Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 8 of 22 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 216

Thread: Otázky k RP

  1. #71
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    uch fu... oni už dodělali audiobook Day of the Dragon... se zas houby naučím jak to budu hledat... pokud někdo najdete netorent link tak PM pls.

    hm tak ne, hoax z roku 2008 :/
    Last edited by Paeris; 05-01-2014 at 23:05.

  2. #72
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Myslím, že převod elfího věku na vlv je trochu irelevantní. Vlv je jen přibližný odhad, plně biologicky dospělý elf by měl být cca někde po 20ti letech života (půlelf je dospělý ve 20ti, takže čistokrevný bude dospívat/růst pomaleji).
    Možné je, že Quelthallaské zákony uznávají dospělost až někdy kolem roku 110?
    Vycházím z http://www.wowwiki.com/Life_spans a v době zakládání postavy Corina tam byly poněkud jiné čísla, zmíněných 60 - 80 let, což zřejmě bude blíže biologické dospělosti a zákonná může být jiná.
    Člověk se prý vyvíjí cca od 20-25 roku života a přesto jej zákony ČR pokládají za dospělého v 18ti (a všelijak různě v jiných zemích), takže je celkem diskutabilní, co znamená onen údaj na wiki.
    Je možné, že elf dosáhne dostatečného vyvinutí mnohem dříve, třeba kolem 50ky, a do těch 110 let už probíhá jen velmi pozvolný růst, tudíž bych z toho nevyvozoval nějaké zákonné fakty u belfů (Haha ty ještě nejsi dospělý!) a věky elfů bral prostě jako dobu jejich života pro zohlednění jejich prožitých událostí.
    Last edited by Seraphim; 05-01-2014 at 23:37.

  3. #73
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    No jasně, přijde takhle draenei do hospody, poručí si pivo oroštovaný rumem, skopne ze stolu gnoma a nabídne zlaťák za "služby" obstarožní trpaslice....tak takhle prostě ne. (a jestli nekdo doda, ze by tej trpaslici dal zlataky dva - Jimmy promine, ten jako xkrat goldcap by ji dal cely tri - tak ho kousnu)


    A na skákačky kašlete, prostě "tam nejsou", a když se chce erpit, tak se erpí i v kýbli od marmelády poháneným dětským větrníkem. Naopak, když se erpit nechce, tak ani na serveru tak vymazleným, že opoti němu tenhle nebude sahat ani žábě po pupek.
    Last edited by Salmo; 06-01-2014 at 03:33.

  4. #74
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Kto by už len chcel starú trpaslíčku? Veď tie sú tak škaredé To s takým ani nestrácaj čas, má nejakú poruchu v RL

  5. #75
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    já bych to možná dala právě těch 60 jako první hranici dospělosti- jako když v 15ti dostaneš občanku a popravdě fyzicky je velká část vývoje už za tebou. A pak do těch 110 je podle mě už jen pozvolné dotvážení a v 110 už je růst totálně ukončen, což by mohlo být právě těch 25 vlv(právní dospělost by se tím pádem hodila tak kolem 80. roku života)
    Stejně bych ale řekla, že v dětství elfové rostou max dvakrát pomaleji, než lidé. Taky zkuste si představit, že by to bylo pomalejší a vy měli doma deset let batole XD

  6. #76
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Hej, toto všeobecne vo fantasy nedomýšľajú...praktické veci ako spomenuté 10-ročné batoľa alebo záchod v elfskom stromovom dome Ja by som nemal problém ani s normálnym starnutím a povedzme v 15 spomalenie starnutia, čím by sa vyriešili všetky logické problémy (hoci...možno to je dôvod, prečo majú elfovia tak málo detí...a dvojičky len občas...rodičov to úplne zničí, toľko rokov bez spánku)

  7. #77
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Batole nemusí nutně celou noc prořvat, třebas elfi stárnou pomaleji (u Draenei se to bere obdobně: jsou v určitou dobu prostě zralí fyzicky, ale né hlavou), ale zároveň mají tišší děti. Ono by to bylo logický, když bydlejí v lese. Řveš, cvrčku?= přijde nějaká obluda, uslyší tě a sní. Takže neřvi, seď a krystalizuj.

  8. #78
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    51
    Předem se omlouvám jestli to tu někde zaznělo, ale nechci se mi to teď celé pročítat. Na webu je uvedeno, že za RP povídky je možný custom/rename ... bohužel mi tam chybí komu se to má případně odesílat či jestli je na fóru pro to nějaký spešl topik.

  9. #79
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    To bolo asi na starom Soulwelli, tu ešte asi podpora RP na takej úrovni ako tam nie je.

  10. #80
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    no, mě by se to celkem hodilo. Chtěla bych, aby moje postava nebyla zas až tak slabá- je to kněžka a chtěla bych ji anučit šermířskýmu umění, takže jsme to chtěla řešit tak, že bych si založila palu a pak RPila svoji postavu s palou místo s priestem a chtěa jsemo tom napsat povídku, abych díky tomu an palu dostala rename. snad to bude fungovat. Tu povídku už píšu, zatím jsem u páté kapitoly

 

 
Page 8 of 22 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast

Similar Threads

  1. Otázky a diskusia k lore
    By Fingon in forum Lore Warcraftu
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2014, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top