Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #81
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Osobně si myslím, že by bylo rozumné se oprostit od konkrétních skupin (Ať si to když tak vyříkají přes whisp, pokud mají mezi sebou spor). Diskuze je to sice pěkná, ale jak říkám diskutovat se dá i bez toho abych ukazovali prstem. A když už konkrétně, tak se bavit třeba o mázích, jako classe přenesené do RP. Abychom se vyvarovalo chtěným i nechtěným nebo špatně pochopeným narážkám.

  2. #82
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Áno, to je to: Elro to "počul" trikrát, napriek tomu, keď som sa ho na to spýtal, kedy to bolo, lebo som si to nepamätal, odpoveď nezaznela(OOC, nie IC). A potom povedal, že naposledy sa to stalo pri našom poslednom oficiálnom stretnutí...čo bolo počas prvej časti skúšky. Až na to, že to bolo moje druhé RP s ním a pri tom prvom si bol aj ty...môžeš si spomenúť, či som urážal Kruh. A, ak aj bola nejaká kritika daná počas tej skúšky, tak bolo to povedané v rámci reči priamo s ním, čiže žiadne neúctivé vyjadrovanie sa o Kruhu(a ak má v RP Kruh averziu voči tým, čo im slušne povedia svoj názor na veci, tak to potom naozaj nemám slov). Plus, Elro mi počas skúšky prečítal myšlienky...na otázku, či sa proti tomu dá brániť, bolo povedané: Áno, ale to by si musel byť silný ako ja(Elrohir). Takže, bez opýtania sa, či vôbec daná postava je schopná tomu odolať, bol daný fakt v RP. Nehovoriac o tom, že sme počas WotLKu na Quel´Danase zabíjali démonov(áno, upozornil som predtým na to...hádaj, či to bolo vôbec zvážené, že to ide proti lore?(na tvoj prípadný argument: udialo sa to počas toho krátkeho momentu, kedy ti to padlo alebo si relogla, neviem si už spomenúť, čo z toho, preto si to nepamätáš)).
    Toľko na moju obranu.
    Súhlasím s Kailrom. Týmto som skončil.

  3. #83
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    "Poctivé mnoholeté RPení" si čehokoli s frekvencí logu 1x za 3 měsíce *se zasměje a zase se jde věnovat normálnímu rp*. (Jako by nešlo "poctivě" odRPit cokoli mimo váš dohled.)
    Tady fakt někdo neumí oddělit hru a RL. (reakce na uber-long obranný wall of text, jakmile se ozve jediný nespokojený člověk, co má čirou náhodou pravdu.)
    Kruh by měl mít více, než dva členy. Jinak to je přímka.
    edit. úsečka
    Last edited by Ayenor; 18-02-2014 at 07:29.

  4. #84
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Tohle rozhodně nebylo slušné a nebyl to upřímně vyjádřený názor. Normálně sis postěžoval, nevhodně. A hlavně v nevhodnou chvíli. Nehledě na to, že v rp o tom, jak chod Kruhu funguje, nic nevíš, takže i kdyby to bylo pojato jako "kritika", což nebylo, tak by to bylo bráno spíš jako drzost. Snažíš se kritizovat v podstatě něco, o čem nic nevíš.
    Elro ti na to odpovídal v gildě. Psal tam, že tě tohle zaslechl říct ještě i mimo ty zkoušky a setkání v rámci Kruhu.
    Ale ono samotné by to stačilo i tehdy na tom QD.

    Nečetl ti myšlenky, psal ti ooc to, že by si to mohl přečíst. Ale že tě slyšel a poté na to tak reagoval, že Elro umí číst myšlenky a klidně si to tam najde, protože tvá postava začala zapírat a vymýšlet výmluvy, aby to nějak ospravedlnila. Vysvětlil ti, že by to poznal tak jako tak. Ano, souhlasím s tím, že tento přístup se mi dvakrát nezamlouval, protože to udělal bez tvého vědomí, ovšem to, že to jeho postava dokáže, je fakt. Čtení myšlenek má být v rp velmi obtížná věc, se kterou se musí zacházet opatrně, nicméně Elro erpí staršího elfa, v RL rpí magistra sedm let snad... Možná i víc. Co toho hrozně moc zažil, vyerpil oderpil, vymyslel a zorganizoval. Momentálně se mu jako hráči délkou a vyerpování postavy nemůže nikdo rovnat, myslím, že je tam teď jeden z hráčů, co hraje nejdéle a nejvíc toho zažil.
    Nebudu ho ospravedlňovat, ale jde tu o to, že na základě jednání jedné postavy očerňuješ celý Kruh. Kruh není jen jeden hráč. Je nás tam přes deset. A každý má na různé věci třeba různé náhledy, ale jako celek nám to funguje.

