Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #121
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Je až převelice roztomilé, jak jsi za aspekty dala jen ten jediný, který není hlavní, ale nepopírám, že jistý důvod k tomu je. Osobně ani nevidím, důvod proč toto staré téma rozevírat, když aktuální stav je sice na bodu ledu, ale stále lepší bod ledu, než plamenná válka.
    K té aktivitě, bych vzhledem k tvému postoji se moc nevyjadřoval, pokud nevidíš do úplnosti záležitosti. Přece jen, doba je jiná než za Alterie a i za tu dobu se odehrálo mnohé. To, že napadáš, mou přímou aktivitu pak je sice pěkné, ale promiň nenechám si zkazit svou budoucnost, jen tím, že bych měl denně sedět za PC. Ta doba je už pryč, kdy jsem si tímto prošel. Navíc se odehrávají vnitřní věci rámci QT, které opravdu nebudu v této chvíli vytrubovat všem.
    No gobliní trhy, pro mě za mě je udělej, pokud tím nebudou porušeny pravidla pro SMC a QT. Případně, lze čekat adekvátní odpověď v RP.

    A jen, opravdu ti tady nebudu vypisovat své důvody, proč mám málo času. A k volnosti k RP odpovím asi takto. "Jak vy k nám, tak k mi k vám dvakrát víc, přesto nebráním rpit cokoliv pokud to ale nenarušuje naše rp"

  2. #122
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Asharia View Post
    Je škoda, že většina z těch co rpí mají školu nebo práci, která je natolik vytěžuje že nemohou ani lognout a udělat nějaký menší eventík, mluvím teď jen a pouze k elfům na vysokých postech, které by se, pokud budete stále takto pracovně vytíženi měli uvolnit.
    Ano, měli. A taky je to v plánu, jen se čeká na adekvátní osobu a patřičnou kvalitou.

  3. #123
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    Jistěže, nevidím do úplnosti záležitosti, hrozné. Stejně jako spousta nových rperů, kteří zde sem přišli. Žádná úplnost situace je nezajímá, jediná věc co je zajímá a zajímat bude jest aktivita člověka spravujícího jejich království.
    Nic nenapadám, pouze si to špatně bereš, nemusíš za vším hledat nějaký záměr, kterým bych ti ráda ublížila. Nikdo nemluví o tom, že budeš denně sedět za PC, ale co chceš dělat mezi takovou sedmou hodinou večerní a půlnocí? To většina lidí procházky odkládá na ráno nebo podvečer, v takovou dobu by jsi již mohl mít čas, ni? Pokud tedy ještě vezmeme v potaz tu školu...v devět by to nejspíše mohlo jít.

    Jistěže, jsitěže, pravidla a zákony, kde je vůbec máte uvedeny? -Promiň mi nejsem příliš horlivá čtenářka tohoto tématu, či co to je...Zkrátka záložky "Quel'Thalas".

    Ještě bych se ráda zeptala, jak to máte se sluneční studnou. Za dob Alterie se tu odehrál velmi krásný event pro její dobývání, ovšem s její obnovou již spousta lidí, rperů- elfů nesouhlasí. Co jsem slyšela vyřízl krásný kousek lore s Naaru, o kterém jsem předtím vůbec nevěděla, tudíž to nejspíše budu rpit podle lore, ne podle toho co se tu odehrálo tak trochu mimo lore.
    Neříkám, že bychom měli jet podle přesně nalajnovaného příběhu ale takovéto věci je lepší neobcházet...Čímž se dostáváme k felovým krystalům, které v SMC samozřejmě už nejsou, ne? Tedy jsou tam, ale jen vizuálně, kvůli neschopnosti blizzardu! Ale i tak je mám ráda! ..InRP tam nejsou ofc-
    Last edited by Asharia; 06-06-2014 at 22:24.

  4. #124
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Jú, hovorí sa o lore
    Kryštály tam neboli v Mists of Pandaria. To je oficiálna lore. Vzhľadom na to, že po dobytí a obnovení Studne nebol dôvod ich držať v meste, zrejme boli odstránené čoskoro nato. Hoci, elfovia si mohli dačo prepašovať...je to vynachádzavý národ
    Studňa made by Soulwell bol bullshit. Ten, kto to vymyslel zobral veľký metaforický kus dreva a narval ho do lore tak silno, ako by to každý normálny šlovek urobil do Edwarda Cullena.

