Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 155

Thread: OOC diskuze

  1. #101
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    For the Emperor, burn the heretic!!!

  2. #102
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Serafe...
    Nechápu, proč meleš takové kraviny, když ty sám jsi udělal pro belfy velké kulové.

    Já pro Kruh dělám něco už několik let a je to pro skupiny lidí a ne pro jednoho až dva. Dělám to pořád a neustala jsem(byť tomu zkrátka práce někdy nechce přispět). Například udělat takovou jednu hodinu i pro jedince pro mě znamená přípravu třeba hodinu mého času předem. Aby to mělo hlavu a patu.
    Běžné rp... Vy tomu možná říkáte eventy, já tomu prostě říkám normální rp. Jako vzít skupinku lidí a jít rpit něco akčního někam mimo QT. Tak to prostě funguje furt. Vždycky fungovalo a nikdy mě nenapadlo to nazývat eventy, i když nás tam bylo pět a více(vskutku!... i to se událo! Neuvěřitelné, že?!).
    Eventy Kruhu se týkají jen Kruhu a už dávno jsem dala jasně vědět, že se jen Kruhu týkat budou. Na BE, na SW fóru, kde to šlo. Já nejsem správce města, abych bavila ostatní lidi, já se snažím zaměstnat ty, kteří se angažují v mé skupině. Ve skupině, kterou vedu a které vymýšlím "zábavu". Event, který - možná - zaujme i ostatní, je právě ten, který čeká na spawny(ne budovy, potřebuju naspawnit itemy po Azerothu kvůli začátku série). Čekám na ně záměrně, bez nich to nepůjde. Pokud nevyjde, holt mají ostatní smůlu a nic nebude, vymyslím jen nějaký projekt pro nás.
    Ale netahejte mě nikam jinam. Starám se o své mágy a i to bylo vždy mým záměrem. Nechci být nic víc, nikdy jsem o to nestála.

    A ty si nehraj na odborníka, snažíš se něco vytřískat z ostatních už jen z principu, aby sis rýpnul, přestože si většinu času sám máloco udělal. Nehledě na to, že je ti do toho velké kulové jako stejně mně je úplně velké kulové do toho, co děláte vy a proto se na nic neptám.

  3. #103
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Nechtěli by jsme s tím už přestat? K čemu to vede? Jedna strana nadává druhé, druhá první, nikdo nedokáže druhému odpustit ani nejmenší chybičku, rejpeme do sebe OOC a bohužel i IC a jediný k čemu to vede je že se hádáme ještě víc.
    Co kdyby jsme si všichni tohle hádání nechali na whispy nebo skype? Nebo ještě líp- říct si že je ten dotyčnej idiot jen pro sebe a neurážet se- ono by pak každý jednání o nějaké veci vypadalo jinak, pokud by půlka textu nebyly nadávky. Takhle jenom odrazujeme nováčky tím, jak se pořád hádáme.
    Atmosféra na serveru není v RP části zrovna nejlepší, tak co kdyby se všichni zkusili uklidnit a pokusit se si ,,těch druhých" nevšímat. Neříkám že ignorovat, to ne, přece jenom ty postavy prostě někde jsou a nejsou neviditelný, ale pokusit se udržet na uzdě to nutkání do někoho si rýpnout, protože každý by snad z tohohle flame měl poznat, že rýpe do vosího hnízda napěchovanýho TNTčkem.
    Připomínámím zlého a cizích chyb se rozhodně nic nespraví.
    Už takhle tohle téma není OOC diskuze, ale OOC hádací místnost

    PS: Každej zná závěrečný video z MoP. Aliance i Horda si navzájem udělali v historii hodně zlého, ale stejně se dokázali dohodnout na ukončení toho krveprolití, tak mi neříkejte, že to tady nejde taky.
    Last edited by Lacrymosa; 21-02-2014 at 09:32.

