Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 68
  1. #51
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Vondra View Post
    Rád bych se zeptal, kdo se teď bude starat o RP u Aliance a pomáhat mi s eventy, když už tam asi žádné nezbylo.
    Jako hráč oceňuji tvůj přístup, nicméně dovolím si podotknout, že v současné době se vícera RP dočkáš spíše u Hordy, než-li u Aliance, ale to už je dlouho omýlaný fakt.

    Řekl bych ti, aby jsi si založil krvavého elfa a hrál jej, protože v současné době je to nejvíce hraná rasa, z důvodu, že ostatní rasy si u Hordy (v rámci lore) lajzne málokdo.

    Hlavně mne mrzí, že Asharia položila ta UDčka z důvodů, které jsou mi neznámé, neboť by bylo o další skupinku navíc a já osobně bych se k ní rád připojil. Bylo by to příjemné osvěžení od věčného Sin'Dorei (ne, opravdu nenarážím na guildu, které je tak pojmenovaná, ale na krvavé elfy obecně) RP, které se stále ještě drží v mezích přijatelných.


    Eventy jsou skvělý nápad, ale dívej se na to z druhého úhlu, kdyby jsi měl neustále pořádat eventy, začalo by ti to jít proti chuťi, protože by jsi byl oním jedincem, na kterém by to vše stálo a kdyby jsi najednou upadnul do neaktivity, nastala by stejná situace a RP by opět zůstalo na bodu mrazu. A opět by to vyústilo v tlachání na fóru. Nemyslím si, že by to mělo stát čistě na jednom člověku, (nic ve zlém) ať už jsi sebevíce kreativní. Každý by měl přispět kouskem svého polénka do ohně, stojí-li o to, aby komunita alespoň na nějaký čas vydržela.

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Warsaw :(
    Posts
    1,700
    Quote Originally Posted by Fingon View Post
    Vondra, dnes končí ten nábor dvoch nových RP GM, ešte nejaký čas tipujem, že môže trvať vybavenie všetkého potrebného, ale dúfajme, že čoskoro, by mali byť ďalší RP GM...ak sa zahlásil niekto vhodný od Aliancie, tak bude aj niekto váš
    Prípadne ak ti ide len o event, GM práva nie sú obmedzené na frakciu, síce asi od GM, ktoré sú primárne na Horde nie je možné očakávať vedenie RP druhej frakcie, ale malo by sa dať dohodnúť na pomoci s konkrétnym eventom
    Asi to chvilku potrva, jeden z uchadzacov pojde akurat na dovolenku, tak s pohovorom na neho pockam, ale snad do 2 tyzdnov by ste mohli mat nove RP GMka.

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    20
    Ano, již jsem kontaktoval jedno z GM Hordy, ale stejně to bude chvilku trvat a byl jsem tak trochu naštvaný, když GM s kterým to připravuju zjistí, že mu odebrali práva až ve chvíli, kdy si připravuje makra na event.


    Co se týče přechodu k belfům - Ne, díky. Stále cítím hořkou pachuť kvůli nárůstu belfí populace na úkor ostatních ras při začatcích TBC a navíc, tam je dost kreativních lidí (aby bylo jasno, nemám nic proti jejich RP, ani lidem, co tam hrajou, pouze a jen se mi nelíbí hraní za blood elfy jako takové). Takže děkuji za radu, ale nebudu utíkat, jen protože to není tak super. Na Ali je stále dostatek RP hráčů, jen to chce vytáhnout je na světlo a stmelit. To si aspoň myslím, třeba se můžu plést a všechno je k ničemu, ale já to jen tak nevzdám. Udělal jsem to jednou, s Darkspearem, a doteď toho lituji. A jak řekl Napoleon Hill - Úsilí se projeví, pouze když se člověk odmítne vzdát. Takže asi tak.

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Vondra View Post
    Ano, již jsem kontaktoval jedno z GM Hordy, ale stejně to bude chvilku trvat a byl jsem tak trochu naštvaný, když GM s kterým to připravuju zjistí, že mu odebrali práva až ve chvíli, kdy si připravuje makra na event.


