To s tou studnou jsem si vědom a jelikož na studnu moc lidí nerpí, nebo ne nerpí spíše neřeší, jaká je. Prostě je, to co tu předestřel asi před dvěma měsící Corin, jsem s tím z části počítal, že se dohodnou s Rezolutem a nějak to tedy zacvakají dohromady, když se do tohoto tématu nahrnuli. Dopadlo to jinak i tak jim to nemám za zlé. Nepopírám, že bych se toho nemohl chopit já, mohl, ale přes večer pracuji nebo rpím, či se vzdělávám + jsem jistou dobu se pokoušel na HEXovat patche, pravě pro rekontruované ruiny. U kterých se vyjednávají podmínky aby to mohlo být děleno na faze pro RP a non-RP.
Krystaly ofic, již nejsou.
A možná se útočně, i to nepopírám. Neboť tu jsou prostě věci, které vy předpokládáte, ale realita je jiná s nováčky je to taky různé. Osobně s nimi nemám problém, ale jedná se o fakt, že se s nimi malo kdo ze stvajících rpiček v QT snese. Je to zpíše ojedinělé procento.
U aktivity, si ale vezmi, že max u imální počet lidi u nás je tak 2 či jeden a to hlavně...mladí rpíčka jsou u EK,( EK jim nabízí lepší vyžití), u nás jsou staří hráči, kteří nemají každý den čas, chuť nebo prostě se jim nechce ani rpit.
To ale na tom, nic nemění, že nemíním měnit styl jakým u nás RP probíhá, leč není vábné třeba pro všechny. Stejně tak poukazuji, že se taky nevměšujem do toho jak bychom si předtavovali, jak by se mělo rpit u UN tak prosím o stejný přístup.