenané. Dále upozorním, že osobní věci se mají řešit osobně, ty jsem však ze svých rozhodnutí zcela eliminoval a jsem si tím naprosto jistý. Svou postavu jsem vytvořil před dvěma lety. Tyto názory měla již tenkrát. Ohledně opětovného přijetí učení magie…mám dojem, že už nějakou dobu se výrazné problémy neobjevily. Spousta elfů jistě nesouhlasí, ale dávají novou šanci. Problémy s Alterakem jsou v porovnání s těmito neRPitelnými pouhá chvilka. Právě proto, že něco takového odehrát nelze, je to tak, jak to je, tudíž Alterak má možnost vstoupit na území Kaldarnassu, ale zatím s doprovodem a s povolením. Vytvořit si postavu u elfů a přivést si tam s ní kamarády umí každý, snažím se pouze vyplnit mezery, které by mohl někdo zneužít.

Lacrymosa: K prvnímu bodu jsem se vyjádřil výše a prosím o méně vášnivé, ač nepřímé přirovnávání mé osoby (nebo snad mé postavy???) ke Kim Čong-unovi. Ohledně druhého bodu, je jasný RP podklad. Elfové jsou na svou krev hrdí, pokud se tvá elfka zamiluje do zástupce jiné rasy, může být na to, ač s nelibostí pohlíženo, jako na chvilkovou slabost a doufat, že neudělá něco nepřijatelného. Zplození dítěte je už však silný závazek a jde právě o ono poskvrnění krve. Nikdo tvou elfku nebude lovit, ale do Kaldarnassu ji už nepustí. Ohledně třetího bodu uznávám přísnost, a ačkoliv by měl od kriminality účinně odrazovat (přece jen je lepší řešení nekrást než krást a vyžadovat zmírnění trestu), je možné, že bude někdo zavřen neprávem a připouštím, že zastavit někomu RP na měsíc neprávem by bylo skutečně moc. Proto nepřesunu krádež do lehkých provinění, ale test za těžká provinění, bude mít minimální dobu jednoho týdne, pokud mi to schválí GM Exxt v roli Tyrande…a to zahrnu do odpovědi pro Jespera

Jesper: Zaprvé zde opět vidím urážku na mou osobu vedenou politickým přirovnáním. Kdysi to zde fungovalo. Dříve, než se hlavní RPící skupinou stal Alterak, který se lore z toho, co jsem viděl, drží jen velmi střídmě. Skoro jakoby si jen upravoval svět okolo, místo, aby v tomto světě žil a bral jej takový, jaký je. Myslím, že v HCRP by nedošlo k žádnému ústupku vůči Alteraku, ba dokonce by Alterak nebyl tím, čím je. Věřím, že k HCRP má tento zákoník stále ještě velmi daleko. Smlouvu o svolení Seitheachovi ke vstupu do DSS jsem nikde nenašel. Pokud zde je, prosím o odkaz. Je mi líto, že někdo nevede záznamy, abych mohl z něčeho vycházet. K podpisu Tyrande…samozřejmě mi v RP tento zákoník podepsala, proto nevidím důvod, proč bych to tam nemohl uvést. A jak jsem již napsal výše, lidé se přizpůsobují zákonu, ne zákony lidu. Nevšiml jsem si, že by elfové měli demokracii a už vůbec, že by byla OOC a s hráči Alteraku v hlavní roli.

Jsem na sto procent přesvědčen o stoprocentní správnosti všeho, co je v zákoníku obsaženo. Přes to ten měsíční trest zkrátím.

Dále se k tomuto OOC již nechci vyjadřovat. Pokud chcete něco dodat, domluvíme se na vyjednávání přímo v RP.