Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 68
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Warsaw :(
    Posts
    1,700
    No, vyzera to tak, ze predsa len spravim oficialny nabor. Do konca tyzdna to dam do noviniek.

    //Predlzilo sa mi skuskove, takze nabor odkladam na dalsi tyzden.
    Last edited by Necris; 12-06-2014 at 16:13.

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    To mne podrž...*čte tu hromadu*...a na podzim tohle nešlo.
    Last edited by Salmo; 02-06-2014 at 22:33.

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by Necris View Post
    No, vyzera to tak, ze predsa len spravim oficialny nabor. Do konca tyzdna to dam do noviniek.
    Nejde ani tak o mé vyražení z týmu (ještě přes spojením s GN, ve kterém měl prsty Apocrypha, který konec konců odradil od další práce na serveru i jiné lidi, třeba Korialstrasze),
    jako spíše o to, že tyhle věci (nábor, vykomunikovat oprávnění, řídit rp tým, apod.) by si měl nejspíše řešit RP leader - Norg.
    K čemu jej na tom postu Necris máte, pokud neprojevuje aktivitu ve vedení RP týmu a dokonce ani pořádně nereaguje na foru?

    A samozřejmě díky za pokrok v této věci.

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Warsaw :(
    Posts
    1,700
    Quote Originally Posted by Seraphim View Post
    Nejde ani tak o mé vyražení z týmu (ještě přes spojením s GN, ve kterém měl prsty Apocrypha, který konec konců odradil od další práce na serveru i jiné lidi, třeba Korialstrasze),
    jako spíše o to, že tyhle věci (nábor, vykomunikovat oprávnění, řídit rp tým, apod.) by si měl nejspíše řešit RP leader - Norg.
    K čemu jej na tom postu Necris máte, pokud neprojevuje aktivitu ve vedení RP týmu a dokonce ani pořádně nereaguje na foru?

    A samozřejmě díky za pokrok v této věci.
    V tom uz si poriadok spravim, neboj. Momentalne na riesenie tejto veci nemam cas, pretoze ak sa Norg nezpamata, alebo mi neda padny dovod neaktivity, musim najst ineho RP leadra a dost pochybujem, ze to bude tak lahke. Ale ako vravim, toto budem riesit najskor tak za tyzden.

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Ak si náhodou niekto, kto by mal záujem sa uchádzať, nevšimol Ďakujem, Necris, za ten nábor

    http://www.gamenode.cz/cataclysm/nabor-345.html

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Seraphim View Post
    Nejde ani tak o mé vyražení z týmu (ještě přes spojením s GN, ve kterém měl prsty Apocrypha, který konec konců odradil od další práce na serveru i jiné lidi, třeba Korialstrasze),
    jako spíše o to, že tyhle věci (nábor, vykomunikovat oprávnění, řídit rp tým, apod.) by si měl nejspíše řešit RP leader - Norg.
    K čemu jej na tom postu Necris máte, pokud neprojevuje aktivitu ve vedení RP týmu a dokonce ani pořádně nereaguje na foru?

    A samozřejmě díky za pokrok v této věci.
    Podej si opětovnou přihlášku, tedy pokud se ti to neznechuťilo.

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Severus? No to neni mozny... zas bude RP s padanim mejdla? Prodlouzilo mi zivot o rok minimalne.

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Salmo View Post
    Severus? No to neni mozny... zas bude RP s padanim mejdla? Prodlouzilo mi zivot o rok minimalne.
    Kdepak, kapřice. U Aliance již žádné charaktery nemám a praktikovat ony metody jako Nemrtvý, to by nebylo to pravé ořechové

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    20
    Rád bych se zeptal, kdo se teď bude starat o RP u Aliance a pomáhat mi s eventy, když už tam asi žádné nezbylo.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Vondra, dnes končí ten nábor dvoch nových RP GM, ešte nejaký čas tipujem, že môže trvať vybavenie všetkého potrebného, ale dúfajme, že čoskoro, by mali byť ďalší RP GM...ak sa zahlásil niekto vhodný od Aliancie, tak bude aj niekto váš
    Prípadne ak ti ide len o event, GM práva nie sú obmedzené na frakciu, síce asi od GM, ktoré sú primárne na Horde nie je možné očakávať vedenie RP druhej frakcie, ale malo by sa dať dohodnúť na pomoci s konkrétnym eventom

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top