Útočil jsi na Kruh samotný, což je momentálně má starost. Na jeho "organizaci", o které vlastně nic nevíš. A hovořil za nás o věcech, které nejsou pravda. Třeba to, jak bereme ostatní mágy, nebo jak dlouho se studuje na magistra. Všechno jsou to individuální informace, které každý bere podle sebe. Napsal si to tady, jako by to byl axiom.
Takže opakuji, ostatní mágové jsou mi šoufl, já řeším jen chování mágů v Kruhu, protože prostě moje postava bere Kruh vážně a je do toho zapálená a chce, aby se dodržovala pravidla, což znamená, že PG a OP hráče v Kruhu nechci, nehodlám je krotit, mám špatné zkušenosti s tím, že nepomáhají ani ultimáta(viz. kdysi Irithol), co si mágové kdo ví kde jinde hrají, to je už jejich věc.
Tím, že jsem si vše za ty dlouhé roky poctivě oderpila, pochopitelně očekávám od druhých, že mi ukážou, že mají na to, aby hráli třeba právě samozvané magistry. Ergo když jde o někoho, koho vůbec neznám. Prostě tohle nemůže hrát každý. Samo o sobě, mág jako takový je poměrně obtížná role, protože u něj se právě dá velmi snadno sklouznout k PG.

Studenti studují podle toho, jaká je četnost jejich hodin, což pochopitelně spočívá na tom, jak mistr a student logují. Měla jsem studenta, se kterým jsem toho stihla hodně během poměrně krátké doby, ale přestal logovat. Stejně tak studenta, co logoval jen občas a proto to trvalo třeba rok. Mým cílem je ty hráče naučit, kde jsou hranice. Ukázat jim, co zhruba je a není normální a mám k tomu i jisté osnovy a ukázky různých rpíček a výletů do různých oblastí. Obvykle to chci vše stihnout a zároveň je u toho i nějak pobavit.

Mluvím o tom, že jsi v RP řekl věci - nejednou, kvůli kterým se pochopitelně Kruh rozhodl tě nevzít, byly velmi nevhodné. Určitě zrovna v přítomnosti jednoho z magistrů(Elra), je jasné, že tvá postava si to myslet mohla a stejně tak to tvrdit, ale snad není tak pitomá, aby o tom mluvila právě před elfem, kterého se to týká, zrovna při své vlastní zkoušce. Máš si postěžovat někomu nezasvěcenému tak, aby se to nedostalo ke tvému zkoušejícímu, který tu stížnost slyšel. Kdyby to bylo jednou, hráč to přehlédne, ale Elro tě to "slyšel" říct zhruba třikrát. Pokaždé při jiné příležitosti. Nikdo se zdravým rozumem by si k sobě do skupiny nevzal někoho, kdo ji znevažuje. Tam vyvstává otázka, proč tam vlastně chce být.