Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast
Results 131 to 140 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #131
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by Guisborne View Post
    Milý Rezolute.

    Tvé přání se ti z části vyplní, alespoň na krátkou dobu (ne nemrtvé už opravdu nemáme - Cordius hrát nebude, neboť jeho osobně RP jako takové nikdy netáhlo, my jsme spíše preferovali specializaci v odvětví PowerGamingu " smilieid="84" class="inlineimg" border="0"> )



    S pozdravy


    Severus

    Jo, to byly časy :-D

  2. #132
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Pro všechny co chtějí postavu a najednou je nenapadá dobré jméno
    http://www.fantasynamegen.com/

  3. #133
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    ...vygenerovalo mi to "short elf name" Bobor. Thumb up.

  4. #134
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Lovecraftian names: C´thun...YOU DON´T SAY?
    Je to ale dosť rasistické označiť Ázijcov a Arabov za fantasy národy

  5. #135
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Z pohledu osoby nezaujaté vůči nikomu:

    Dal jsem si práci, abych si kousek po kousku prolezl toto založené téma. Předesílám, že o sporu nevím nic, takže očekávám, že se ozve někdo chytřejší, moudřejší (a zaujatější) kdo mne tu bude poučovat o tom, jak mylné informace mám. Ale, budu se soustředit výhradně na svůj vlastní názor.

    Upřímně řečeno, byl jsem v šoku, když jsem zjistil co se tu odehrálo za ,,Shakespearovské'' drama mezi Elrendary x Sin'Dorei - skoro jako Capuleti a Montagueové - které skončilo tragédií.

    Připadalo mi to jako souboj dvou beranů, (určitě víte koho mám na mysli) kteří se vzájemně přetlačují, přetlačují a přetlačují s vědomím, že ani jeden nemůže zvítězit. Když budeme uvažovat racionálně, tak zvítězit nemůže nikdo a víte proč ?


    Když mám nějaký názor a jsem zaujatý vůči druhému, těžko mu budu naslouchat, vždyť proč bych přiznával pochybení na mé straně, když sám vidím stranu druhou jako strůjce problémů, bohužel tak nějak je opomíjeno, že máme i svůj vlastní práh, na který se může eventuelně vázat špína. Nejdříve hledět na práh vlastní, posléze cizí práh.

    Takže ačkoliv se příspěvky z obou stran tvářily nadevší pochybnost inteligentně a racionálně, ten pach nevraživosti tam cítit byl. A ruku na srdce, ty pokusy, (bavíme se o teoretickém uvažování tady na fóru, nikoliv o praxi) jak se jedna strana nepřímo snažila nalajnovat styl RolePlay té druhé, byly úsměvné. Nikdo si nenechá mluvit do RolePlay, pokud se nedopustil porušení pravidel.

    Lajnovat styl RolePlay druhým, to přeci nejde, každý má svůj styl a upřímně řečeno, já osobně bych si do toho mluvit nenechal, nikdo si do toho mluvit nenechá.

    Vzájemná tolerance, to je to co tu chybí, to je to co zapříčinilo ten nesvár, to je důvod, proč se několika lidem (dobrým lidem) znechutilo RolePlay, a největší legrace na tom je, že si za to můžete sami.

    Ta touha furt neustále někoho přesvědčovat a vštěpovat vlastní světonázor, ta vás akorát přivedla do průšvihu s patřičnými následky. Do hry se chodí proto, aby jste si ji užili, ne proto, aby jste ji druhým nebo sobě kazili. A má-li někdo komplexy z reality, které má potřebu filtrovat sem na fórum a vybíjet si zde zlost, doporučoval bych vyhledat odbornou pomoc, ve vlastním zájmu oněch potencionálních jedinců.


    Takže, svůj názor za sebe jsem napsal, je mi do puntíku jasné, že se tu hned objeví několik příspěvků, které se mne budou snažit přesvědčit o opaku, ne-li o tom, že ten špatný budu já, (s čím počítám) bohužel pro vás zde funguje systém demokracie, takže si sem mohu psát co chci, jako každý jiný, ale uvědomte si, že mým úmyslem není kohokoliv napadat, ale prachprostě se vyjádřit k tomu, jak to svým nezaujatým pohledem vidím já sám. Já osobně jsem měl dobré zkušenosti jak s EK členy, tak se Sin'Dorei členy a to, že došlo k neschopnosti dohodnout se po dobrém, snižilo počet členů RP komunity více než dost. Každý, nechť si to přebere po svém, neboť mě osobně je to líto.

  6. #136
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Tolerance, kompromis, naprostá ignorace ... cokoliv z toho pomáhá.
    U Aliance je to podobné v bledě modrém mezi Alterakem a nyní již neaktivním Stormwindem (příp. mezi některými lidmi tam).
    Eh, nemá smysl to moc rozebírat, sotva se to mezi stávajícími hráči spraví (lidé si raději připomínají křivdy) a momentálně je to docela v klidu, bylo mnohem hůře.
    Last edited by Seraphim; 20-06-2014 at 18:45.

