Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 22 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 216

Thread: Otázky k RP

  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    Quote Originally Posted by Ayenor View Post
    Tohle neberte jako nucení, jen typy. Vše je na vaší fantazii.
    Nejlepší kouzlo na RPení je Divination Scrying na sprchy na kolejích Kirin Tor... sice jsou stíněné ale stejně to spíš studenti a studentky berou jako výzvu.

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Pár ruín, národov viac ako náboženstiev v Jeruzaleme...prečo, čo je na ňom tak zaujímavé?

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    množství žralých trosek NAPROSTO VŠECH ras.

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35
    Já když vidím nováčka, jak RPí draeneie, jak někde v hospodě svádí k vraždě nočního elfa (taky nováček, kterému to připadá normální), tak okamžitě doporučuju humana, ale nováčkovi se zkrátka rasa líbí, a pak jen těžko vysvětlovat, že si vzal příliž velké sousto...zvlášť když je hned uraženej, že nechce hrát podle lore, že ho to baví takto, pak babo raď, jestli ho mám přemlouvat nebo ignorovat

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    Já to beru tak, jak mi to bylo vše kolem Draenei řečeno jejich zkušenými RPery samotnými (hráči ještě z CzD). A myslím, že kupříkladu Salmo ví, o čem mluví, když vysvětluje, jak RPit Draenei, když byla jejich GM. Ta z takových opilců rozhodně radost nemívala, když jsme se spolu ještě často bavívaly. Ale uznávám, že postavy mohou být variabilní, nikdo není stejný jako ten druhý.

    Ne každý musí spadat do nějaké tabulky charakteristik ras, ale také by se to nemělo přehánět.


    Dále bylo lecos napsáno na starém fórku. To tu teď chybí, ale snad se vedení smiluje a dá nám složky, aby se texty opět mohly objevit. To by začátečníkům mohlo pomoci a ulehčit tvorbu postavy.
    Last edited by Shedreka; 04-01-2014 at 23:44.

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    něco jsme četla o tom, že by se mělo starý fórum obnovit. sice jenom ve verzi pro čtení bez možnosti vkládat cokoliv dalšího, ale i tak je to krok kupředu

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    Staré texty dostaneme. Sama nějaké mám. Kdyby někdo potřeboval, může mi napsat a já se mrknu, zda mám, co potřebuje. Ještě Arteila to dala dohromady ze starého fórka.

    Ale pro psaní nových příspěvků stejně potřebujeme složky tak, jak jsme byli zvyklí. Byl by tu v tom hrozný guláš ve vláknech, kdyby byla dohromady Aliance i Horda. Každá má své rasy, lore, eventy, svoje správní uskupení, zájmové skupiny jako mágské akademie atd. atd. Najít pak něco by byl docela heroický úkol, kdyby to mělo být tak, jak to je teď. Asi musíme prokázat svatou trpělivost.

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    jo, snad to bude zase aspoň přibližně tak rozdělený, jako to bylo na starým fóru. Tam se díky tomu dalo hezky zorientovat

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Paeris View Post
    Nejlepší kouzlo na RPení je Divination Scrying na sprchy na kolejích Kirin Tor... sice jsou stíněné ale stejně to spíš studenti a studentky berou jako výzvu.
    ...no a to mne nenapadlo: koleje!
    Proč já si snobsky pronajímám tu postel s nebesy v horním patře Legerdemain! Tohle musím ozkoušet... a mimochodem, na to by bylo naprosto geniální právě priestovo "mind vision". Ona i ta mágyně, co nahoře u purple parlor lituje, že neamá reagenty na slow fall je dokonalá.

    a k Shattrath... gossip tamních NPC by byl dokonalý, hádky trhovců, naříkající ogre/zlobr... kdyby tam na tomto serveru nebylo jedno, co naspamí cca 300 řádků za vteřinu!!! To samé dělají NPC na Falconwing Square u elfů - chat vám poletí tak rychle, že se vám zamotá hlava.

    Nicméně Město světla jedno z mála míst, kde si i za hordu kliknete beztrestně na drenejskou stráž a slyšíte její zvukové stopy pozdravů a reakcí.
    Klikejte stále dokola, jestli chcete slyšet jak i drenej ztratí nervy. (a na tohle mne jako nonRPera kdysi dovedl kamarád na Valhalle)
    Blood elfí guard se po šestém kliknutí jen suše optá jestli máte death wish

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Haha, nováčci na fóru si myslejí, že se s tímhle těžkopádným kusem šrotu bude někdy něco dělat!
    Taky bývaly doby, kdy jsem si to myslel.

    Aniwai, k tématu, těmi špatnými příklady jste mi připomněli jeden mladý pár, který se zabýval právě takovými odstrašujícími příklady jak absolutně v žádném případě nedělat RP. A taky si občas dělali srandu z Blizárdů.
    Roleplayer's Lament. Bohužel, vypadá to že poslední rok a něco jsou tak nějak mimo. Ani jejich web už nejede.

    EDIT: Have a loosely inspired thread. Prepaaare for desperaaatioooon: http://us.battle.net/wow/en/forum/to...5993161?page=1
    Last edited by Xaverius; 05-01-2014 at 04:17.

 

 
Page 4 of 22 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. Otázky a diskusia k lore
    By Fingon in forum Lore Warcraftu
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2014, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top