Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #111
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Object patch nezměněn, do cata ani nebude se měnit, po cata zvažuji jeho rozšíření.

    Patch lze stáhnout zde :
    http://uloz.to/xpCMKa6N/patch-d-rar

  2. #112
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Díky. Moc díky všem třem, co to umožnili.

  3. #113
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Hezký den,
    jen chci oznámit změnu v chystaném eventu (Rekonstrukce SMC), z důvodů že se v sobotu budu účastnit školního plesu co by jeden z organizátorů. Tak jsem nucen event přesunout na 2.3. (neděli)

  4. #114
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Po delším přepracování jsem se rozhodl patche sjednotit a minimalizovat je do dvou patchu.

    Noční patch pro QT a EK lokaci, kvůli tomu, že ne všichni ji používají.
    http://uloz.to/xYDjraAq/patch-n-rar

    Patch pro lokace EK údolí a úpravy + přidaní menšího rozšíření QT. (Tento patch se bude postupně ještě rozšiřovat o opravené ruiny a následně i ghostelnd)
    http://uloz.to/xumRywQU/patch-b-rar

    Aktualizace 11.3.
    http://uloz.to/xeJMfCSA/patch-b-ii-rar
    Last edited by Kailra; 11-03-2014 at 14:36.

  5. #115
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    World of Warcraft: War crimes, kapitola 14:
    "The Dead Scar. Twinning its way through a once beautiful land, leaving a trail like a slug where hundreds of undead feet had trod. No one knew if it would ever recover. It penetrated Tranquillien, aptly named no longer, dividing the Sanctums of the Moon and of the Sun, on into Eversong Woods and through Silvermoon, cleaving that wondrous city of song and story as well. Even grom this height, she could see the legacy of the Lich King, dead things still shuffling, still killing."

    Táto pasáž je z knihy, ktorá pojednáva o Garroshovom súde v Pandarii a opisuje Vereesu, ako letí nad Ghostlands. Popri zmienke o absencii felových kryštálov v patchi 5.1 je to jediná zmienka o aktuálnom stave v Quel´Thalase po WotLK, kde bolo ukázané v hre, že Quel´Danas je ovládaný elfmi. Len ma napadlo, že by ste to mali vedieť, keďže podľa lore aj po skončení deja Pandarie, zrejme kvôli vojne medzi Alianciou a Hordou, ktorá odčerpala aj elfské sily, je Dead Scar stále obsadená nemŕtvymi a Ghostlands minimálne nesie svoje meno, pravdepodobne stále aj súčasnú podobu.
    Taktiež je tam opisovaný takzvaný "Deatholme cult", frakcia Pohromy, ktorá ovládla oblasti Quel´Thalasu, ktoré mala Arthasova Pohroma, čiže ide o aktualizované informácie, nielen niečo, čo autorka opísala z TBC.
    Last edited by Fingon; 10-05-2014 at 13:43.

  6. #116
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    Čauko, jelikož mám taky elfku a ráda bych se s ní někde zapojila do RP, zjaímalo by mě kolik aktivně rpících elfů se v Quel'Thalasu vůbec vyskytuje.
    Také bych se ráda zeptala na nynější "vládu" či něco podobného. Máte snad nějakou novou královnu? Je to v rukou rady? Někoho jiného? Nebo to tam prostě upadá, protože Quel'Thalas nikdo nevede/ neřídí. Popř. Daný člověk není aktivní.
    A má poslední otázka se týká legendárního meče jenž nese název Quel'Delar. Téže mě zajímá jeho poloha a či se dá využít pro nějaké menší eventy, akce a vůbec RP celkově.

    Předem díky za odpovědí! ^^

  7. #117
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    RP u elfů si přebral Kailra, aktivního jsem tam viděl Emeralda, jinak nevím.

  8. #118
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    To je....Teda super no. XDDD
    Nicméně děkuju za odpověď.

  9. #119
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Momentální situace v QT je asi následující. Většina z těch co tam rpi/rpili mají buď školu, nebo práci. Škola se řítí k závěru a třeba já osobně, preferuji aktivitu ve škole než ve hře. Stejně tak je zde víc dalších aspektů, které nebudu uvádět, které se týkají s nízkou aktivitou u belfů.
    Jinak správu říše má na starost Elther, kdyby nadešlo k změně tak by to tu bylo zveřejněné (viz. oficiální dění).
    Jinak o další věci, co by tě zajímali mi můžeš napsat inGAME na Ariotha/Elther.
    Bývám onlin k večeru.

  10. #120
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    Ah, skvěle! Já jen, že jeden jediný aktivní Rper je nejspíše asi doopravdy Emerald, možná pár dalších co se tedy Quel'Thalasu týče.
    Je škoda, že většina z těch co rpí mají školu nebo práci, která je natolik vytěžuje že nemohou ani lognout a udělat nějaký menší eventík, mluvím teď jen a pouze k elfům na vysokých postech, které by se, pokud budete stále takto pracovně vytíženi měli uvolnit.
    Ano, vím které aspekty co můžou za nízkou aktivitu u elfů v Quel'Thalas to jsou, ovšem taktéž nebudu uvádět a nebudu ani ukazovat prstem či nijak naznačovat, je to velmi ošklivé a pokud vím správně, tyto aspekty za to nemohou, pouze si přejí rpit vlastní, svobodné RP, když jim to nebylo jinde umožněno a byly (ty aspekty) takříkajíc v poutech.

    Kdyby se něco velmi naléhavého událo nebo udávalo nemusíš míti obavy, dozajista bych se uráčila ti napsat, škoda jen, že jako správkyně Quel'Thalasu máš tak málo času, že se nemůžeš ani vyjádřit ke goblinskému trhu, který se pořádá. Nu to je ostatně jedno, protože už je POZDĚ! Muvuhuehuehuéé!

    Taktéž převelice děkuji za odpověď, přeji příjemný večer.

 

 
Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 00:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 21:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top