Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 68
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    *tématem se líně provalí koule slámy hnaná větrem*
    Zajímavé je, že Norg po tvé zmínce o RPímseti v prvním příspěvku obě témata přesunul/otevřel, ale zbytek připomínek, dotazů a námitek přehlédl nebo vyignoroval.
    Takže tu se asi odpovědi od zodpovědné či dotazované osoby zřejmě nedočkáš.
    Aneb jak hrát mrtvého brouka ;)

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Ako sa hovorí, kto mlčí, ten svedčí. Som si istý, že nielen ty a ja sme toto postrehli, ale aj ostatní. Keby nejaký protiargument existoval, tak by ho tu zrejme dal. Nestalo sa. Ergo to len dáva na hodnote tomu, čo som povedal v úvode tejto témy a som za to, aby Norgannon odstúpil a prenechal svoje miesto niekomu schopnejšiemu...prípadne aj aby nebol head GM, pretože je lepšie, ak na najvyššom mieste nie je nikto, ako keby tam mal byť niekto, kto to má u *****e a prípadne by raz mohol z pozície svojej "autority" spraviť niečo, čím by to zneužil a len ublížil RP.
    Som len zvedavý, či sa tu na tomto serveri vôbec ešte nájdu RPeri, ktorí toho Norgannona ako tú autoritu berú a považujú ho za skutočného vodcu komunity. Možno pár v Aliancii, ak ich tam vôbec toľko ešte mimo Alteraku zostalo. Jo, good job, Norgannon, som si istý, že si na seba hrdý

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Mordor - a btw: je to lokalita -.-
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Fingon View Post
    Som len zvedavý, či sa tu na tomto serveri vôbec ešte nájdu RPeri, ktorí toho Norgannona ako tú autoritu berú a považujú ho za skutočného vodcu komunity. Možno pár v Aliancii, ak ich tam vôbec toľko ešte mimo Alteraku zostalo.
    Mám takové tušení, že nezůstalo...

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    Souhlasím s uvolněním místa Head RP Game mastera, jelikož ten nynější je tak trochu, jak vidím neaktivní. Tedy možná aktivní je, ale že by se někdo snažil dělat něco významnějšího pro oživení RP, to se říct nedá už vůbec, proč mám jen pocit, že každý jen čeká a sleduje, jak to tu zdechá?

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Jestli ono to nebude tím, že se půlka (už tehdy neaktivních) GMek vyházela a admin a devové jsou tvrdohlavé palice, které se RP GMkům pomalu bojí dát práva. Dvě, tři GMka zvládnou bavit celý server RPerů, to ano. Ale jestliže jim to někdo zhnusil, tak se ani nedivme. A že by byl admin ochotný vzít nová GMka na RP? Nebo nějakého aktivního RPheada, co by po něm chtěl ty samé věci, co Norg zkoušel už mnohokrát? ta myšlenka mě rozesmívá

    Asi bych si stěžovala jinde než tady na fóru. Ryba smrdí vždycky od hlavy

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    22
    Sesadit GMko z pozice hráče? držím palce ale nevěřím.

    No pokud máš svou RP postavičku rád/ráda, tak ti doporučuju aby ryba smrděla od ocasu.

    Jinak nejlepší RP je stejně s lahví rumu v ruce, ach to rozlišení

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Norg se nesnaží o nic už skoro rok. Zbytečné mlácení prázdné slámy. Jediné aktivní RP Gm je Eranon a co potřebuje si vyjedná s vedením bez problému. Spawny ne, ty jsou v portfoliu kohosi jiného.
    A to klobouk dolů k jeho ochotě a aktivitě, protože se loguje po práci v 9 večer z wifiny na kterou se připojí jen v krčmě, kam jde na večeři.
    Škoda toho, že na alianci prostě neufunguje nikdo, jen zdraví RP hráči, kteří si vystačí i bez GM podpory. Sláva jim.
    Last edited by Ayenor; 28-05-2014 at 22:28.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    15
    Zdravím, Norgu.

