Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 216

Thread: Otázky k RP

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    Co si pamatuju, tak myslím Jaině stačilo jen vzít to obilí do ruky bez rukavice a už jako by to z ní vysávalo život. Arthas byl hnedka u ní a pomocí Světla z ní ru nákazu odstranil. Možná by ji to nezměnilo na nemrtvou, pokud by je nesnědla, ale nic dobrého to s ní taky nedělalo.(měla bych si to přečíst znova)

    BTW, napadlo mě... kolik lidí tu RPí nemrtvý? A jakej je váš pohled na chování Sylvanas? Nemyslím tím jenom v rámcí datadisku tady na serveru, ale celkově, hlavně co se týče její záliby ve vynalézání moru. Já osobně už jen čekám, kdy se svým chováním už tak přiblíží Arthasovu, že z ní bude v některým dalším datadisku boss v dungu

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Podle mě si světlo dovede proadit s nemocemi, mezi což se počítá i vnější působení Nákazy, i když není přirozená. Taky záleží na tom, jak dlouho to už máš, delší doba nemoci potřebuje delší působení Světla. Samozřejmě pokud sníš nakažené
    obilí, tak papa.
    Na jedy to nefunguje, od toho jsou šamani, druidi a jiné přírodní typy.

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    BTW, napadlo mě... kolik lidí tu RPí nemrtvý? A jakej je váš pohled na chování Sylvanas? Nemyslím tím jenom v rámcí datadisku tady na serveru, ale celkově, hlavně co se týče její záliby ve vynalézání moru.
    Opuštěných nemrkvých je pár typů. Ti, co si dělají svoje, mezi což se nejspíš řadí taková standardní hráčská postava, ti, co jsou rádi, že je aspoň v Tirisfalu nechají ostatní na pokoji, a pak ti vygumovaní fanatici, kterých přibývá.
    As far as I go, některým mým psotavám jí bylo původně líto, stejně jako mně. Ještě na wotlku to s ní vypadalo relativně nromálně (teda kromě toho úžasného ingame pozdravu ohledně masakrování všech co jsou v cestě ).

    Lady Sylvanas Windrunner says: So, it is done.
    Lady Sylvanas Windrunner says:
    I had not dared to trust my senses - too many times has the Lich King made me to be a fool.
    Lady Sylvanas Windrunner says:
    Finally, he has been made to pay for the atrocities he imposed upon my people.
    Lady Sylvanas Windrunner says:
    May Azeroth never fail to remember the terrible price we paid for our weakness... for our pride.
    Lady Sylvanas Windrunner says:
    But what now, hero? What of those freed from his grasp, but still shackled to their mortal coils?
    Lady Sylvanas Windrunner says:
    Leave me.
    Lady Sylvanas Windrunner says: I have much to ponder.

    (http://www.youtube.com/watch?v=vnzobxy8csY)



    Pak z mapy smazala Soutshore a Gilneas, přes výslovný zákaz Galoše používat ten zelený hnus. Takže down with her!

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Já osobně už jen čekám, kdy se svým chováním už tak přiblíží Arthasovu, že z ní bude v některým dalším datadisku boss v dungu
    Garrosh Hellscream says: What difference is there between you and the Lich King now?
    Lady Sylvanas Windrunner says:
    Isn't it obvious, Warchief? I serve the Horde.
    Garrosh Hellscream says:
    Watch your clever mouth, bitch.

    (http://wowpedia.org/Quest:The_Warchief_Cometh -část chainu v Silverpine)
    Last edited by Xaverius; 13-01-2014 at 14:18. Reason: Uááá, podělalo se formátování!

 

 

Similar Threads

  1. Otázky a diskusia k lore
    By Fingon in forum Lore Warcraftu
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2014, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top