Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    51
    Já chci zpátky CzD!!! Chci zpátky Severuse! Cordiuse! a ... a ... na další si už nevzpomenu :/ Ty aspoň uměli používat tu věc, kterou nosí na krku ... No konec sentimentality a zpět do reality. -.- Ohledně "špatných" jedinců jak říkáš nerpi s nima tak to dopadne zase jako s Alteriou, kdy se BE rozhádali totál jak jsem to ještě nezažil (a že tu hraju dlouho). Ano někdo mi mohl namítat tak si založ postavu u jiné rasy a tam začni od kamene aby ses s onima jedincema nestýkal, nedokážu si představit člověka co by do toho šel.

    To Liris: Posílám PM

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Severus mi zkazil moje první wow Vánoce DD byl to strašlivě zlý nemrtvák! Já chci zase zpátky hvězdného Andyho a nepopsatelně zkaženého Tawyho! Tito pánové měli styl

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Liris: Doufáš, že tě bude někdo oplakávat, že to tu opakuješ už po několikáté, jak se ti tu nelíbí a odcházíš?
    Už se konečně prober a uvědom si, že fňukání nad skvělostí czechdream style ti nepomůže, tohle už dávno není czechdream, nové lidi nostalgií nezaujmeš a staří jedině ubývají.
    A ten "czechdream" style, který znáš, je až na světlé body nápaditých eventů od Aurory, Vergila (trpaslíci, výpravy do KZ etc) příp. Natielových světlých chvilek jen pěkně zdegenerované vkv (politika, intriky, rady, občasné "velice záživné" trhy "aby se neřeklo") upřednostňující jakousi pomýlenou představu purismu postrádajícího nadhled před smyslem pro humor a zábavou, přizdobené hráčskou neschopností a netolerancí se vypořádat s občasnými výstřelky některých hráčů typu démon nebo drak...

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Právě že naopak. Jak už jsem psala Lacrymose No more QQ. Prostě šlo jen o konstatování pro kamarády..

    Mám z CZD krásné vzpomínky. Asi nejsem sama. Mé RP právě po většinu doby tam naplňovaly světlé body s hraničáři, draenei, rytíři a eventy. Bylo to zábavné, ale každý měl, co měl.

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    popravdě tohle mi znělo hodně jako QQ

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    No, tak jsem vysvětlila, že to není QQ. Co je na tom k nepochopení? O.o

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    51
    To Seraph: To bych to samé mohl říct o "vašich EK" eventech ... fakt sem zvědavej kdy začnete s invazí zergů, otevření hvězdných bran či vyrobení robokopa ... Ty by si měl hlavně přestat prudit seraphe, vzpamatovat se a vrátit se k lízání broskviček u scárleťáků, když tady tak dokonale haníš tři největší tahouny belfů (auri, verg a liris). Ty event na CzD aspoň měli hlavu a patu, byly jednoduché a pokažde na ně chodilo mrtě lidí a o zábavu bylo postaráno. Narozdíl od nynějška tehdy fungoval soud, správce + rada, zákony, které se sepsali tak se taky dodržovali. A teď mi řekni, kolik z toho TEĎ funguje?! Jo jasně máme správce ... a? Já neříkám, že jsem dokonalej hráč mám své mouchy, ale narozdíl od broskvolízalů si je alespoń dokážu přiznat, poučit se z nich a omluvit se za ně.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Ehm, hviezdne brány už máme...svojím spôsobom. Počul si o Temnom portáli? (a tiež lode, vďaka žiarovkám...pew pew pew(v prípade draenei ka-boom, povedzme to na rovinu, nikdy nemali dostať vodičák na obrovské kryštáľové dimenzionálne lode))

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Glady, co se týče toho se zergy a podobnýma věcima, tak bych řekla, že to berete celkem do extrémů

    V těch nejtemnějších uličkách Silvermoonu se šušká o skupině Krvavých elfů, která hlásá čistotu rasy. Naložili si na záda poslání více než nesnadné. Již včera se před nimi třásli všichni, kteří pošpinili krev Sin´dorei. A dnes jsou někteří z nich mrtví.


    Kříženci, polodraci, démoni, Arthasovi upíři a jiní, kteří se za Krvavého elfa vydávají.
    Také přívrženci druidismu, uctívači Elune a jiných Krvavého elfa nehodných směrů myšlení.
    Elfové paktující se s Pohromou, Aliancí či jinými nepřáteli.
    Tyto a jim podobné skupina elfů odchytává a na výstrahu jim odřezává obě uši.
    Následně je vyhání z Quel Thalasu.


    Těm, kteří dokážou svou nesmírnou drzost a překročí zpět hranice Quel Thalasu, je useknut jeden prst za každý den pobývání v království.
    Není-li již co usekávat, propadne tvor hrdlem.