    Co se týče přechodu k belfům - Ne, díky. Stále cítím hořkou pachuť kvůli nárůstu belfí populace na úkor ostatních ras při začatcích TBC a navíc, tam je dost kreativních lidí (aby bylo jasno, nemám nic proti jejich RP, ani lidem, co tam hrajou, pouze a jen se mi nelíbí hraní za blood elfy jako takové). Takže děkuji za radu, ale nebudu utíkat, jen protože to není tak super. Na Ali je stále dostatek RP hráčů, jen to chce vytáhnout je na světlo a stmelit. To si aspoň myslím, třeba se můžu plést a všechno je k ničemu, ale já to jen tak nevzdám. Udělal jsem to jednou, s Darkspearem, a doteď toho lituji. A jak řekl Napoleon Hill - Úsilí se projeví, pouze když se člověk odmítne vzdát. Takže asi tak.
    Však já vím, dokonce jsem s tebou RPil jeden čas v Alteraku, charakter Rhys, pokud si vzpomínáš.

    Kdybych měl charakter u Aliance, tak bych samozřejmě rád polénko přihodil, otázka je, zda-li by to k něčemu bylo.

    Mimo to, když už jsi nakousnul to RPení u Aliance, kolik zhruba ,,aktivních hráčů'' se tam nachází ?

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    20
    Rhys, to si pamatuju jenom to jméno, ale nedokážu ho přiřadit, ale tvýho Severuse si pamatuju trošku líp.
    No, takhle z hlavy to spočítat nemůžu a neznám taky moc, kdo je čí alt a podobně, ale takových 10-15 by to dalo určitě.
    A postavu u Aliance si můžeš vždy založit. ;)

  6. #56
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    RPí se ještě u nelfů? mám chary zatím jen u belfů, ale na Anthorii jsem byla 100% Ali, takže pokud by se sem převáděly postavy, ráda bych se koukla i na RP u ali, pokud tam někdo je.

  7. #57
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Většinou každý den po deváté jsem schopný pomoci s eventem, potřebuji ale o konání vědět dva dny dopředu, ať nekývnu na něco jiného. K tomu o ostatních rasách. Snažíme se rozjet taury: v blízké době proběhne jmenování nového Hlasu Shu'halo. Dále je v plánu event o trollech a nejen s trolly. Krom toho každý ví, že Elrendar není xenofobní skupina a neohrnujeme nos nad ostatními rasami (dost dobré je srovnání s Argent crusade) jako RP základnu bereme Hearthglen ve Western Plaguelands, ale pozor! Nerpíme, že jsme ho zabrali, ale že je to naše pevnost, která se ve skutečnosti nachází jinde.









  8. #58
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Plus, je tu ešte guilda Warsong, RPiaca klan s rovnakým menom, ktorá je síce malá, ale nie je problém zohnať si RP. Sú tam orkovia a tiež tam je zastúpenie trollov a taurenov, čiže síce v menšom ako u ružových, ale dá sa zohnať RP aj iných rás Hordy

  9. #59
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    20
    Už delší dobu přemýšlím, že by bylo dobré sepsat nějáké info pro začátečníky na dnešním serveru, protože vyznat se teď v RP jednotlivých guild/ras a podobně je pro nováčka opravdu složité. Asi se na to vrhnu.

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Hmm, väčšinou na to info slúžia sekcie daných "kráľovstiev" v RP sekcii, prípadne v guild fóre o RP guildách (a v prípade Elrendaru aj o krajine Elrendar). Na Horde je ten základ inak jednoduchý, čo viem, aktívne sú Sin´Dorei (krvaví elfovia z Quel´Thalasu), Krvaví rytíři (krvaví rytieri Quel´Thalasu, de facto tá istá organizácia ako jej menovec v lore), Elrendar Keep (primárne krvaví elfovia, hoci sú tam aj iné rasy, z pevnosti Elrendar, mimo Quel´Thalasu) a Warsong (klan Warsong, už som ich spomínal vyššie). Z Aliancie a momentálne aktívnych guild ponznám len Rytíři Orlice (Alterac), inak nemám prehľad. Samozrejme treba rátať aj neaktívne guildy, prípadne RPerov, ktorí nie sú v RP guildách, hoci takí sa väčšinou pripájajú k štýlu tých, ktorí sú z RP guild a s ktorými RPia.

 

 
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top