Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Mňa napadlo skôr niečo iné. Myslím, že nie je problém, že dakto RPí elfa, ktorý je za čistotu rasy...prečo nie, môže to byť sranda. Ale tá vec s odrezávaním uší a vykázaním z QT? Chcem tým povedať: čo ak by Faelin bol polelf a stretol by sa s nimi v SMC? Zmrzačili by postavu? Príde mi to trochu OP. A tiež...vlastne, ako tieňový mág je možno naozaj aj v nebezpečí, lebo by bol touto skupinou označený ako nehodný byť v QT. A že sa nevie, či to podporuje vláda mesta...neviem, ja by som celkom rád mal OOC vysvetlenie, o čo tam vlastne ide, lebo mi to príde ako jedno z tých RP, o ktorých som čítal na fórach oficiálnych serverov, kde banda blbečkov tyranizuje každého, kto im nevyhovuje.
    Jo a...San´layn sú v Northrende...len tam. Démoni...no, to by som bral, ale ako by vôbec do mesta mohli preniknúť démoni? Ehm, arkánni strážcovia, štráže, krvaví rytieri, magistri...volá sa to obranné zložky krajiny, by ich tam nepustili.

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by Fingon View Post
    o ktorých som čítal na fórach oficiálnych serverov, kde banda blbečkov tyranizuje každého, kto im nevyhovuje.
    Ano, o nic jiného ani nejde, stačí si počíst popis těch nevhodných, který taaak dobře sedí na různé postavy hrajících i již nehrajících hráčů.
    Avšak taky by někdo mohl začít čistit Silvermoon od teplomilných, nepodloženě omilostněných vražedných ex-kapitánů Farstriderů, intrikánských černokněžnických roztažnožek z rady a namyšlených rozmazlených holčiček, co veskrze umějí nad ostatními apriori jen ohrnovat nos a odsuzovat.
    A samozřejmě i další havěti, jež už poněkolikáté odchází, přesto tu stále straší, obtěžuje hráče a vymýšlí nové způsoby, jak znechutit ostatním hru,
    to vše skrývaje za nevinnými úsměvy a hrou na nevinou oběť těch zlých draků, démonů a Seraphimů ;)

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Len by som dodal...nie je náhodou generál Farstriderov, Emerald Nurimu, polovičný nočný elf? Áno, bolo mu uznané, že je krvavý elf a teda má plné právo zastávať funkcie v Quel´Thalase, ale to nič nemení na jeho pôvode. Nešla by banda rasistických xenofóbnych elfov náhodou aj po ňom? Ak môžeme vychádzať zo skupín v reálnom živote, ktoré sú podobné tejto, tak ju to, ako sú formulované zákony, vôbec nezaujíma, lebo má svoj názor, ktorý na ne nehľadí. Podstatná je pre ňu ideológia, ktorú zastáva. To len na pripomienku.

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Právě jste si přečetli názornou ukázku dusného a nepřátelského prostředí, kvůli kterému jsem psala první text je mi z toho dost smutno.
    Moc nechápu Seraphimův otevřeně nenávistný postoj vůči situaci, ale asi to v dalších deseti příspěvcích vysvětlí.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    nenávistný postoj? promiň, ale co je špatně na tom, když se nám nelíbí organizace, která je podle popisu ,,nevhodných" věcí přímo zaměřená proti určitým RPerům?
    snažíš se tu hrát na chudáčka, ale jenom se ponižuješ a co hůř, odrazuješ takhle od RP další lidi. ,,dusné a nepřátelské prostředí" si tu vytváříš sama těmi útoky. Když se ti tu nelíbí, tak odejdi, ale prosím, už definitivně(sliby se mají plnit a slibovala jsi to už hodněkrát )

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Konkrétne aké prostredie máš na mysli? Ja som si veru nikdy nevšimol, že by sa na kanáli RP alebo BE dačo hovorilo, urážalo alebo podobné veci a jediné stretnutie Sin´Dorei a Elrendaru som zažil vo forme Cerothovej snahy zatknúť Estorela. Naozaj ma to úprimne zaujíma, pretože som si nič podobné neuvedomil.
    Mne je smutno z toho, že náhodou v SMC bude nováčik, ktorý si zmyslí, že hrať draka je super nápad(alebo akúkoľvek sprostosť, ktorú si nováčikovia dokážu vymyslieť...sám som porobil pár hlúpostí a len dúfam, že to nikto v RP nevytiahne ) a namiesto toho, aby ho dakto v RP usmernil a vysvetlil mu fakty, bude jeho postava v RP zmrzačená a vyhnaná z QT.
    No hej, možno to tak nie je, ale na moju otázku o OOC vysvetlenie nejako nebolo odpovedané a teda si myslím to najhoršie.

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Tento topik nevznikl, za účelem, urážek pošpiňování se navzájem, ani jiným extrémistickým projevům a podobně. Rozhodně nebudu řešit kdo si začal nebo ne. ALE UPOZORŇUJI, ŽE POKUD SE TU NĚCO PODOBNÉHO BUDE OPAKOVAT, NEBO BUDE REAGOVAT PODOBNÝM STYLEM JAKO V PŘEDCHÁZEJÍCÍCH DVOU STRANÁCH. BEZ VY-JÍMEK DOSTANE BAN.

    Jste snad rozumní lidé, a dovedete vést slušnou a inteligentní konverzaci a ne se tu špačkova jako malé děti na písečku, kdo komu sebral bábovku.

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Liris: Jsi vážně hloupá, pokud si myslíš, že popsat RP organizaci na vymýtání všeho, co není košer dle hclore fašistů, bude po těch výlevech od Natiela, kterému jsi ochotnou přizvukovačkou (vzpomeňme na tvé téma My vás tu nechceme)
    bráno jako nějaký tvůj velice povedený žertík.
    Haha, zasmáli jsme se ti, jen jsi opět ukázala své pohrdání nováčky a neochotu tyhle hráče tolerovat a usměrňovat.

    A ano, jsem zaujatý vůdči tobě a tvému rádoby nenápadnému pletichářství, ne vůdči "situaci".

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Kailro, promiň. Mažu nejkontroverznější část, která byla věnována tobě, krvákům a sindorei.

    Ranní edit:
    Fingone, Lacrymoso - k textu na fóru Sin´dorei : Šlo o interní záležitost guildy, která se nemá nijak dotýkat guildy vaší ani nováčků ani jiných podobných postav. Jen hráčů v naší guildě. Proto to také bylo na guildovním fóru. Nenapadlo by mě, že máte potřebu to číst nebo se nad tím dokonce rozčilovat.
    Jestli vás to nějak urazilo nebo cokoliv jiného, nabízím vám omluvu. Pro váš klid jsem to smazala. Snad to pomůže.

    Ke zbytku nemám potřebu se tady na fóru vyjadřovat. Ačkoliv přečíst si tyhle útočné a sprosté komentáře čerpající z minulosti nebo vydedukované zkresleným pohledem není nijak příjemné. A člověk má chuť se bránit.
    Ti, co mě opravdu znají, si asi udělají obrázek sami.
    Last edited by Liris; 12-02-2014 at 10:11.

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Noc jak má být!
    Zde máte k dispozici ke stažení beta verzi nočního patche, pro Quel'thalas. Snažil jsem se to udělat co nejvíc reálně co to jen povolilo. Doufám, že to přispěje k jisté "realnosti" prostředí pro RP u elfů.
    PS: Důvod taky byl, že u elfů jsou noci až moc podobné dnu.

    http://uloz.to/xW381NwJ/patch-n-rar
    Heslo: mašina

 

 
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 00:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 21:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top