Zdravím,

vezmu to podle bodů a jednotlivě se k nim vyjádřím.

1. Souhlasím s názorem, že bychom měli RPit více společně, nikoli se od sebe vzdalovat a uzavírat se v malých společenstvích, které spolu nekomunikují či nespolupracují. Osobně bych rád RPil na více místech s více lidmi.
Setkal jsem se s názory, že je přeci hloupost chodit někam RPit jen proto, že to chci OOC, ačkoliv postava IC důvod nemá. Myslím, že by se to dalo řešit skrz společné eventy, tedy dát postavám důvod zúčastnit se nějaké události, kde budou i ostatní. Nějak se přeci začít musí, ne?

2. Co k tomu říct? Já kupříkladu nemám chuť se hádat nebo číst si hádky na RP chatu. Osobně proti nikomu nic nemám a taky nemám důvod na někoho házet špínu. Myslím, že bude bohatě stačit, když se minulost hodí za hlavu a RP se nebude tahat do OOC vztahů.

3. Používám TRP2. Tento addon mi více vyhovuje a navíc jej používá většina hráčů, se kterými RPím.

4. Ano, RPím, poměrně často. Stačí mi napsat, můžeme se domluvit. Nebo také stačí za mnou v RP přijít. Většinou nemám problém RPit hned.
Postavy:
Seitheach - RP převážně v Arathi Highlands, Hinterlands, Wetlands a Hillsbrad Foothills, popřípadě i někde jinde. Guilda Rytíři Orlice, království Alterak.
Remnoen - prozatím nijak rojetá postava, RP na Azuremyst Isle a Bloodmyst Isle, popřípadě i někde na Kalimdoru. Guilda Exodari Draenei.