Jsem rád za všechny vaše názory, poznatky, poznámky a vyjádření.
K tomu, že to je spíše Aliančně zaměřeno: Máte pravdu. Několik let už jsem mimo Hordu z několika důvodů. Nevyznám se v nynějším hordském RP a byl bych rád, kdyby se našel někdo, kdo by mi ho osvětlil inGame.

K písečkům (to je roztomilé, jak tomu tak všichni říkají )
Uvědomuju si, že nění možné říct "Všichni z Hordy běžte do Og/SC a vy, všichni z Aliance (bráno příslušností mechanickou, nikoliv RP), běžte do SW/Stromgarde!" Nicméně všechny rasy jsou v paktu, spojenectví, cokoliv, z nějakého důvodu. Tím důvodem většinou bývá společný nepřítel (nemrtvácí, démoni, opačná frakce...) a teď uvedu příklad, snad se nikdo neurazí, když použiji situaci s Opuštěnými na severu: Tady máme příklad toho, jak můžeme všichni společně hrát, Alterak povede útoky ze Stromgarde a Aliance ze svého tábora v Arathi (refuge point třeba?). Můžeme společně RPit ve stejné lokaci na společné téma. Vyhnání Opuštěných je, myslím si, společný zájem. Není to rozvedená myšlenka, ale možná vám napoví, kudy se moje myšlenky na toto téma ubírají - společný problém = společná řeč (možná rovná se společné ležení). Tyto problémy a místa se mohou různě měnit, aby nevznikla výše zmiňovaná ponorka. (takže písečky částečně budou, ale vedle sebe a pospolu! ). Plus dodatek - Někde se dá spojit i mezifrakčně a někde to prostě nepůjde.

Alterak x Aliance
Z posledních dnů se mi zdá, že je dost rozumných hráčů, navzdory tomu, že obě strany udělaly přehmaty, věřím v nápravu. Jinak nevím, co k tomu dodat, tohle si musí strany prodiskutovat hlavně spolu.

K addonům
Vypadá to, že TRP2 začíná masově převládat a tak už stačí vyřešit občasné problémy, kdy nekomunikují Directory a podobně. Verze 1008 teda funguje? Super. Přecházím na ni, díky za radu!

K sčítání
Ano, nechodí a nečtou to všichni. A dost lidí, co to čtou svým názorem nepřispějí, ať už z jakýchkoliv důvodů. Ale přes ostatní se to vždy do hry stejně nějak dostane, ne?

(Pokud jsem na někoho či něco zapomněl, napište klidně znova.)