    Quel´Danas jaký je v lore v RP není už takový, jaký má na wotlk být. Quel´Danas patří nám a in RP démoni, co tam jsou, jsou spíš už jen takový "trash", co se tam potuluje. Slabý, nepodstatný. V RP jsme obnovili studnu a QD vyčistili a zase nám má být normálně průchodný. Ti původní démoni a Kaelovi přívrženci tam už v rp být nemají. Jestli jste tohle řešili, to opravdu nevím.

    Já žádné skupiny neočerňuji, tos udělal pouze ty. Naštval si mě pouze tím, že mluvíš za nás o něčem, co je ve skutečnosti jinak.
    To, jak si ostatní vedou svoje skupiny, je jejich věc. Kdo jsem, abych je kritizovala? Líbit se mi to nemusí, ale nic mi do toho není.
    Kdo chce jaké rp, si vždycky to svoje najde a nemusí kvůli toho házet špínu na jiné.

  5. #85
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Eynor, koukám, že ty víš ze všech všechno nejlépe..opět. Klaním se ti. Jsi dokonalá. Ještě, že tě máme.

  6. #86
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    Ezachiel během rp jsme přišel do kontaktu s několika členy vašeho Kruhu a byli totálně OP hustomágové, jak se s oblibou vyjadřujete o jiných. Vzpomínám na dobu kdy jsi sama od pohledu poznala že daný elf není potomek Alterie. Doufal jsem, že taky budete dělat něco jiného než hrát si na suchary a rpit roční studia. Pořád tu vidím nářek o tom, jak rp upadá a je to díky vašemu zkostnatělému přístupu. Kruh mágů odešel z QT (všiml si někdo změny - já ne) Kruh mágů se navrátil do QT..opět jsem nezaznamenal změnu. Kruh mágů je nějaký přežitek z dob dávného CzD a pokud se asi nějakým způsobem neobrodí brzy skončí v propadlišti dějin a zbyde po něm hm...snad tvrzení nějakého zapšklého rpčkaře "že dřív to bylo jiné - lepší". Ale víte co, vlastně je mi to celkem volné..speciálně po té wall of text...my jedeme a jedou i další lidé které jsme jakýmkoliv způsobem v rp podpořili. Pro vás tu mám schované napůl pohrdání, že se prostě neumíte přizpůsobit a napůl soucit, ze stejného důvodu.

  7. #87
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Zajímavé, koho například? Když jsem se na totéž kdysi ptala nejednou Eynor, nebyla mi schopná odpovědět.
    Všichni rpí všechno tak, jak k tomu normální rozum nabádá. Dej mi konkrétní příklad toho, cos viděl a kdo to provedl a popřemýšlím nad tím. Teď ale nevím o ničem, co by bylo OP, ergo tak, jak se údajně vyjadřujeme o jiných OP hustomázích, co lusknutím prstu přenášejí hory...

    No, proč to moje postava poznala, jsem vysvětlovala. A nerpila jsem to tak, že by na to přišel hned. Samotná Eynor mi tehdy psala, že onu věc, skrze kterou jsem to poznal, používá taky, jen tomu říká jinak. Aury. Já tomu říkám magický podpis, potenciál, astrální projekce, zkrátka jakýsi podpis - byť i zbytkové magie(všichni belfové ji mají i roguny), který je u členů rodiny ve své podstatě velmi podobný, neřku-li stejný. Což u Alterie a té dívky nebyl. Alterii jsem ooc o tom říkala. S tím, že to poznám, souhlasil. Nic hustodémonského ani OP na tom není. I mágové z Kirin´tor dokázali podle "dojmu" rozpoznat, že je obilí otrávené. Je to v podstatě tentýž princip, který lore samotné podporuje.

