Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #91
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Odpověď jsi dostala pmkou již před půl rokem na starém fóru a nehodlám tahat jmenované hráče do veřejné diskuse, aby se do nich lynčující dav mohl začít trefovat kameny. I když jsou to členové kruhu a stále hrají.
    To, že sis ty pm nepřečetla nebo máš in game ignore - není můj problém.
    A Glady, ty umíš také jen kritizovat a sám s ničím tvůrčím nepřijdeš, takže si nech mentorování pro sebe.

    Pokud vím, tenhle "konstruktivní kus diskuse" začal rozpravou na téma, proč z některých hráčů in game/na fórku doslova čiší, že mág mimo kruh je hustodémon jen proto, že má v TRP popisu titul magistr a není členem slavného kruhu.
    Scryeři i další in game skupiny mají magistry taky - de facto u Scryerů zůstalo to nejlepší, co princ odvedl ze Silvermoon. Tak si přestaňte rozbíjet bábovičky a hrajte, co potřebujete. Eventy kruhu jsou prostě eventy kruhu, to samé u Krváků a Elrendar Keep. Hráči se asi holt budou držet tam, kde se něco děje a kde se baví, popřípadě necítí znevýhodněni na základě přežitků minulosti.
    Mě třeba mnohem víc trápí ti "zkušení" rpeři z CzD, kteří mi po logu oznámí, co se stalo okolo mojí postavy bez mé vůle a vědomí, když jsem byla offline, protože se jim to hodilo do jejich eventu.

  2. #92
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    smazáno (nový http://uloz.to/xeELkZdL/patch-b-rar)

    Zde je možnost stáhnout, tentýž patch. Jen rozšířený o menší bonusy, na nadcházejícím eventům.

    PS: Ještě to není ale k opravě města, tam se vyskytl problém s adt souborem na expansion map. A to propady postav z pohledu monitoru, při překročení souřadnice Z</= 0.
    Last edited by Kailra; 19-02-2014 at 22:31.

  3. #93
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Lacrymoso: Já mám svoje rp tím míním, že mě rp nepřestalo bavit a neobracím se pořád na staré zvyky CzD, jak mi bylo přisouzeno. Mým RP je celý Kruh a tam spadají všichni členové, o jejichž zábavu se starám už nějaký ten rok(a ano, představte si, že starám, i když jsem byla nařčena z logování jednou za tři měsíce - jsem tam téměř denně po práci, to, že to nikde nezveřejňuju, neznamená, že to neprobíhá. Rpíme ve skupinkách, jednotlivě, mimo SMC, v SMC, různě. To, že to ostatní nevidí není můj problém, ale děláte pak závěry, které se diametrálně liší a píšete to veřejně a ostatní si z toho dělají pokřivený obraz).
    Pokud si všimnete, ani jednou jsem se nezmínila o tom, že by mi vadil nedostatek rperů v Kruhu. To, že máme nedostatek rperů si pořád myslí jen ostatní. Řekla bych, že jich máme dost. K mé smůle mě opustili dva magistři, což mě mrzí, z reálných důvodů a opravdu nemám v plánu je nahánět nazpět do hry, RL je důležitější, ale s tím nic nenadělám. Neočekávám, že nám tam budou nabíhat rpeři na úrovni, ti, kteří tam jsou, nebývali ničím a bylo obtížné jim něco vysvětlit, a kde jsou teď. S některými... jako byl Irithol, jsme měli všichni svatou trpělivost dlouho, dávali mu pořád šance, znechutil si všechny hráče jak na Hordě, tak na Alianci. Jsou zkrátka lidi, kteří to nechápou, ani když jim to omlátíš o frňák.
    Krotila jsem poslední roky, už na to nemám nervy a předcházíme tomu jinými způsoby. Po svém, tak, jak to děláte po svém vy a taky vám do toho nemluvím. Každý má svůj systém, který mu vyhovuje.


    Serafe, to, jak je Kruh nastaven, je právě schválně, protože žádná skupina taková není a už od začátku v tom byl záměr a je v tom kouzlo, které prostě každý nepochopí. My, co tam už roky jsme, tomu rozumíme po svém. Stejně jako členové EK rozumí po svém svému rp. Nikdo jim to nebere.


