Je až převelice roztomilé, jak jsi za aspekty dala jen ten jediný, který není hlavní, ale nepopírám, že jistý důvod k tomu je. Osobně ani nevidím, důvod proč toto staré téma rozevírat, když aktuální stav je sice na bodu ledu, ale stále lepší bod ledu, než plamenná válka.
K té aktivitě, bych vzhledem k tvému postoji se moc nevyjadřoval, pokud nevidíš do úplnosti záležitosti. Přece jen, doba je jiná než za Alterie a i za tu dobu se odehrálo mnohé. To, že napadáš, mou přímou aktivitu pak je sice pěkné, ale promiň nenechám si zkazit svou budoucnost, jen tím, že bych měl denně sedět za PC. Ta doba je už pryč, kdy jsem si tímto prošel. Navíc se odehrávají vnitřní věci rámci QT, které opravdu nebudu v této chvíli vytrubovat všem.
No gobliní trhy, pro mě za mě je udělej, pokud tím nebudou porušeny pravidla pro SMC a QT. Případně, lze čekat adekvátní odpověď v RP.

A jen, opravdu ti tady nebudu vypisovat své důvody, proč mám málo času. A k volnosti k RP odpovím asi takto. "Jak vy k nám, tak k mi k vám dvakrát víc, přesto nebráním rpit cokoliv pokud to ale nenarušuje naše rp"