Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 25

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Vážení spoluobčané,
    včerejšího dne, se do paláce dostal dopis, se žádostí o výkupné za zadržené elfy a lodě, přepravující cenný náklad o celkové hodně 2 000 000 zlatých ze severních mramorových a zlatých dolů, který byl určen na rekonstrukci starého města. Krom tohoto pro Nás nutného materiálu aby rekonstrukce mohla pokračovat má únosce v držení 80 elfů a 5 Našich obchodních lodí. Celková suma, kterou po Nás vyžaduje na výkupném za lodě a elfy je 2 100 000 zlatých, v případě neuhrazení této sumy vyhrožuje smrtí nebo prodejem elfů. Únosce se podepsal jako John Hamižný. S tímto člověkem, otrokářem a podvodným obchodníkem, jsme se již v minulosti střetli a to právě ve souvislosti, že unášel Naše spoluobčany a prodával je na otrockou práci. Při zásahu proti jeho základně se mu však podařilo uprchnout. V ohledu o jakého pachatele se jedná, Vás vyzývám k zvýšené opatrnosti a zavazuji se k polapení Johna Hamižného.

    Na základě těchto události, žádám představitele Kruhu mágu, Krvavých rytířů a Farstridarsů aby se v následujícím týdnu u mě zastavili, případně aby za mnou vyslali svého zástupce.
    Dále pak vyzývám zájemce z řad občanů aby se v případě zájmu připojili ke skupině, která bude mít za úkol vykoupit/získat uvězněné elfy zpět na naše území. Případní zájemci nechť mě kontaktují dopisem.
    Podrobné informace budou zveřejněny v nejbližších dnech, prozatím předpokládaný termín výpravy je stanoven na 8. listopadu.

    Jako další bod, pak oznamuji, že byla založena veřejná sbírka, za účelem vykoupit zadržené elfy a lodě. Své příspěvky můžete odevzdat ve Silvermoonské Roal bance.

    Podepsán:
    Arioth Nie'Saravei
    správce Quel'thalasu a přilehlého území.

    Jedná se o navázání k eventu "Rekonstrukce Ruin" a starého eventu "Zachraňte Aschela". Event začne v sobotu 8. 11. od 19:30, případně se dá posunout ještě na jiný termín, dle většiny. Na event taky hledám 2 dobrovolníky, kteří by hráli "potřebné postavy...od pirátů, po kapitána" V případě zajmu mi napište in Game na nick (Arioth)/ nebo PMku sem.

    Z organizačních důvodu a důvodů, že GM které mi mělo být nápomocno při jeho realizaci není k zastižení, jsem se rozhodl event přesunout na jiný termín, který bude během následujících dní uveden.
    Last edited by Kailra; 08-11-2014 at 10:04.

 

 

Similar Threads

  1. Elrendar - oficiální informace
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 1
    Last Post: 22-01-2015, 21:44
  2. Kmen Darkspear - oficiální informace
    By Ceroth in forum Kmen Darkspear
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:51
  3. Orkové - oficiální informace
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:46
  4. Oficiální informace - Shu'halo
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top