    Není jisté, zda tyto činy podporuje správa města. Totožnost elfů je neznámá. Stopy jsou takřka nedohledatelné. Je možné, že se skrývají za jinou organizaci.
    Jediné, co doposud prosáklo na povrch je to, že si říkají ČERNÍ.
    Vím, že to mnoho lidí rozčílí a asi schytám kritiku i od vlastní guiildy, ale já mám ráda upřímnost a tohle je můj názor:
    Takže...
    Kříženci- v lore jsou. Nikde v lore není napsáno, že by pro svůj původ bývali takhle ,,loveni". Většinou je prostě brali za méněcené, ohrnovali nad nimi nos, ale není nezákonné být křížencem.
    Polodraci- nevím momentálně o nikom, kdo by RPil polodraka. RPila jsem s lidma, co RPili draka a víte co? Uměli to suprově.
    Démoni- zatím jsem se nesetkala s nikým, kdo by RPil démona, ale na to jsme tu krátce. Slyšela jsem o osobách posedlých démony a jak se s nimi zacházelo. A podle lore je jen jediná cesta, jak to s nimi může nakonec skončit.
    Arthasovi upíři- ...WTF? to fakt někdo byl až tak mimo?
    Druidismus- když někoho zajímá nové učení, proč by se o ně nemohl zajímat? Copak někomu vadilo, když se helfové začali zajímat o temnou magii? Je to prostě další směr magie a některý lidi (elfy) zajímá
    Uctívači Elune- je nějak zakázáno mít víru podle toho, v co nebo koho vlastně věřím?
    Elfové paktující se s pohromou- jáááásně, v historii Quel thalasu jistě žádný nebyl, že? A co třeba ten nejznámější- Dar´Khan Drathir? Helf, co byl tak zkaženej a tak toužil po moci, že kvůli tomu zradil vlastní národ. Ale jasně, každej je tak čestnej a žádnej belf netouží po moci, že?
    Paktující se s Aliancí- no, tady by se dalo uvažovat o někom z řádu Argent Dawn, který přijímá všechny rasy a ostatní to co já vím respektují. A pokud by se někdo chtěl s belfem zamotat do RP Aliance (i když by riskoval svoje uši), stačilo by na Ali postavě stejné classy a dostatečnýho lvlu použít Orb of Sin´dorei a domluvit se s Ali stranou aby vám tu postavu při prvním setkání nezabili.


    Podle toho, co se tu píše by tím pádem mohl RPit belfa jen člověk co RPí čistokrevného rasistu, který se zajímá čistě o belfskou magii (podle toho co jsme četla se belfové zajímají o oheň, kdežto helfové spíše o vodu a led, takže RPení téhle magie by tím pádem bylo taky něco nebelfského), nemá vlastně skoro žádnou víru v cokoliv a nikdy ani v ohrožení života sebe nebo druhého by nepodal ruku nepříteli, i kdyby tím někoho zachránil.


    Opravdu si myslíte, že takhle bude někdo RPit? S tím, že když někdo projeví trochu svojí nezávislosti a kreativity i když je v souladu s lore, tak mu to hned pošlapete a vykážete ho od RP pryč? Protože zatím mi to tak připadá.

    Budu z tohohle mít problémy, ale když se mi něco nelíbí, tak hubu držet nebudu.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Glady: Ale za nefunkčního správce a soud pláčeš na špatném hrobě, s tím by ses měl obrátit na Kailru ;)
    A možná, kdyby jsi si to lépe přečetl, možná by sis povšimnul naopak chvály na Vergila i Auroru (nikoliv však Liris).
    A že na ty eventy chodilo mrtě lidí? Nech mě zamyslet se, hmm, jestlipak ono to nebude i tím, že tehdy bylo proti nynějšku i mrtě erperů
    a nebylo tolik vybíravých fajnovek (rozuměj tvého typu), kterým buď nevoní, ono, ten či onen?
    PS: I lízáním dokážu pobavit více lidí, než se kdy podaří tobě tvým Im_poker_face_5_minut_response_time_RP

    Na Czd máme krásné vzpomínky všichni, tráva byla zelenější, nebe modřejší, je to tak už několik let, vždy se pláče pro to, co bylo...
    Není třeba tu nad tím co chvíli vzdychat. Nelíbí se vám tu? Vypadněte!
    V opačném případě držte ústa a krok nebo se raději starejte, ať RP naláká co nejvíce nováčků a neodradí je tyhle blitky na téma CzdQQ a nebo ten nový,
    zcela jistě nikoho neomezující, neiritující a nemrzačící *ironik* mentální průjem od Liris pokoušející se tvářit jako RP (ačkoliv jde jen o další projev znuděnosti a bezohledné sebestřednosti) v tématu Sin'dorei.
    Last edited by Seraphim; 11-02-2014 at 15:10.

 

 
Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 01:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 22:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top