Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 68

Threaded View

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    No jako takhle, Soulwell...Nebo jak ho teď nazýváte byl serverem docela dobrým a RP tam celkem kvetlo co jsem slyšela a co jsem zažila. Nevím kde přesně nastal ten zlomový okamžik kdy lidé začali od RP tady odcházet jinam, například na total RP servery, nebo s ním končili úplně.
    Tento server nabízí v některých ohledech více možností než nějaký total RP server, jelikož nejste například zavření v nějaké malinké lokaci kvůli nedostatku hráčů, ale také má mnoho záporů...Které by se samozřejmě daly vyřešit...

    Faktem ale je, že tady na Soulwellu jen velmi těžko udržíte hráče z Total RP serverů hlavně kvůli těm spawnům. Je to něco na co jsou zvyklí a dost špatně se pak něco rpí, když jste horda a máte ali rperovi nějak vysvětlit, že právě prošel dveřmi. Neříkám že Blizzlike world je ošklivý nebo špatný, jenže ani Blizzard do moc velké míry nemyslel na RolePlaying game...Tedy chybí spoustu věcí, sem tam nějaké ty dveře...No ukažte mi kdo by normálně stavěl dům bez dveří xD...Navíc když se normálně ptám hráčů, které jsem sem horko těžko dotáhla z total RP serverů co jim tady chybí, očividně zazní odpovědi jako:
    "Dveře, sexy kanapíčka, staré hodiny, naspawnovat kuchyň, společenský salónek, několik servisů, lepší stáje!"
    "NPC duchů, máme je tu, ne?..."
    "...Služebných duchů!"
    "Chm ... možná nějak obveselit ten balkónek."
    "Třeba něco ve smyslu drobného pavilónku proti dešti."
    "bla bla...S nějakými ultra sexy židličkami, stolečkem s ovocem a démonem ve fráčku."
    Pokud je problém s tím jak dostat spawny na Cataclysm možná by jste se měli zkusit poradit s nějakým RP serverem kde mají cataclysm a zeptat se jich jak na něj spawny dostali...


    Nebo napříkald NPCčka. Co naspawněná NPCčka navíc sloužící k RP/ RPrům? Já osobně si myslím, že by to žádného PvE a PvP hráče nezabilo. Pokud vím tak jsou tady hlavně proto aby se mlátili mezi sebou a týrali ubohé NPCčka v raidech a dungeonech za účelem expení nebo získání lepší věci. Navíc pokud přežijí, že je na jednom místě 10 stejných NPCček zadávajících Q a které by mělo být správně jen jedno, proč by jim mělo ublížit pár nějak hezky uspořádaných NPC?

    S tím zavrhováním zapínání/vypínání RP "řeči" nebo jak to nazvat více méně souhlasím, jelikož bylo celkem otravné stále si sledovat a kontrolovat jestli máte .rp all/off/on a jestli to mají jiní. Takto vás zkrátka každý slyší a to je nejlepší, i když vy slyšíte každého taky, což není někdy zrovna ideální xD...Ignore 4ever! Problém je pak v tom, když toho hráče otravování Rperů těší a má více charů/accountů. Ale pokud říkáš, že se to dá vyřešit krátkým .mute tak je to v pořádku, o tomhle jsem zase nevěděla...Že by to teď takto fungovalo.

    Pak je tu problém s mezifrakčním RPením, tedy ali/horda. Někdy se to jak určitě víte více nežli hodí, protože někdy by jste si rádi zarpili i s opačnou frakcí. Jenže jak, když si nerozumíte a musíte stále přeskakovat na dvě postavy aby jste se domluvili? Pak nastává obvykle zmatek. Na pár serverech jsem viděla například mezifrakční party, což byla vážně príma věcička, jelikož jste mohli bez problémů invnout člena aliance a v partě se domluvit na všem možném. Byla tam nastavená jakási forma společné řeči.

    Co se týče aktivních GM, tak u těch RP jsem doopravdy viděla aktivního vážně jen Eranona...Možná jsem slepá ale...
    No a co se týče GM normálních už týden mi vysí ticket a nikdo mi na něj ještě neodpověděl, takže asi tak!!
    Stejně jsem to nakonec vyřešila sama takže ho tam už asi nenajdete......*mrmly mrmly*

    Dále by se možná měli najít nějací aktivní hráči, kteří mají zkušenosti s RP, nápady na eventy a rádi by se ujali vůdčích postů u jednotlivých frakcí a rozjeli tam RP. Tedy alespoň podle mě by to možná pomohlo...
    A nebo zkrátka stačí ty RP GMka, jen je příliš nezatěžovat...
    A taky se mi nelíbí, že admin si po dvou měsících neaktivity přivlastní postavy, které jsme namáhavě vyexpili! Co vy víte? Třeba někomu na dům spadla mimozemská sonda a zničila mu připojení na internet nebo mu rozmáčkla PC!...Navíc to pak strká na aukci a chce za postavy po hráčích něco, co si lze pořídit snad jen za normální, tedy reálné peníze....To taky není úúúplně v pořádku a pro server bezpečné ...Nic co by s RP souviselo.
    Last edited by Asharia; 01-06-2014 at 09:03.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top