Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 155

Thread: OOC diskuze

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Zajímavé, koho například? Když jsem se na totéž kdysi ptala nejednou Eynor, nebyla mi schopná odpovědět.
    Všichni rpí všechno tak, jak k tomu normální rozum nabádá. Dej mi konkrétní příklad toho, cos viděl a kdo to provedl a popřemýšlím nad tím. Teď ale nevím o ničem, co by bylo OP, ergo tak, jak se údajně vyjadřujeme o jiných OP hustomázích, co lusknutím prstu přenášejí hory...

    No, proč to moje postava poznala, jsem vysvětlovala. A nerpila jsem to tak, že by na to přišel hned. Samotná Eynor mi tehdy psala, že onu věc, skrze kterou jsem to poznal, používá taky, jen tomu říká jinak. Aury. Já tomu říkám magický podpis, potenciál, astrální projekce, zkrátka jakýsi podpis - byť i zbytkové magie(všichni belfové ji mají i roguny), který je u členů rodiny ve své podstatě velmi podobný, neřku-li stejný. Což u Alterie a té dívky nebyl. Alterii jsem ooc o tom říkala. S tím, že to poznám, souhlasil. Nic hustodémonského ani OP na tom není. I mágové z Kirin´tor dokázali podle "dojmu" rozpoznat, že je obilí otrávené. Je to v podstatě tentýž princip, který lore samotné podporuje.

    Jak bys mohl zaznamenat nějakou změnu, když nikdo z vás s námi nerpí? Tu změnu zaznamenávají pouze členové Kruhu, kterým se věnujeme. A vskutku.. *za srdce se teatrálně popadá* ..je to víc než dva lidi. Nečekané, že?

    Kde jsem psala nějaké nářky, no ukaž? Proč pořád obviňujete mě, když já se tomu všemu snažím záměrně stranit?
    Píšete úplně zcestné věci o Kruhu a fakt nevím, kde jste to vzali.
    Taky u vás nezaznamenávám žádné změny, ale netroufám si tvrdit, že je to tím, že mám táákový přehled, prostě vás nesleduju. Ale nikdy bych si netroufla soudit to, jak vám to šlape, když o tom prd vím. Tohle děláte teď vy.
    Mně je naprosto fuk, jak kdo kde jak rpí, já svoje rp pořád mám, pořád mě baví, znechucují mě jen tyhle neopodstatněné poznámky a očerňování.
    V podstatě netuším, kdes k tomu všemu přišel, zrovna u mě. Chápu, že Liris je se svým přístupem na fóru velmi otevřená, ale já jsem se k ničemu doposud tady nijak nevyjádřila. A hned mě hážete do stejného pytle.
    Nevím, kdo je lepší, fakt.
    Last edited by Blanch; 17-02-2014 at 23:16.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Quote Originally Posted by Blanch View Post
    Mně je naprosto fuk, jak kdo kde jak rpí, já svoje rp pořád mám, pořád mě baví, znechucují mě jen tyhle neopodstatněné poznámky a očerňování.
    Máš SVOJE RP. A co takhle udělat RP i pro ostatní? Když se s nedostatkem RPerů potýkali Krvaví rytíři, byla uspořádaná veřejná přednáška, která byla zajímavá a humorná. U Kruhu jsme zatím o ničem takovým neslyšela.
    Jak jsi sama psala- nehodláš je krotit. Jenže jak si myslíš, že někdo přestane být OP když ho nikdo nekrotí? Nemůžeš jen stát a čekat, že ti tam naběhnou RPeři ,,na úrovni". Každej začíná jako lama a je potřeba něco s tím udělat, protože pokud se nebudeš snažit, nic se nezmění. Lidi se to RP nenaučí sami od sebe, potřebují rady a upozornit na to co dělají špatně.
    Můžeš dostat stovku kamenů a v jednom je ukrytý diamant, ale pokud neopracuješ všechny, nikdy nezjistíš že tam nějaký kdy byl.

 

 

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 00:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 21:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top