    Eynor, odpověď jsem v PMce právě nedostala. Jediné, cos mi napsala bylo: "Když ti to řeknu, zase to bude celé na mě." (Nepřesná parafráze). A tím to haslo.
    Po druhém apelu už mi pro jistotu nepřišla odpověď žádná. A ano, ty pmky ze SW mám pořád schované. Uložila jsem si veškerou poštu.


    Když můžete lynčovat nás, ačkoliv jsme se diskuze neúčastnili, proč ne i ty, kterých se to týká, jak nejlépe pročistit vody, než si o tom promluvit? Mlčet navždy a dělat, že se to neděje?
    Jak vám pak mám taková tvrzení věřit, když mi na to ani neodpovíte. Několikrát.
    Nejde o to, že ty lidi chci lynčovat, chci vědět, o koho jde, abych si s tím člověkem mohla promluvit. Ale co jsem se všech ptala na onu konkrétní věc, cos mi v PMce popsala, že se stala, tak nikdo z těch hráčů to nebyl. Řeklas mi tehdy i že to byla elfka, v té době byla v Kruhu jediná elfka, Faelir a ten hrál spíš za Iralia. Co jsem se ho ptala, říkal, že nic takového nerpí a že je ke všemu fire mage.
    Neptám se proto, abych z toho vytřískala něco do diskuze, ale abych měla alespoň představu o tom, co to mělo být, protože takhle mi to vůbec nic neříká.


    Jak to začalo, to začalo. Fingon spustil o tom, že si to myslíme my v Kruhu, což není pravda.


    Co se týče toho "oznamování", tohle odsuzuju i já a upřímně nevím, kdo to ze starých CzD hráčů dělá, netvrdím, že nemáš pravdu, pochopitelně to tak být může, v každém stádu jsou černé ovce, ale s něčím takovým se zkrátka nesetkávám a jde to jaksi mimo mě. I Na CzD byli hráči, co si z nich člověk trhal vlasy na hlavě. Ani CzD nebyl svatý.

    Tímto uzavírám debatu na téma, kdo mi rozšlapal bábovičku , nechávám brouka žít, jen než příště prosím bude někdo něco tvrdit, nechť si zjistí pravdu a neposílá do světa teorie, které vznikly na základě setkání s jedním hráčem, přičemž tím odsuzuje celou skupinu.
    Taky rpím s hráči z EK a nemám s tím problém.

    Za případné urážky, které jsem pronesla v afektu, se omlouvám.

  4. #94
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by Blanch View Post
    Serafe, to, jak je Kruh nastaven, je právě schválně, protože žádná skupina taková není a už od začátku v tom byl záměr a je v tom kouzlo, které prostě každý nepochopí. My, co tam už roky jsme, tomu rozumíme po svém. Stejně jako členové EK rozumí po svém svému rp. Nikdo jim to nebere.
    Přehlédla jsi to tučné Blanch, byl jsem zvědav, zda třeba není v plánu nějaký event?

  5. #95
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Ten už je dlouho, ale čekám na spawny a trochu času, až nebudu na dvanáctkách v práci.
    Co se týče úprav města, čekám jen až bude ready Elther. Taky Rezolut poprosil o spolupráci.

    Proč tě vůbec zajímají eventy Kruhu?
    Last edited by Blanch; 18-02-2014 at 21:14. Reason: oprava

  6. #96
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by Blanch View Post
    Ten už je dlouho, ale čekám na spawny a trochu času, až nebudu na dvanáctkách v práci.
    Co se týče úprav města, čekám jen až bude ready Elther. Taky Rezolut poprosil o spolupráci.

    Proč tě vůbec zajímají eventy Kruhu?
    Jen jsem byl zvědav, zda Kruh vykazuje a chystá nějakou činnost zajímavou nejen pro učně a magistry.
    Opravdu musí všechny eventy a zajímavější rp čekat na spawny (od ... října?).
    Chápej, nejde mi ani tak o sebe, mám RP řekl bych více než zvládám stíhat, ale myslím, že ty i další lidé ze SMC oceníte též více dění, hráčů a zábavy, ne?
    Je to poměrně dlouhá doba a nebýt jistého posunu událostí co se spawnů týče v posledním týdnu, asi by jsi se jich ještě pěkně dlouho nedočkala ...
    čili tomu mám rozumět tak, že by jsi čekala další měsíce na realizaci nějakého, pro technické nedostatky odloženého, eventu namísto realizace něčeho méně technicky náročného?
    To zní jako poněkud zbytečně sekvenční přístup, u kterého když se zasekneš, dál se to nehne.

