Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 68

Threaded View

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Warsaw :(
    Posts
    1,700
    Quote Originally Posted by Ceroth View Post
    Momentální práce men vytěžuje tak, že bývám většinou až po 9 večer ve hře. Ale pokud to jde snažím se hráčům vyhovět. Pokud se tu jedná o příkazy. Důležité ještě jsou:
    .npc textemote
    .learn
    .aura
    .unaura
    .freeze
    .npc info
    .mod scale

    Všechny jsme využíval u eventů. Announce skoro neupotřebím, ban a mute taky ne. Slibuju že si najdu čas a písnu..kdžy už jsme u toho, co bych potřeboval: na forku rp sekce u Hordy - rozšířit témata - místo SPojených klanů hordy hodit 4 nové (na stejné úrovní jako království QT a Forsaken): Orkové, Shu'halo, Kmen Darkspear a Elrendar Keep
    Tebe radsej hodime 3ku, ked uz si tu tak dlho, ale novym ludom prikazy typu aura a learn davat nemienim. Ked sa na lvl1 osvedcia, nevidim ziadny problem v tom, aby dostali vyssi lvl. Inak naopak si myslim, ze announce by ste mohli zacat pouzivat, ked mate pripraveny nejaky event, mozno na to nahrabete novych hracov.

    Quote Originally Posted by Seraphim View Post
    ...
    No ja si uprimne na teba ani nespominam, neviem, ci si nebol prijaty do teamu, alebo vyhodeny.. kazdopadne, ak si bol vyrazeny uz na GN, tak to mohlo byt jedine za neaktivitu, (po spojeni bola ocakavana co najvacsia aktivita) Martin zase len tak ludi nevyhadzuje.

    Co sa tyka naboru, pisala som Lacrymose, ta mi odporucila nejake mena, ale prevazne len na horde, takze ak by sa nasiel na ali niekto aktivny, co robieva eventy a potreboval by tieto prikazy, tak nech sa mi kludne nahlasi. Este tie prikazy nie su prestavene, takze to nebude hned, ale chvilu uz vydrzite snad.
    Nie ze by som nechcela robit normalny nabor, ale ak sa poznate medzi sebou a viete mi navzajom poradit, tak mi to vyjde lepsie, akokeby som mala vyberat ja.
    Last edited by Necris; 02-06-2014 at 08:10.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top