Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 15 of 22 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 216

Thread: Otázky k RP

  1. #141
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Čítal si In the shadow of the Sun? Má to 20 strán a je to len o ňom, o jeho rozhodnutiach a bolo to vytvorené už dávno pred Pandariou(a odohráva sa to medzi TBC a WotLK). Okrem toho Quel´Delar, jeho odmietnutie high elfov v Quel´Thalase počas Caty...on tam bol, lenže predtým sa staral naozaj len o záležitosti Quel´Thalasu, čiže tam nebol veľmi veľa...ale stále tam bol. A dobre, že mu dali veľkú rolu, pretože bol jediný vodca, ktorý naozaj nemal takmer žiadny príbeh v hre(no, ešte by sa dal povedať Velen...asi, za Alianciu nehrávam, možno s ním sú na tej strane nejaké významné questy, z ktorých si ho ľudia zapamätajú)...a je dosť naprd, keď vodcu vašej rasy nikto nepozná

  2. #142
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Nene, dali mu roli PROTOŽE neměl žádný význam, tak ho potřebovali trochu zviditelnit.

    And who cares about Velen? Do Exosmradu stejně nikdo nechodí.

  3. #143
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    No, Velen bude mať rolu vo WoD...lenže...ktorý Velen...keďže budú dvaja...teda, dúfam, že ten z Draenoru bude mŕtvy, lebo inak to bude trochu guláš.
    A ono každá rasa potrebuje nejakú významnú osobnosť...ak sa danej rasy dačo týka, táto osobnosť tam je a samotná tú rasu tak trochu zosobňuje. Elfovia od TBC nikoho takého nemali a Blizzard im ho konečne v Pandarii dal.

  4. #144
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Tak na WoD to vypadá že u draenei bude důležitý ten Vindicator Modrý Whatshisname z Northrendu. I když o něm píšou, že krom učení ras Azerothu o světlu (bleh, myslím že jsme to přd TBC dost dobře zvládali i bez těch space blueberries) narozdíl od ostatních draenei o hrozbě příliš nemedituje, ale jde ji rozcupovat, takže s tím by se snad dalo i celkem dobře vyjít.

  5. #145
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Stále ale nechápem, ako chcú urobiť tých draenei. Totiž, z Hordy mnohí vodcovia umreli, či už v knihách, Warcrafte alebo WoW. A tí, čo neumreli, sú už dosť starí(napríklad Varok Saurfang...a ten vtedy asi ani nebol nejakým veliteľom), kým draenei so svojou nesmrteľnosťou sú v pohode. Problém je, že, ak náhodou všetci významní nepomreli počas vojny proti Železnej Horde, tak budeme mať dvoch Maraadov, dvoch Velenov, dvoch...všetkých. A to by mohol byť trochu problém, rozlíšiť, ktorý je ktorý.

  6. #146
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    A nebo taky ne, prostě ty "naše" nedají na Draenor a nechají je někde v uh... co je hlavní neutrální město na Pandách? Tavern of the Mists, tam je Wrathion, tak je to stejně nejdůležitější místo v Pandárii .

  7. #147
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Krčma ako hlavné miesto v celej oblasti...dakto z Blizzardu zrejme navštívil Česko alebo Slovensko