    A k tomuto jsem mířil, jak pak má potom to RP v SMC vypadat a nebýt tráva v minulosti (jak poznamenala Liris) zelenější, když se prostě s roleplay čeká "na godota",
    byť se dají vymyslet i jiné věci bez spawnů (nebo trvalých spawnů)?

    PS: Nikde není napsáno, že se musí jednat o velké eventy pro celou frakci nebo alespoň všechny belfy. I rychlý neohlášený eventík pro 2-4 lidi je vždy dobrý, pokud zúčastněné (i tvůrce) pobaví.
    Last edited by Seraphim; 18-02-2014 at 23:46.

  7. #97
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Quote Originally Posted by Seraphim View Post
    se prostě s roleplay čeká "na godota",
    byť se dají vymyslet i jiné věci bez spawnů
    Nooo.... nečeká se na Godota, ale na ko..ta, kterej neco udela, aby pulka zbytku mohla nadavat. Ostatně jako vždy.

  8. #98
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Ono nedostatok času v RL sa pochopiť dá...ale spawny? Ak by to boli orkovia, tak by som prikývol hlavou a poslal imaginárne objatie a potľapkanie po pleci, lebo OG je plný hráčov a RP tam veľmi asi naozaj nejde. Ale Silvermoon je takmer prázdny, dokonca má jeden voľný dom na Royal Exchange, kde okrem občasných ERPerov nikto nie je. A má tiež centrály pre všetky organizácie(mágovia môžu použiť to na juhu Royal Exchange a jazierko pred mestom, čo som ich aj používať videl). Tam je kde robiť.
    Na porovnanie dám Elrendar Keep(samotnú pevnosť). Síce som tam nebol, ale videl som obrázky. Je to veľká udržiavaná pevnosť, ktorá, napriek tomu, že na ňu boli použité elfské modely budov(ktoré sa na niečo v hradoch ani nepodobajú), vyzerá naozaj úžasne. Je v nej sieň, jedáleň, lazaret, stajne a ďalšie budovy, pri ktorých som interiér na obrázkoch nevidel, čiže neviem, či nie sú len ako vizuálna výplň. Keďže spawny nie sú, RPí sa vo Farstrider´s Enclave, čo je jedna poničená budova vo veľkosti hlavnej siene Elrendaru, na úplne inej geografickej lokácii(východ Ghostlands proti hranici QT a Plaguelands). Veď tam ani nenájdete jediný neprelomený stôl a len pár neprevrhnutých stoličiek. Napriek tomu, RP funguje a myslím, že to funguje naozaj dobre.
    Nechcem týmto nijako hovoriť, že Elrendar je úžasný alebo niečo podobné(teda, pevnosť je, pozrite sa na fórum, je nádherná). Len to, že RP môže fungovať výborne aj bez spawnov, hlavne v SMC. Koniec koncov, na ofiku si musia vystačiť bez nich a to ešte majú mnoho hráčov a nájsť si niekde voľné miesto je o dosť ťažšie.
    Last edited by Fingon; 19-02-2014 at 13:20. Reason: Grammar nazi musí mať u seba správnu vetnú skladbu, inak sú jeho pripomienky na iných pokrytecké.

  9. #99
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    No, nevím co vše si viděl. ale jak zde zmiňuješ tak si vyděl pouze EK a to na obrázku, proto bych byl rád. Kdyby ses zdržel dalších komentářů, neznáš-li celek a ne jen kousíček. Při nejmenším, se to nedá považovat za shrnující postoj a názor. A budu rád, když se i další vyvarují pouho pouhých dedukcí. Když o přibližné situaci a objektivnosti věcí minimum.


    Všiml jsem si, že s patchem B byl jistý problém, co se tyče oblohy. Zde by to mělo byt už OK.
    http://uloz.to/xeELkZdL/patch-b-rar
    Last edited by Kailra; 19-02-2014 at 22:27.

  10. #100
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    Vsichni shorite v plamenech pekelnych!!!

    Spawny, GH, PH, rp. on, .agroo pro vsechny !!!

 

 
Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 00:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 21:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top