Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký Kraj
    Posts
    93
    Co bych dodal k diskuzi zde bylo řečeno a jen bych se zbytečně opakoval.
    RP Postavy : Sarilen (guilda Rytíři Orlice, ovšem jen OOC). Před Cata jsem občas RPil v okolí Arathi, Hillsbrad.. jelikož Stormwind je zcela mrtvej na RP. Tak jsem se přesunul kousek vejš..
    Smradilen (Aurius Truthful), zatím jen takovej doplňkovej char. Cestuje všude tam, kde je RP(stejně jako Sarilen).

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    1) Písečky

    Byly, jsou, budou. Některý věci se holt těžko odpouštěji.

    2)Alterak vs. Aliance

    Důvody pro nevraživost se táhnou už od CzD. Chraňte se doby, kdy nebude nač nadávat. Jedna skupina = po čase jedna velká ponorka a zákonitej konec. (Reakce na snahu o úpravu pomocí "povstání" ponechám bez komentáře, neb bych musela vypípávat každý druhý slovo. Kde je ted "viteznej" SW a kde jsou povstalci? )

    3) Addony

    TRP 2 powa!

    4) Kolik nás je a kde jsme

    Salmo, Sinanda... mraky dalších charů. Exodari, Alterak. Stormwindsky char pul roku mrtev a prejmenovan. Beztak by tam s nim nemluvilo ani viko od popelnice. Loguju na vyžádání guildy a známých, případně se zjevim na nějakým neznámým charu. Cata nainstaluju až ustanou ty "porodní bolesti" serveru a až budu mít po práci kdy.
    Last edited by Salmo; 25-03-2014 at 19:32.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    20
    Jsem rád za všechny vaše názory, poznatky, poznámky a vyjádření.
    K tomu, že to je spíše Aliančně zaměřeno: Máte pravdu. Několik let už jsem mimo Hordu z několika důvodů. Nevyznám se v nynějším hordském RP a byl bych rád, kdyby se našel někdo, kdo by mi ho osvětlil inGame.

    K písečkům (to je roztomilé, jak tomu tak všichni říkají )
    Uvědomuju si, že nění možné říct "Všichni z Hordy běžte do Og/SC a vy, všichni z Aliance (bráno příslušností mechanickou, nikoliv RP), běžte do SW/Stromgarde!" Nicméně všechny rasy jsou v paktu, spojenectví, cokoliv, z nějakého důvodu. Tím důvodem většinou bývá společný nepřítel (nemrtvácí, démoni, opačná frakce...) a teď uvedu příklad, snad se nikdo neurazí, když použiji situaci s Opuštěnými na severu: Tady máme příklad toho, jak můžeme všichni společně hrát, Alterak povede útoky ze Stromgarde a Aliance ze svého tábora v Arathi (refuge point třeba?). Můžeme společně RPit ve stejné lokaci na společné téma. Vyhnání Opuštěných je, myslím si, společný zájem. Není to rozvedená myšlenka, ale možná vám napoví, kudy se moje myšlenky na toto téma ubírají - společný problém = společná řeč (možná rovná se společné ležení). Tyto problémy a místa se mohou různě měnit, aby nevznikla výše zmiňovaná ponorka. (takže písečky částečně budou, ale vedle sebe a pospolu! ). Plus dodatek - Někde se dá spojit i mezifrakčně a někde to prostě nepůjde.

    Alterak x Aliance
    Z posledních dnů se mi zdá, že je dost rozumných hráčů, navzdory tomu, že obě strany udělaly přehmaty, věřím v nápravu. Jinak nevím, co k tomu dodat, tohle si musí strany prodiskutovat hlavně spolu.

    K addonům
    Vypadá to, že TRP2 začíná masově převládat a tak už stačí vyřešit občasné problémy, kdy nekomunikují Directory a podobně. Verze 1008 teda funguje? Super. Přecházím na ni, díky za radu!

    K sčítání
    Ano, nechodí a nečtou to všichni. A dost lidí, co to čtou svým názorem nepřispějí, ať už z jakýchkoliv důvodů. Ale přes ostatní se to vždy do hry stejně nějak dostane, ne?