  8. #148
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Dnes som si prečítal dáke veci, čo sú v sekcii Spojených kráľovstiev Aliancie a všimol som si, že u Akadémie je tam aj odbor Shadowmage(Tieňový mág). Chcel by som sa teda spýtať: Ak ste náhodou stretli dakoho, kto takúto postavu RPil, prípadne to robíte priamo vy...ako tento typ mágie RPíte? Na Wowpedii aj Wowwiki som toho našiel o tieňovej mágii len málo a nič o podstate kúziel(ako vyzerajú, ako sa táto forma mágie dá použiť a podobne)...a kúzla v hre nie sú vždy zhodné s príbehom.
    Rovno sem prihodím to, ako som to zatiaľ robil ja, na porovnanie: Tieňová mágia u mňa má podobu energie, ktorú najprv zhmotním v podobe "hmly" a následne jej dodávam určité vlastnosti(napríklad preťaženie zmyslov a následné krátkodobé omráčenie(samozrejme že v závislosti na rolle to on ustojí alebo nie, pričom to aj tak trvá len pár sekúnd(Shadowfury)), prípadne jej dám hmotnejšiu podobu a môžem ju použiť ako putá, alebo ako zbraň(Shadow bolt), prípadne ako formu štítu. Rovnako ju môžem nechať zareagovať na mágiu, čiže sa tým dá odhaliť kúzlo(iní vidia aury, ja si púšťam dymové signály ) alebo som už spravil, že som ju vpustil do zeme a dal do podoby akejsi detekčnej siete na malom území...čokoľvek tam stúpilo, bol som upozornený. Obmedzenie vo využití je vlastne dané len fantáziou, lebo tieň u mňa je niečo, čo sa dá tvarovať a meniť. Samozrejme, že závisí na sile, ako fyzickej, tak aj psychickej, ako to bude účinné, keďže u mňa kúzlenie tieňových kúziel nielen vyčerpáva telo(privolávanie a formovanie tieňa), ale aj myseľ(udržiavať sústredenie na kúzla, aby sa nezrútili, najlepšie porovnanie ma napadá s filmom Green lantern, kde ak sa prestal sústrediť, všetky jeho zelené udělátka zrazu zmizli). Tieto obmedzenia sú tam preto, aby postava nebola OP a mala priestor na zdokonaľovanie v RP, či už na efektivite privolávania tieňa a tiež na svojej psychickej stránke, aby dokázala udržiavať aj viac kúziel spustených naraz.
    Názorný príklad: Vytvorím štít. Po prvé, vtiahnuť tieň z Twisting nether, či kde v paži tá energia trčí, už bolo trochu namáhavé, čiže fyzická sila trochu odčerpaná. Následne musím držať štít aktívny a teda sa sústrediť na to, aby držal tvar a bol pevný: mentálna námaha, potreba sústrediť sa, plus fyzická námaha, držať tieň pomocou svojej telesnej sily tam, kde vlastne tá energia nie je prirodzená. A po tretie, prípadné útoky na štít ma nútia do ďalšej psychickej námahy, keďže pod údermi čohokoľvek sa štít automaticky rúca a ja sa musím o to viac snažiť, aby vydržal.
    No, trochu zdĺhavý opis, ale už hádam chápete môj štýl a môžete tam nájsť chyby a možnosti na zlepšenie...nechcem RPiť postavu, ktorá si zrazu vymyslela nový štýl fungovania jedného typu mágie (hoci, aj keď to možno znie všetko čudne, RPiť tú mágiu takto je naozaj zaujímavé...a prekvapivo ľahké, hoci to na pohľad tak nemusí vyzerať)

  9. #149
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    Systém rozdělení rolí vypracoval Seraphim a Stínového mága u nás v Akademii nikdo neRPil, aby se to dalo porovnat. Green lantern jsem neviděla, asi chápu, co tu popisuješ, člověk si to ale lépe prohlédne stejně přímo při hraní RP, než jen popisem.

  10. #150
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    No, robil som čo sa dalo na vysvetlenie...v RP je to fakt lepšie vidieť, napríklad keď moja postava v určitej fáze boja alebo aj po ňom má triašku v končatinách, prípadne sa mu podlomia nohy alebo rovno omdlie z tej námahy.
    Hmm, takže za Hordu čo viem nikto, za Ali tiež...som prvý...mám moc začať veci...a s veľkou mocou prichádza...zabudol som to, takže, kto chce so mnou ísť zabíjať pánov Légie? Pretože tieňový mág je čo sa týka sily mocnejší než Kil´Jaeden a Sargeras dokopy! Dokonca aj pojem ultradémon, je pre neho slabý odvar! (kraken bol vypustený a je to tvoja chyba, dúfam, že si šťastný/šťastná)

 

 
Page 15 of 22 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast

Similar Threads

  1. Otázky a diskusia k lore
    By Fingon in forum Lore Warcraftu
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2014, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top