Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Takže celé, čo treba spraviť je nahrať jeden súbor? Koľko času práce to asi je? Lebo zvažujem drsnejšie metódy...zrejme stiahnem celý Twilight, posadím ich do stroja, ktorý im bude držať otvorené oči a pustím im všetkých 5 častí.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Gumový medvídky přidat! (Aby to nedopadlo jak s forkem.)


    btw: on ma ten pubertackej paskvil celych 5 casti?

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    4 knihy a 5 filmov, keďže poslednú knihu museli rozdeliť až na dve časti...vraj toho bolo priveľa na jeden film Tak, zrejme pre kultúru ľudstva bolo potrebné ukázať viac Jacobovej hrude

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Jsi znalec! ale pozor.. třeba to ani nebude mučení. Slyšela jsem, že do kina chodí rádi
    Měli jsme před sloučením uzavřít ty sázky na spawny. My, co jsme tvrdili, že budou přibližně v březnu, bychom určitě vydělali

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Místo na spawny se měly uzavírat sázky na úmrtnost , jenze v tu dobu by mne jeste nenapadlo tvarit se ponekud pesimisticky.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Pokud vím, Seraph na spawnech makal celou neděli, i když to zdaleka není jeho povinnost. Ale holt umí. Zbytek bude na těch, kteří mají práva tu věc nahrát do db a na server.
    A úmrtnost? Míváme online kolem 12 hráčů (non altů). Jaká úmrtnost, když se něco stále děje, ne.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Ne? Mě to přišlo na mysl už při tom šťastně proneseném oznámení "budeme se slučovat" asi blbé zkušenosti.
    Pokud se tvrdí, že spawny brzy budou, tak se mi tomu chce věřit. RP hezky dotvářejí. Otázkou je, zda mu pomůžou.
    Loni v létě jsem si po dlouhé době RP fakt užila. Šlo o několikaměsíční výpravy stylem "Kdo přežije". A spoluhráče nedržely na místě hospůdky a lavičky.

    Edit: Část smazána.
    Někteří nemohli skousnout sdělení, že si dávám pauzu a ať se, kdo chce někdy RPit, zkusí ozvat. Že něco vymyslíme.
    Last edited by Liris; 12-02-2014 at 00:30.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Čo je czechdream style?

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    to by mě taky zajímalo
    popravdě jsem RP asi tak tři čtvrtě roku a zatím si nemůžu stěžovat, že by nebylo co RPit
    co se týče těch protivných samolibých hráčů- tak s nimi prostě neRPi pokud nemusíš. Kvalitní RP hráč neleží na každém rohu. Musí se najít, pomoct mu, napomenout ho za to co dělá špatně a pochválit za to co dělá dobře. Vysvětlit mu co nechápe a nenechat ho v nouzi když potřebuje. Chce to trpělivost a pevné nervy a né se na to při prvním problému vykačlat a zlomit nad tím hráčem hůl.
    BTW, prostředí je u belfů jedno z nejhezčích, tak nevím na co si stěžuješ (i když já sama občas závidím druidům Moonglade)

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    To Lacrymosa: Nestěžuji si a ani nepotřebuji rady. To nepomáhá. A už vůbec jsem tím nemyslela nějaké blbovinky ohledně RP nebo nováčků. Šlo mi jen konstatování skutečnosti pro kamarády, kteří vědí, že z hole mám dávno třísky Prostě konec, už je toho i na mě moc. Přesto díky za snahu.
    To Fingon: Neumím to správně podat, ale asi by ti to moc neřeklo. Kdo to RP nezažil, tak tomu asi nikdy chybět nebude.
    A dost o tom...

    ... někdy je třeba se radovat!

 

 
Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 01:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 22:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top