    Jak bys mohl zaznamenat nějakou změnu, když nikdo z vás s námi nerpí? Tu změnu zaznamenávají pouze členové Kruhu, kterým se věnujeme. A vskutku.. *za srdce se teatrálně popadá* ..je to víc než dva lidi. Nečekané, že?

    Kde jsem psala nějaké nářky, no ukaž? Proč pořád obviňujete mě, když já se tomu všemu snažím záměrně stranit?
    Píšete úplně zcestné věci o Kruhu a fakt nevím, kde jste to vzali.
    Taky u vás nezaznamenávám žádné změny, ale netroufám si tvrdit, že je to tím, že mám táákový přehled, prostě vás nesleduju. Ale nikdy bych si netroufla soudit to, jak vám to šlape, když o tom prd vím. Tohle děláte teď vy.
    Mně je naprosto fuk, jak kdo kde jak rpí, já svoje rp pořád mám, pořád mě baví, znechucují mě jen tyhle neopodstatněné poznámky a očerňování.
    V podstatě netuším, kdes k tomu všemu přišel, zrovna u mě. Chápu, že Liris je se svým přístupem na fóru velmi otevřená, ale já jsem se k ničemu doposud tady nijak nevyjádřila. A hned mě hážete do stejného pytle.
    Nevím, kdo je lepší, fakt.
    Last edited by Blanch; 18-02-2014 at 00:16.

  8. #88
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Inu když už se tu řeší Kruh, já o něm taky nevím. Dříve byla jeho existence znatelnější (přednášky, eventy do KZ apod ... tráva byla zelenější), momentálně je to takové ... nijaké. Ale to je, zdá se mi, obecně problém téměř celého SMC.
    Nebo se chystá nějaký event Kruhu, například vzhledem k údajné plánované obnově města?

    Co se přizpůsobivosti týče, Kruh jak jej znám a pamatuji, působil dosti náročně a přitom obvykle docela uzavřeně. Z čehož plyne i menší počet studentů.
    Možná by to chtělo se krom "učení mantinelů", které by mělo být samozřejmostí avšak dají se vysvětlit i OOC, a "vyučování magického teoretického know how" (většinou opravdu zřejmě teoretického, nevídám magistry zrovna moc běhat po QT a nebo po světě a prakticky předvádět vlastnosti magické vlastnosti monster, studia ley lines etc.) soustředit síly více na tu praxi, eventy a školu hrou.
    Případně to nebrat tak vážně a u pyskujících studentů (Faelin) se obrátit s hledáním chyb i sami k sobě, zda třeba nemá pravdu, či to tak moc nehrotit a nevyloučovat dotyčné z lekcí kvůli drobným neshodám mezi postavami.
    Last edited by Seraphim; 18-02-2014 at 01:07.

  9. #89
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Quote Originally Posted by Blanch View Post
    Mně je naprosto fuk, jak kdo kde jak rpí, já svoje rp pořád mám, pořád mě baví, znechucují mě jen tyhle neopodstatněné poznámky a očerňování.
    Máš SVOJE RP. A co takhle udělat RP i pro ostatní? Když se s nedostatkem RPerů potýkali Krvaví rytíři, byla uspořádaná veřejná přednáška, která byla zajímavá a humorná. U Kruhu jsme zatím o ničem takovým neslyšela.
    Jak jsi sama psala- nehodláš je krotit. Jenže jak si myslíš, že někdo přestane být OP když ho nikdo nekrotí? Nemůžeš jen stát a čekat, že ti tam naběhnou RPeři ,,na úrovni". Každej začíná jako lama a je potřeba něco s tím udělat, protože pokud se nebudeš snažit, nic se nezmění. Lidi se to RP nenaučí sami od sebe, potřebují rady a upozornit na to co dělají špatně.
    Můžeš dostat stovku kamenů a v jednom je ukrytý diamant, ale pokud neopracuješ všechny, nikdy nezjistíš že tam nějaký kdy byl.

  10. #90
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    51
    Rád bych poprosil lidi z EK a spol. aby tady přestali buzerovat a rejt do všeho neEK. A prosím přestaňte se do všeho navážet jenom proto, že v současnosti jste nejaktivnější guilda s nejaktivnějším počtem členů.

 

 
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 01:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 22:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top