Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 216

Thread: Otázky k RP

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Milujem tvoje prirovnania, Paeris
    Lacrymosa, tak to sem daj...že neberú knihy do lore? Ich problém, Blizzard určuje, čo je lore a Blizzard povedal, že knihy sú časťou lore, takže ich argumenty sú mylné(hoci, najlepšie je vziať si len dáke veci z kníh, pretože, napríklad, čo sa týka prechádzania vzdialeností, sprostosti som nenašiel len u Grubba a Goldenovej)
    Sem dám príklad z knihy Arthas od Goldenovej, kde Artie zabíjal ľudí v Stratholme a neskôr aj bojoval v Northrende proti Mal´Ganisovi a nejako pri tom nepoužíval sily Svetla...pretože to, čo robil, nebolo správne, hoci on o tom bol hlboko presvedčený. Osobne považujem využívanie moci Svetla štýlom: pomodlím sa a ak je to, čo chcem správne, Svetlo bez problémov vyhovie...podobne ako šamani žiadajú elementy o pomoc. Nie je to mágia, len kvôli systému hry je dačo také prípustné(čiže, teoreticky, paladin a šaman vydržia koľko chcú, narozdiel od mágov a lockov...ale na druhú stranu, nie sú obmedzení zámerom svojich činov).

    Ja napríklad na lockovi tieňové kúzla používam v podobe "hmly", ktorá môže spôsobiť zranenie, prípadne omráčiť(spôsobí napríklad preťaženie zmyslov a spamätať sa z neho trvá pár sekúnd...kúzlo Shadowfury) a ohnivé len kao oheň, ktorý, rovnako ako "hmlu", dokážem tvarovať podľa svojich predstáv, či už ju vystrelím na niekoho, alebo spravím prúd, ktorý budem udržiavať pri útoku, alebo útok na plochu...samozrejme, že som obmedzený svojou silou a výdržou a tiež tým, koľko to kúzlo pripravujem...keď vypálim v okamihu ohnivú guľu, tak je samozrejme dosť slabá, ak sa sústredím, tak je to silnejšie, ale tiež to aj dlhšie trvá a som zraniteľný. Ešte ma napadlo, že fear by sa dal vysvetliť spôsobením určitej halucinácie pomocou tieňovej mágie, čím by som sa zdal nepriateľovi ako nejaký démon, prípadne niečo desivé a on, ak by nebol dosť silný na jej prekonanie, by sa dal na útek. A felové kúzla nepoužívam, čiže curse, corruption a podobne riešiť nemusím
    Last edited by Fingon; 04-01-2014 at 14:57.

 

 

Similar Threads

  1. Otázky a diskusia k lore
    By Fingon in forum Lore Warcraftu
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2014, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top