  5. #125
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    To s tou studnou jsem si vědom a jelikož na studnu moc lidí nerpí, nebo ne nerpí spíše neřeší, jaká je. Prostě je, to co tu předestřel asi před dvěma měsící Corin, jsem s tím z části počítal, že se dohodnou s Rezolutem a nějak to tedy zacvakají dohromady, když se do tohoto tématu nahrnuli. Dopadlo to jinak i tak jim to nemám za zlé. Nepopírám, že bych se toho nemohl chopit já, mohl, ale přes večer pracuji nebo rpím, či se vzdělávám + jsem jistou dobu se pokoušel na HEXovat patche, pravě pro rekontruované ruiny. U kterých se vyjednávají podmínky aby to mohlo být děleno na faze pro RP a non-RP.
    Krystaly ofic, již nejsou.
    A možná se útočně, i to nepopírám. Neboť tu jsou prostě věci, které vy předpokládáte, ale realita je jiná s nováčky je to taky různé. Osobně s nimi nemám problém, ale jedná se o fakt, že se s nimi malo kdo ze stvajících rpiček v QT snese. Je to zpíše ojedinělé procento.
    U aktivity, si ale vezmi, že max u imální počet lidi u nás je tak 2 či jeden a to hlavně...mladí rpíčka jsou u EK,( EK jim nabízí lepší vyžití), u nás jsou staří hráči, kteří nemají každý den čas, chuť nebo prostě se jim nechce ani rpit.
    To ale na tom, nic nemění, že nemíním měnit styl jakým u nás RP probíhá, leč není vábné třeba pro všechny. Stejně tak poukazuji, že se taky nevměšujem do toho jak bychom si předtavovali, jak by se mělo rpit u UN tak prosím o stejný přístup.

  6. #126
    Registered Users
    Join Date
    May 2014
    Posts
    23
    Jup, jenže já nezamezuji ostatním členům hordy aby promluvili, zasáhli, poradili. Smiř se a třes se, Quel'Thalas je lokace navržena Blizzardem pro VŠECHNY hráče, není to uzavřený Elther C.O. píseček. Mimochodem k těm "nováčkům"- jsou to hráči pocházející z total RP serverů, nováčky jsou pouze na tomto serveru, takže se nemusíš bát, informací o lore někteří pobradli daleko více než někteří "stálí, aktivně rpící" obyvatelé Quel'Thalasu!

    Pokud si chcete rpit mimo můžete, ale Quel'Thalas je lokace kde by měla rpit většina elfů, tudíž by se tam měli zaučovat i nováčky, to že to nevyhovuje pár hráčům neznamená, že to tak bude protože to řekli a prohlásili Q'T za své hřiště.

  7. #127
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    No pokud ty kvality jsou podoby Lithiri . Tak nevím, nevím. Neříkám, že jsou všichni tací a tamti zas tací. Jen říkám jak to je. A to, že si sem přišla a začneš dělat haury, je sice hezká věc. Ale zároveň pokud tady kážeš o roli tak by ses měla taky řídit pravidlem respektovat ji a jen já hráčům nezakazuji, rpit v smc nebo v QT všeobecně, ale zajisté za podmínek již zmíněných a pokud bych to měl zakázat a izolovat QT, tak věř že to naležitě pocítíte.

  8. #128
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    promazáno, příspěvky brány na zřetel. Ale diskuze byla založena za účelem získání informací pro RP v QT.

  9. #129
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Juu mažeme, když se pere prádlo

  10. #130
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Glady View Post
    Já chci zpátky CzD!!! Chci zpátky Severuse! Cordiuse! a ... a ... na další si už nevzpomenu :/
    Milý Rezolute.

    Tvé přání se ti z části vyplní, alespoň na krátkou dobu (ne nemrtvé už opravdu nemáme - Cordius hrát nebude, neboť jeho osobně RP jako takové nikdy netáhlo, my jsme spíše preferovali specializaci v odvětví PowerGamingu " smilieid="84" class="inlineimg" border="0"> )



    S pozdravy


    Severus

    Last edited by Guisborne; 12-06-2014 at 16:37.

 

 
Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 01:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 22:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top