  4. #104
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Jak to že kulové?!! Víš, kolik Silvermoonských paniček by zaplakalo, kdyby Corina nebylo? :-D

    Fajn, je mi do toho tedy velké kulové, ovšem až tu někdo opět začne kvokat, jak byla dříve tráva v Silvermoonu zelenější a více se toho dělo, případně z nudy vypisovat rádoby vtipné hony na nekonformní postavy,
    nezbývá než pokrčit rameny a říci "Jaké si to uděláte ..."

    PS: Otázkou bylo/je, zda ti nepřijde čekat půl roku na spawny kvůli jednomu eventu(neboli RP, at neslovíčkaříme) jako mrhání časem a zbytečné čekání na něco, co by taky nemuselo nikdy přijít, že?

  5. #105
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Lacrymosa, dohodli sa len preto, lebo Varian sa bál Vol´jina. Ukážem názorný tok jeho myšlienok:
    "Ha, mám za chrbtom vojakov a tú psycho mágyňu, som úžasný. A teraz si pohovorím s náčelníkom, čo bude určite Thrall a naparím im podmienky mieru, ktoré zničia vojenskú silu Hordy. Áno, to bude dobré, padajte mi z cesty, vy špinaví orkovia. Hej, Vol´jin, prečo čupíš v strede, máš črevné problémy? Ćo, oni ho dali za náčelníka? No dobre, to je jedno, trollovia sú oveľa lepší ako orkovia. U Svetla, teraz sa narovnal! Ako môže byť dačo také vysoké? A tie vlasy...ak niekto dobrovoľne chce pripomínať kohúta a ukazuje sa tak na verejnosti, musí to byť poriadny drsniak...ja sa bojím. On ma zbije a Jaina s Anduinom sa mi potom budú smiať. Radšej sa im len plano povyhrážam a vytiahnem si svoj magic meč z podlahy. Áno, som super...ale tie vlasy ma aj tak desia."
    True story

  6. #106
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Nevidím sice, co psal, ale nech to být, Blanch. Nějaké vysvětlování stejně nepomůže. Asi už se snaží zatnout tipec i ostatním hráčům, kteří ještě zůstávají.

    Myslím, že by se každý, kdo do vlákna přispíval měl zamyslet hlavně sám nad sebou. A jak se říká, zamést si před vlastním prahem. (Ano, včetně mě)
    Položte si otázky typu: dělal jsem pro ostatní eventy, když se to ode mě čekalo? Dělal jsem eventy, když jsem to radil ostatním? Nebo jsem se nechal spíš bavit? Snažil jsem se vždycky hrát tak, aby to RP pozvedlo? A co jiní? Čekali na mě často, protože beze mě by si to RP přeci ani neuprdlo? Jak moc jsou mé vlastní postavy OP nebo nelogicky zahrané, když tady nadávám ostatním za to samé? Zůstali kvůli mě snaživí hráči? Nebo mé chování znechutilo půlku jiné guildy tak, že hráči přestali hrát a snažit se, aby bylo v SMC živo? Nehrál jsem si náhodou roky a roky na nadrženou lesbu?
    Jakmile budete mít čisto, teprve potom si sakra můžete dovolit ukazovat prstem přesně v těchto otázkách.

  7. #107
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Nemám nic proti Blanch, jen sem si povšiml, že Kruh "čeká na spawny" a zajímal mě důvod, když už se tu řešilo "hustodémonství" mágů.
    Brzy se jich jistě dočkáš (protože pro roleplay nic nedělám).
    Last edited by Seraphim; 21-02-2014 at 11:10.

  8. #108
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    51
    Last edited by Kailra; 22-02-2014 at 19:45.

  9. #109
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    54
    Tak, myslím, že toto bude pro jednoho čekajícího RPera dobrá zpráva. Když vám řeknu, že spawny jsou již nahrány a jsou viditelné ve hře.

    Za to patřičný dík, Martinusovi, že je nahrál do DB a Seraphimovi, že je vyselectoval ze steré DB.

  10. #110
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Otázka: object pack/patch je nezměněn, nehledě na to, že to Seraph musel přečíslovávat kvůli konfliktům, takže stačí ten starý?
    Pro nové zájemce by ale bylo fajn dát link na ten patch i někam sem na forko.

 

 
Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 01:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 22:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 20:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top