    Nebudu se zde vyjadřovat o tvé aktivitě a práci. Jednak nejsem zasvěcen a tudíž nemám právo něco hodnotit. A pak snad sám dobře víš, jestli svou pozici vykonáváš zodpovědně, aktivně a svědomitě. Nicméně mě zaráží fakt, že uběhl již téměř měsíc a tvá odpověď je stále v nedohlednu. Je sice moc hezké, že jste přesunuli obě témata RPím se ti, ale to pořád neodpovídá na ostatní dotazy, které zde padly. Nejspíš nemáš čas a věř, že tomu rozumím. Nicméně mi neříkej, že za měsíc není možné dát dohromady dvě nebo tři věty... A také chápu, že odpovídat zrovna na toto asi není dvakrát příjemné a nechce se ti. Ale s tím už jsi měl počítat, že se něco takového přihodí. Zvlášť na tvé pozici. No, nějak si to sám přeber, ale osobně by mi přišlo hloupé, neslušné a nečestné neodpovědět. Navíc se zde chce po tobě jen tvé vyjádření. Nic víc...

    To je tak ode mě vše. Takže se mějte.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Vysočina
    Posts
    30
    Vzhledem k tomu, ze nehodlam lhat a napsat sem doopravdy, co si myslim, by mi vyneslo akorat tak vyhazov, protoze pravidlo tohohle serveru je drzet hubu a krok, napisu jen toto:

    Kdyz Arteila koncila jako sefka RP tymu, vicemene jsme s ni, Riaci a Kailrou (Eranon nebyl k sehnani) shodli na tom, ze pozice sefa RP tymu je uz ted dobra akorat k tomu, aby bylo na koho nadavat (coz vam jde znamenite, kdyz nahodou neco nepotrebujete, pak jste sama slusnost...nerikam, ze vsichni, ale nebudu nikoho konkretniho jmenovat), protoze, uprimne, sefovat neni cemu a kazdej si stejne bude delat veci po svym.

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    Já po tobě pokud si dobře vzpomínám ještě nikdy nic nechtěla...Á očividně ani moci chtít nebudu, podle toho co říkáš...
    Navíc jsem si myslela, že head RP GM má pro RP na Soulwellu (Který byl tuším PvP/RP serverem) vybudovat nějaké to zázemí, při nejlepším pevné...Jenže tady se nedočkáme očividně ani spawnů, navíc kolem nás může každou chvíli proletět nějaký vůl s IQ 10 a do yellu začít řvát větu:
    "NO LÓÓL! Co to tu melete za pí*oviny?! LOLOLOL!" (Jó, takhle to holt bývá xD)
    Bylo by čemu GMkovat kdyby jste něčemu GMkovat chtěli a uměli si to zařídit, my hráči s tím očividně nic dělat nemůžeme, jelikož na naše slova a žádosti ať jsme sebemilejší nikdo nedá. :/

    ...Samozřejmě neříkám, že je to tvoje chyba. Ale jednou když už jste GMT tak by jste se jako tým měli chovat, ne si házet klacíky pod nohy a říkat
    "Ne, tohle já neudělám protože se mi nechce."
    A do celkového týmu patří i admin ať chce nebo ne. Jednou když už byl Soulwell PvP/RP server (Jak jsem již uvedla výýýše) tak by na něm mělo zůstat místo i pro to RP, ne?
    A vůbec, kdybych měla nakreslit nějaký graf o tom jak to jde se Soulwellem po spojení se s...tímhle, tak by ta čára ve většině věcech jela dost prudce dolů...

    Tedy, já bych alespoň ocenila nějaký krásný, rozumný důvod od admina, proč je tak strašně proti RP a nemůže pro něj hnout ani svým prstem...Nebo pro něj prstem hnul? Nevím...
    (Vážně to tak vypadá...a často se to říká!)
    Eh, navíc...RPerů je ve vaší Soulwellovské komunitě více než dost, možná by jste se divili do jakých až počtů by to vyrostlo kdyby jste je spočítali. Snad vám neodejdou mnó...
    Last edited by Asharia; 31-05-2014 at 19:30.

 

 
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top