Myslím, že to "privlastnenie" sa deje až po 6 mesiacoch a ide o účty, nie postavy. Ja som niektoré postavy nelogol už dlho a nezmizli mi, lebo sú na tom účte ako môj main. V pravidlách serveru je okrem iného aj to, že všetky postavy sú majetkom serveru. Môžeš sa ohradiť, môžeš povedať, že to je sprostosť, ale faktom je, že ide o Martinusov server a teda on dáva pravidlá a to s postavami je úplne v poriadku. A okrem toho...je to naozaj taký problém v prípade neaktivity lognúť len raz za 3 mesiace, aby ti postavy nezmizli? Prípadne si zažiadať o ban a tým si zabezpečiť, aby si sa pri vrátení svoje postavy mohla nájsť?
Aké NPC máš ale na mysli? Lebo v hlavných mestách a vlastne aj všetkých obývaných sú usporiadané NPC a mnohé aj niečo robia. Spawnovať ako scenériu napríklad pár elfov navyše do SMC, hoci je ich už aj tak milión, mi príde ako strata času.
Ja osobne som zažil len párkrát, kedy by sa hráč priplietol do RP a napríklad začal polonahý tancovať v strede skupiny 13 ľudí...a to aj bolo v Ghostlands v quest hube, čiže to bolo logické, že sa tam ukážu aj iní ľudia. Nikto, kto by stále behal dookola a v /say otravoval a urážal.
Necris, len na upresnenie, RPeri chodia aj PvE a PvP. Len to väčšinou nie je prioritou, ale deje sa to a už som v rámci RP guildy šiel aj na ICC(ešte na WotLK). Len aby sa proste nestalo, že RPeri budú braní ako nejaká skupinka, čo si robí len to svoje, pretože mnohí naozaj robia aj to, na čo je tá hra určená a mnohí sú v tom dobrí. RPeri sú normálni hráči, len k tej hre pridávajú ešte aj niečo iné