  7. #137
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    OOC diskuse to je, takže přiliju olej do ohně, který dnes Eranon založil.

    Budu k tobě naprosto upřímný. Nevím oč ti jde, ale jedno je jisté, pokud mi i nadále hodláš kazit RolePlay, jenom proto, že zrovna toho dne měla EK event a můj charakter ti přizabil jednoho z tvých členů, tak je mi to sice líto, ale uvědom si, že když si odmyslím tvoji GM pozici, nejsi o nic lepší, než já, než kdokoliv z nás - z RolePlay komunity.

    Pro zasvěcené: To, že nechám svůj charakter zmrzačit jedním z tvých členů pevnosti, (Lykourgosem, který mi do RolePlay systému díky jeho chování moc nezapadá) to je věc první, to že celý jeden den jsem nucen strávit in RP ve sklepení a čekat, až se objeví charakter s pověřením je věc druhá, a to, že jste mi s Flairicou zprostředkovali útěk skrze portál, to je věc třetí.

    Stál jsem o to, abych by byl můj charakter zatčen, protože jsem chtěl vnést do současného RP nový impuls, rovněž jsem se stál o to, odRPit si pár dní ve vězení,

    ALE: Nestál jsem o tak ubohý útěk skrze portál, nehledě na fakt, že podle některých EK členů byla ve vězení anti-magická bariéra, ale asi se to v tu chvíli nehodilo do krámu, a zázrakem (doslova během několika sekund) ji vyrušila vyšinutá pyromágyně, kde mimochodem vyčarovala portál, kterým byl můj charakter prohozen do Shattrahu.

    To všechno se stalo včera, (moment, kdy utržil zranení - předevčírem) a nyní, když mám domluvené RolePlay s Thanalosem, tak se zjevíš, sdělíš mi několik svých mouder a odportuješ mne pryč s argumenty, že můj charakter nemůže být schopen jakékoliv akce, když PŘEDEVČÍREM REÁLNÉHO ČASU raněn ? Jak dlouho mám RPit své zranění, rok, než budu moci normálně fungovat ?

    Já nejsem žádná hvězda, to přiznávám, ale rozhodně si nelajnuji RolePlay jak se mi zlíbí. S Thanalosem jsme poctivě rollovali, každý krok, krůček po krůčku. A pokud máš nějaký komplex, či jinou neduhu, která tě postihla, běž si ji řešit někam jinam, ale ne způsobem, že mi zasáhneš do RP, které jsem měl pro Thanalose připravené, za předpokladu, že by můj charakter nad jeho získal moc.


    Zameť si před vlastním prahem, buď tak laskav, zejména, budeš-li sám RPit a objeví se někdo, kdo nebude tvoji krevní skupinou (tedy členem EK)



    P.S. Před rokem to byla Avelion s Lithiri, které mi veškeré RolePlay znechutily, ale ne takovým způsobem, jako jsi to udělal ty, takže si můžeš v duchu pogratulovat. A zkus mě tu poučovat, že jsem bez jakékoliv soudnosti či snad, že postrádám schopnost sebekritiky.

    P.S.2 Uvědom si jednu věc, to, že jsi RolePlay GM neznamená, že jsi všemohoucí Führer, a pokud i nadále hodláš mít takovýhle přístup, věř tomu nebo ne, ale časem tu komunitu pohřbíš úplně.
    Last edited by Guisborne; 25-06-2014 at 23:31.

  8. #138
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Welcome to my world of warcraft...
    Last edited by Liris; 26-06-2014 at 07:40.

  9. #139
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    51
    Koukám Severusi, že si stejně jako mi ostatní také narazil na ... řekněme "bod zlomu" (nebudu ošklivý jinak mi zase budou chodit varovné zprávy ).
    To Severus: Jasně, ale u vašeho PG se místy člověk celkem královsky bavil což se o současné situaci říci nedá.
    To Eranon: Tímhle tempem dosáhneš svého cíle (RPit bude pouze EK) velice brzo, gratuluji. Jestli chceš roztáhnu ti tady červený koberec a nechám ti zahrát nějakou oslavnou píseň.

  10. #140
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Glady View Post
    Koukám Severusi, že si stejně jako mi ostatní také narazil na ... řekněme "bod zlomu"
    Narazil, toť pravda.


    Svůj názor jsem si vyslovil a stojím si za ním. A ať už si kdokoliv myslí cokoliv, mě to nijak netankuje, protože raději být svůj a mít vlastní názor, než se podřizovat většině, která není schopná přijmout kritiku jednotlivce.
    Last edited by Guisborne; 26-06-2014 at 00:10.

 

 
Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 01:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 22:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top