Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 87 of 87
  1. #81
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    A jen ať se míchá, každý má přeci právo na vlastní názor Nebo... vidíš někde v tématu napsáno že se do něho smí zapojovat jen a pouze RPeři?
    Já ne.

  2. #82
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    ano, koukni název Prokisi

  3. #83
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    15
    Téma slúžiaca na OOC diskusiu medzi hráčmi RP komunity (čakali ste obšírnejšie info, však?)
    Dle úvodního příspěvku autora tématu má tento topic být určen pro OOC diskuzi a tudíž nevidím důvod, proč by se zde nemohl vyjádřit kdokoliv mimo RP komunitu, pokud se minimálně umí slušně vyjádřit.

    A pokud chceš, Jespere, trvat na daných pravidlech tohoto tématu, potom je valná většina příspěvků mezi první a osmou stranou hodna smazání, neboť to není OOC diskuze, ale nějaké IC žvásty. Někdo byl totiž vyloženě zdechlý založit k tomu správné téma. Zajímavé, že jsi tento "trend" započal ty.

    A teď vás prosím, pokud už nemáte opravdu něco relevantního ke sdělení, tak si to nechejte pro sebe a uzavřeme tuhle rádoby diskuzi. Flame se tu šířit nemusí a pokud si dobře pamatujete, tak každá taková "diskuze" k němu vedla.
    Last edited by Thorn01; 13-09-2015 at 21:12.

  4. #84
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    RP krčma je na IC žvásty už od dob Czd resp. co se říká. Nemůžu za to, že si někdo plete pojmy

  5. #85
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Brno
    Posts
    649
    Dobré jitro...

    A já byl ošálen domněnkou, že ty, jakožto chrabrý rytíř z J(c)ZD, ses mě pokoušel chránit před tou piraňou v šupinách kapřích! Nýbrž tobě vaditi muselo, že nejednám vaší mluvou, neboj se však, já se to napraviti pokusím!
    I já jsem RPer v srdci svém, třebaže chlubiti se tím nemusím. Práva psáti zde tedy také mám...

    Nechť úsvit krvavý padne na vaši krčmu a ve víně nechť zrcadlí se vaše utrpení...

  6. #86
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Eh Ladisi, já ti skutečně názor nebral, jen jsem tě chtěl ušetřit "starostí".

  7. #87
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by Ladis View Post
    Dobré jitro...

    A já byl ošálen domněnkou, že ty, jakožto chrabrý rytíř z J(c)ZD, ses mě pokoušel chránit před tou piraňou v šupinách kapřích! Nýbrž tobě vaditi muselo, že nejednám vaší mluvou, neboj se však, já se to napraviti pokusím!
    I já jsem RPer v srdci svém, třebaže chlubiti se tím nemusím. Práva psáti zde tedy také mám...

    Nechť úsvit krvavý padne na vaši krčmu a ve víně nechť zrcadlí se vaše utrpení...
    Proslýchá se že tohohle člověka miluju (kolují zvěsti že no homo).

 

 
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Soulwellská krčma Aliance.
    By Domimaru in forum Aliance
    Replies: 18
    Last Post: 03-02-2014, 00:59
  2. Soulwellská krčma Aliance.
    By Domimaru in forum Aliance
    Replies: 18
    Last Post: 03-02-2014, 00:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top