    (Pokud jsem na někoho či něco zapomněl, napište klidně znova.)

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    14
    Jak už tu byla hodně krát řečeno písečky to byly a budou na tom se nic nezmění jen zda se nechaji proměnit ve velká, kde si budem všichni RPit hezky pospolu, ale jak dlouho to vydrží než příjde na to že tám dle ten ma lepší píseček a já tam chci za každou cenu. Občas je hezké když putuje tem světem Wowka a narazíte na skupinku RPeru a přidáte se k nim, pokud vás nechvěji náhodou zabít nebo zatknout, ale i to patří k životu tudíž i RP a tím je Rp krásné, tím že se udělá nečekané.
    Aliance vs. Alterak o tom by se nechali psát romány, je pravda že by spory měli být jen v Rp a mimo něj by se měli lidé (hráči) bavit ale jak je to v životě, né z každým si sednete, a názory se hold někde ventilovat musí kord, když ten či onen je paličatý nebo nervák a nechá si to normálně slušně vysvětlit a musí mít vždy pravdu. To je asi k to mu vše, dalo by se toho říct víc.
    Addony používám TRP2 celkem mi vyhovuje.
    Postavy – Angelus Spacis, Alterak, Sromgarde a okolí, Lucan Cordel- Sromgarde a sem tam i další z mnoha postav.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    Bod 1 a 2 rozepsán v PM, aby tu nevznikal spam.
    Komunity se dělí už dávno, např. Alterak, Duskwood, Stromgarde. Za poslední měsíce mé aktivity se dost věcí urovnalo. Jesper sice nemůže uhlídat všechny lidi pod sebou, ale zatím jsme společně vždy všechno v klidu vyřešili a sdělili si své názory.

    Důležité bude pro případný nový začátek, aby všichni zapomněli na minulost a spolupracovali, jinak se smír nebude moci uskutečnit. Aby tam nebyl žádný klín minulosti, jinak se konflikt o pixelíky znovu rozhoří.


    3/ Dříve jsem měla totalRP 1, nyní na Cataclysmu doporučuji totalRP 2.

    4/ Veralyn, Shedreka a spousta altíků - Aliance, snižující se aktivita s předpokladem brzkého ukončení činnosti. Již v lednu jsem předala aktivitu do rukou kancléřky Ashayi. Loguju povětšinou jen na požádání. Sama se nyní soustředím spíše na RL kvůli příjemné události, jež mě už brzy čeká.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Mordor - a btw: je to lokalita -.-
    Posts
    5
    Kouskování na mikro komunity mi vždy připadalo hloupé (stejně jako s tím související žabomyší války), ale i přesto jsem nikdy neměl problém zajistit si dobrou IC záminku navštívit nějaké místo/spolek/skupinu/event. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
    Chtěl jsem si připravit s příchodem cataslysmu worgena, který by nebyl gilnean, nýbrž jako pokračování svého humana. Erpil jsem si to společně s několika dalšími lidmi z různých spolků a s různým stylem hraní (kupříkladu: Galvar, Shedreka, Jesper + lidi z Orlic) asi tři měsíce ještě na wotlk. Povedlo se, cata je zde a já mám spoustu vzpomínek na super RP, které bylo plné srandy a akce. (Díky za něj zúčastněným ). A toto RP dále pokračuje, akorát už mám visual spell na proměnu.
    Vždy jsem se považoval za nekonfliktního, tolerantního a přizpůsobivého erpera, proto jsem vždy měl o zábavu postaráno a neseděl jsem sám na jednom místě ;).

    A teď bych to chtěl shrnout do takové jedné věty, která sice nikoho moc nenadchne, nicméně je mým názorem a pohledem: Problém není ve vašich postavách, problém je ve Vás. - prostě změňte svůj postoj. Každá změna začíná u Vás samotných.

