Quote Originally Posted by Vondra View Post
Rád bych se zeptal, kdo se teď bude starat o RP u Aliance a pomáhat mi s eventy, když už tam asi žádné nezbylo.
Jako hráč oceňuji tvůj přístup, nicméně dovolím si podotknout, že v současné době se vícera RP dočkáš spíše u Hordy, než-li u Aliance, ale to už je dlouho omýlaný fakt.

Řekl bych ti, aby jsi si založil krvavého elfa a hrál jej, protože v současné době je to nejvíce hraná rasa, z důvodu, že ostatní rasy si u Hordy (v rámci lore) lajzne málokdo.

Hlavně mne mrzí, že Asharia položila ta UDčka z důvodů, které jsou mi neznámé, neboť by bylo o další skupinku navíc a já osobně bych se k ní rád připojil. Bylo by to příjemné osvěžení od věčného Sin'Dorei (ne, opravdu nenarážím na guildu, které je tak pojmenovaná, ale na krvavé elfy obecně) RP, které se stále ještě drží v mezích přijatelných.


Eventy jsou skvělý nápad, ale dívej se na to z druhého úhlu, kdyby jsi měl neustále pořádat eventy, začalo by ti to jít proti chuťi, protože by jsi byl oním jedincem, na kterém by to vše stálo a kdyby jsi najednou upadnul do neaktivity, nastala by stejná situace a RP by opět zůstalo na bodu mrazu. A opět by to vyústilo v tlachání na fóru. Nemyslím si, že by to mělo stát čistě na jednom člověku, (nic ve zlém) ať už jsi sebevíce kreativní. Každý by měl přispět kouskem svého polénka do ohně, stojí-li o to, aby komunita alespoň na nějaký čas vydržela.