Áno, to je to: Elro to "počul" trikrát, napriek tomu, keď som sa ho na to spýtal, kedy to bolo, lebo som si to nepamätal, odpoveď nezaznela(OOC, nie IC). A potom povedal, že naposledy sa to stalo pri našom poslednom oficiálnom stretnutí...čo bolo počas prvej časti skúšky. Až na to, že to bolo moje druhé RP s ním a pri tom prvom si bol aj ty...môžeš si spomenúť, či som urážal Kruh. A, ak aj bola nejaká kritika daná počas tej skúšky, tak bolo to povedané v rámci reči priamo s ním, čiže žiadne neúctivé vyjadrovanie sa o Kruhu(a ak má v RP Kruh averziu voči tým, čo im slušne povedia svoj názor na veci, tak to potom naozaj nemám slov). Plus, Elro mi počas skúšky prečítal myšlienky...na otázku, či sa proti tomu dá brániť, bolo povedané: Áno, ale to by si musel byť silný ako ja(Elrohir). Takže, bez opýtania sa, či vôbec daná postava je schopná tomu odolať, bol daný fakt v RP. Nehovoriac o tom, že sme počas WotLKu na Quel´Danase zabíjali démonov(áno, upozornil som predtým na to...hádaj, či to bolo vôbec zvážené, že to ide proti lore?(na tvoj prípadný argument: udialo sa to počas toho krátkeho momentu, kedy ti to padlo alebo si relogla, neviem si už spomenúť, čo z toho, preto si to nepamätáš)).
Toľko na moju obranu.
Súhlasím s Kailrom. Týmto som skončil.