    A charr na závěr: Nielar.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    33
    1) Písečky
    Nikdy jsem ani jeden píseček neuznával. Navíc tomhle počtu rperů je to obrovská zbytečnost a malicherný přežitek z dob Czechdreamů zarytý do hlav kolegů Rperů.
    2) Alterak vs Aliance
    Aliance neexistuje - Nikdo ji neerpí (aktivně, ve větším počtu) takže zbytečná otázka. Byl bych rád kdyby se Aliance znovu vrátila.(a já byl členem - samozřejmě si rad zaerpím i s Alterackými, nevraživost nechápu... škoda je nas malo na takovy spory)
    3) Addony
    Nemám, neznám :-D možná časem se vrátím k TRP 2 stejně jako na wotlku
    4) Galvar - Všude a nikde, straším jako oživlá mrtvola, sem tam když se najdou lidi s kterými bych si zaerpil ( Většinou bývalí členové Řádu)
    Leaseth - Můj nový huntr za kterého se budu snažit Rpit, protože mě zapadá víc do mého stylu hraní "jednou za čas" , jelikož taky pořád někde lítám stejně jako on.(holt už nejsem školou povinný a nemůžu si dovolit utoho pořád sedět, což mě na jednu stranu hrozně mrzí , protože jsem měl hodně nápadů a plánů, na druhou
    jsem rád - Už se tak děje delší dobu proto ta neaktivnost Šarlatu a vůbec ... ja nato čas nemam a nikdo to za mě už asi vést nebude - Proto nový datáč nový char :-) )
    Saifor - MIA po velkým třesku
    -Všechno humani, bez přislušnosti Alteraku ani Aliance. ( U Huntra se uvidí )

    Na závěr bych poznamenal že souhlasím s Nielarem ... také jsem schopný rpit s každým, pokud se mě IC i OOC nesnaží prostě zaměrně provokovat a trollit. Chci se u WOWka hlavně odreagovat. Rád si zaerpím s Orlicemi i se Stormwindem.
    Last edited by Darkhuman; 02-05-2014 at 12:05.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    No, lenže ten počet RPerov ani nebude narastať, ak to bude takto pokračovať. Sú potrební noví hráči, lenže tí sem prídu, nájdu mŕtvu RP sekciu, kde za posledné týždne s výnimkou občasných príspevkov nič napísané nie je a dokonca ani RPeri na fórum vôbec nechodia. Pravidelné info o tom, čo sa deje, dáva Alterak a Elrendar, Šarlátoví dávali pred Catou(čo ale teraz má logický dôvod kvôli lore)...o iných častiach RP komunity fakt neviem. Ako môže nový hráč potom vôbec prísť kdekoľvek, keď jediné, čo má, je mesiace stará informácia, prípadne nemá žiadnu. Potom sa nie je čomu diviť, že skupiny postupne "vymierajú", keď nepríde nikto nový(prípadne príde len veľmi málo nových hráčov). Pritom na free scéne je len málo RP serverov, ktoré majú viac aktívnych hráčov(a ešte menej takých, ktoré sa vôbec dajú ešte považovať za WoW servery a nie za poupravované verzie hry) a toto je jeden z nich, dokonca aj s možnosťami GM podpory a možno niekedy aj tých spawnov. Veď to je viac, než majú na oficiálnych serveroch. Takže tí hráči, ktorí by mohli RPiť sa rozhodne nájsť dajú, len im treba možno ukázať, že vôbec niečo také ako RP existuje.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    možná by nebylo naškodu napsat o své postavě(nebo pokud jich máte víc tak o postavách) do RPím se ti. Vysvětlovala jsem RP už pár nováčkům, ale mám jen dvě postavy co nejsou tak moc odlišný tak jsem neměla jak jim ukázat jak ostatní postavy vypadají. když si přečtou něco naRPím se ti(kde to momentálně zeje prázdnotou), tak si můžou udělat obrázek jak ty postavy vypadají nebo co si o těch svých vymyslet. navíc se tím podle mě částejčně předejte tomu, že by někdo chtěl hrát syna Kael´thase nebo bratrance Wrathiona.
    Podle toho co se stane během dalších měsíců můžete přece zápis editovat, tak se ukažte ;-)

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    No, problém je, že RPím sa ti minimálne za Hordu je asi uzavreté, pretože tam nie je možné pridávať nič nové(asi odkedy sa to presunulo pod sekciu Hordy po prerozdeľovaní fóra).

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top