co se týče toho vyčerpání, tak by mě zajímala jedna věc- myslíte, že co se týče magie Světla nebo Elune, tak jestli síly čarujícímu bere, nebo dává. Zatím všechny druhy magie vlastně sílu braly, ale Světlo by mělo věci tak nějak obnovovat a očišťovat. Léčenému by mělo sílu dodat(pokud není nemrtvý, to by pak asi pěkně pálilo ), ale jak je to s tím kdo čaruje? U lehčích kouzel bych řekla, že by to mohlo dadat sílu oběma, ale co když se jedná třeba o nějaký rituál? V takových chvílích je potřeba se většinou pořádně soustředit a pokud je proti vám něco opravdu mocného, tak nepolevit ani na chvíli, což musí jistě vzít nějaké síly. Jaký je váš názor na tuhle věc?
(Kdo by se chtěl něco dozvědět o Světle, tak tady http://www.youtube.com/watch?v=e1GZB...c4-overview-vl je to celkem hezky zpracovaný)


A druhá věc, co by mě zajímala: Co udělají zkažené věci? Teď se nechci bavit o zakženém ovoci, ani o věcech pod vlivem třeba Starých, ale o něčem mezi tím. V některých částech Azerothu se proháněla Plamenná legie, jinde zase Pohroma a zanechalo to své jizvy na krajině. Jak to je ale s krajinou dál poté, co už jsou pryč nebo potlačení? Život si najde cestu vždy, ale za jak dlouhou dobu? Nikde jsme zatím nečetla, že by Blizzard nějak upravoval tyhle zasažené oblasti v lore(možná to někde bylo, ale já o tom nevím). Co se může dít, když tam jste? Žádný z druidů se v takové oblasti určitě nebud cítit dobře, paladini a kněží by mohli být slabší, ale co se stane normálním lidem(elfům/orkům/čemukoliv).
Napít se z řeky ve Felwoodu by asi napadlo jen pitomce, ale co třeba poutník, co je dlouhou dobu na cestách a v Ghostlandu dojde k řece... napije se a co dál? Neřekla bych, že by ho to zabilo, nebo přinejmenším né tak rychle, aby se nemohl pokusit vyhledat pomoc.
A co jídlo v těchhle oblastech? Dá se vůbec vypěstovat? Musí se předtím půda nějak očistit? Je jídlo vypěstované v těchhle oblastěch vůbec poživatelné?
Což mě přivádí k zatím poslední věci- myslíte, že bylinky vypěstované v těch oblastech spíš uškodí, nebo naopak lépe pomůžou? Někdo by řekl, že musí přijmou tu zkaženost z o okolí(a mělo by to pak an nich být poznat). Některé by jistě zemřely. Ale pokud se naučily přežít a nezůstat přitom zkažené, mohly by tím pádem být mnohem silnější, než stejný druh vypěstovaný v normálních podmínkách, ne?

No, otázek je to dost, tak snad mě nanapadnou další... počkat... napadnou