Odpověď jsi dostala pmkou již před půl rokem na starém fóru a nehodlám tahat jmenované hráče do veřejné diskuse, aby se do nich lynčující dav mohl začít trefovat kameny. I když jsou to členové kruhu a stále hrají.
To, že sis ty pm nepřečetla nebo máš in game ignore - není můj problém.
A Glady, ty umíš také jen kritizovat a sám s ničím tvůrčím nepřijdeš, takže si nech mentorování pro sebe.

Pokud vím, tenhle "konstruktivní kus diskuse" začal rozpravou na téma, proč z některých hráčů in game/na fórku doslova čiší, že mág mimo kruh je hustodémon jen proto, že má v TRP popisu titul magistr a není členem slavného kruhu.
Scryeři i další in game skupiny mají magistry taky - de facto u Scryerů zůstalo to nejlepší, co princ odvedl ze Silvermoon. Tak si přestaňte rozbíjet bábovičky a hrajte, co potřebujete. Eventy kruhu jsou prostě eventy kruhu, to samé u Krváků a Elrendar Keep. Hráči se asi holt budou držet tam, kde se něco děje a kde se baví, popřípadě necítí znevýhodněni na základě přežitků minulosti.
Mě třeba mnohem víc trápí ti "zkušení" rpeři z CzD, kteří mi po logu oznámí, co se stalo okolo mojí postavy bez mé vůle a vědomí, když jsem byla offline, protože se jim to hodilo do jejich eventu.