Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 216

Thread: Otázky k RP

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    No je to extrémně neobvyklé. Už Malfurion a Illidan byli označováni za neobvyklou raritu ve své době.

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Richáááááááááárd

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35
    Jsem rád, že tu tohle téma vzniklo. Nedávno jsem potkal draeneiku a po pár minutách RP jsem byl nucen jí vysvětlit, že RP draenei není zrovna vhodný, když s RP začíná. Pak přišla ta trapná chvilka, protože tak nějak zhruba tuším, jak se draenei chovat nemá, ale jak se chovat MÁ, to byl tvrdý oříšek. Každopádně si i nováčci chtějí vyzkoušet tuto rasu a já bych chtěl někoho poprosit, aby aspoň v bodech stručně popsal nějaký vzor správného draeneie. Děkuji za odpověď

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by Fingon View Post
    že neberú knihy do lore? Ich problém, Blizzard určuje, čo je lore a Blizzard povedal, že knihy sú časťou lore, takže ich argumenty sú mylné(hoci, najlepšie je vziať si len dáke veci z kníh, pretože, napríklad, čo sa týka prechádzania vzdialeností, sprostosti som nenašiel len u Grubba a Goldenovej)
    Já knížky beru taky s rezervou. Především mě dovede nasrat když někdo přepíše předtím existující věci (je rozdíl mezi přepsání a rozšířením ). Ale jinak je naprosto podle geniální jejich přístup, který je místy prostě "pokud někdo výslovně nezmínil, že něco nebylo, tak to možná bylo a já o tom napíšu" . Musím se přiznat, řekl jsem si když oni, tak já taky, a tenhle přístup taky používám.

    Quote Originally Posted by Fingon View Post
    a dosť ma prekvapilo, že RPeri na oficiálnych serveroch nedokážu prísť s ničím iným ako s lockom, ktorý je zlý, túži len po moci a je skazený démonickou energiou...
    Silly offi rolleplayers. Já mám tři warlocky a dvě z toho splňují jen to poslední kritérium. Ta třetí ani jedno. No a jedna z toho je elfka, tak je jasné proč je zkažená démoní energií .

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    Protože problém je asi v tom jak moc bude ten Dreanai starý/stará. Jestli je to od dob kdy ještě pamatují Argus a nebo se narodili na Draenoru, a teď během války s Orky nebo až po tom co tam přišel Khadgar a jeho armády.

    I s drakem to bývá snažší.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Ono...hej, autorov s rezervou...taký Knaak si občas asi dá lysohlávku, DeCandido je asi feministka s nesprávnymi pohlavnými orgánmi a ten, ktorého meno je tak nepodstatné, že som ho už zabudol, čo písal o Druhej vojne, nám nejako presunul Hordu z Hinterlands do Quel´Thalasu cez neexistujúce hory na území súčasných Plaguelands a Stromgarde sa zrazu stal susedom Alteraku(jasné, kedysi to tak bolo, ale teraz už máme mapy a vieme, že sú trochu ďalej od seba)...a Zul´Jin sa len tak zrazu vydal na juh Azerothu...no prečo nie, veď teleporty fungujú asi všade(draeneika na loďke cez deň prejde medzi Kalimdorom a Khaz Modanom)
    Tak, Američania zrejme nevedia, čo to je predstavivosť
    Hmm, ako sa dá pokaziť RP draenei? Naozaj ma to zaujíma, veď oni majú jasnú históriu a dokonca aj sklon k tej dobrej strane...veď tam už od začiatku vieš, na čom si...či?
    Last edited by Fingon; 04-01-2014 at 20:50.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Fingon View Post
    Hmm, ako sa dá pokaziť RP draenei? Naozaj ma to zaujíma, veď oni majú jasnú históriu a dokonca aj sklon k tej dobrej strane...veď tam už od začiatku vieš, na čom si...či?
    To by ses divil. Ne každého zajímá, jak to skloubit s jeho postavou. Takže už jsme viděli třeba věčně ožralé Draeneie válející se po ulici. Pak musí člověk opravdu vysvětlovat, že takhle ne. Nebo jsou to různé detaily, kterých si začátečník nevšimne, ale zkušený hráč na ně prostě upozorní, protože to popírá už podstatu jako takovou té rasy. Nejproblematičtější jsou pak DK. O tom by vám ale víc povyprávěla Salmo, co všechno viděla.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký Kraj
    Posts
    93
    Jémine chybého RP jsem se nasledoval až až, ale tak každej někdy nějak začíná :-) Tak pak záleží, jak se zachováte vy. Draenei je hold něco jiného než Human ze Stormwindu. A DK RP je zase moje specialita, kdyby měl ohledně nich nějaké dotazy, směle je posílejte ke mě :-)

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    To je pravda. Každý z nás nějak začínal. Začátečníkovi se musí opatrně všechno vysvětlit, aby to nevzal jako útok na sebe a svou postavu. Vždyť začátečníci i těžko chápou rozdíl mezi ooc a ic. Lehce ho radami navést na správnou cestu. A chválit za správné kroky. Jinak, já myslela hlavně Draenei DK. I takové začátečníky jsem viděla, že si první vezmou tohle, to jim obvykle radši doporučuju, aby si nejprve vyzkoušeli normální živou postavu, nejlépe humana, aby nemuseli moc řešit lore a hlavně se naučili základy, než začnou s něčím těžším. Pak se mohou k tomu těžšímu vždy vrátit.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    Quote Originally Posted by Shedreka View Post
    To by ses divil. Ne každého zajímá, jak to skloubit s jeho postavou. Takže už jsme viděli třeba věčně ožralé Draeneie válející se po ulici. Pak musí člověk opravdu vysvětlovat, že takhle ne. Nebo jsou to různé detaily, kterých si začátečník nevšimne, ale zkušený hráč na ně prostě upozorní, protože to popírá už podstatu jako takovou té rasy. Nejproblematičtější jsou pak DK. O tom by vám ale víc povyprávěla Salmo, co všechno viděla.
    Možná by stálo za to kdyby jste si udělali procházku po Lower city v Shattrathu...

 

 
Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Otázky a diskusia k lore
    By Fingon in forum Lore Warcraftu
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2014, 19:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top