Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 141 to 150 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #141
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    17
    Omlouvám se za svůj podíl viny na tom všem,. Nikomu jsem RP nikdy znechutit nechtěla a vyústění situace mne mrzí o to víc, že tomu šlo předejít OOC domluvou, kterou jsi zmínil, a kterou tehdy nikoho nenapadlo realizovat. Zcela narovinu přiznávám, že mě tehdy ani nenapadla.

  2. #142
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by Guisborne View Post
    nehledě na fakt, že podle některých EK členů byla ve vězení anti-magická bariéra, ale asi se to v tu chvíli nehodilo do krámu, a zázrakem (doslova během několika sekund) ji vyrušila vyšinutá pyromágyně
    Ou shit, dostáváte se na úroveň spisovatelů Blizzardu . Což teda ještě není úplně dno, ale je to dost nízko.

  3. #143
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by Xaverius View Post
    Ou shit, dostáváte se na úroveň spisovatelů Blizzardu . Což teda ještě není úplně dno, ale je to dost nízko.
    No pozor, pozor, neviem ako ty, ale mne napríklad Posledný strážca od Jeffa Grubba prišiel ako dobre napísaná kniha...škoda, že pre nich napísal len tú jednu A Goldenová má tiež svoje dobré chvíľky a ak sa veľmi pozorne pozrieš mikroskopom, dáky by sa našiel aj u Knaaka

  4. #144
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    zdravím.. dostal sem tenhle účet od kámoše s tím že se zde dřív erpilo tak že se mám pozeptat.. takže funguje tu ještě rp? a pokud jo nějaký rady pro nováčka?

  5. #145
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Ahoj, ve hře napiš /join RP , tam jsou připojení rp hráči (ne všichni), určo ti tam rádi poradí s čím budeš potřebovat.

  6. #146
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    no spíš jako by mě zajímalo jestli má vůbec cenu wowko stahovat, jestli to rp existuje

  7. #147
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    jasně, existuje mrkni na gildfora Elrendar Keep nebo Rytířů Orlic

  8. #148
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Nebo taky na fóra jiných gild si jistě chtěl napsat, Serafe, viď , protože neexistují jen tyto dvě rp gildy . Jak na alianci, tak na hordě. A ano, jsou stále aktivní.

    Starého rubosu znám. Hrával na starém Soulwellu. Psal mi PMky ohledně mága. Pak už přestal odpovídat.
    Přestalo ho wowko bavit?

  9. #149
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Zde něco pro pobavení, co mě dneska rozesmálo





    Autorkou skvělá: http://soumin.deviantart.com/

  10. #150
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    No jo, fungují ještě Sin´dorei a Exodari Draenei - prostě na ně čas od času narazíš, pak nelfové z Kaldoreie...jak to říct: jedna poslední mohykánka maká a dva (tři - tak ted uz opravdu jen dva) jí do toho kafrají (a zbytek nelfů je preventivně v Orlicích). Od zbylých ras fungují leda jednotlivci.
    Last edited by Salmo; 03-11-2014 at 20:33.

 

 
Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 00:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 21:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top