Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 22 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 216

Thread: Otázky k RP

  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    I suppose it was a blood elf dk that claimed to be 'Lycanfight Sunstrider', daughter of Kael and queen of the 'fighting lycans'.
    AAAAAA...môj mozog vybuchol v návale toľkých emócií hnevu, zúfalstva, pobavenia a ktovie čoho ešte...možno aj hladu

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    ony jsou v Dalaranu koleje?
    toho jsme si tam nikdy nevšimla

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Moment, ony sú v Dalarane dáke aj v origináli? Ja že hovoríte o spawnoch zo Soulwellu

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Jasně, dveře za Rhoninem ve Violet Citadel, třeba, use your imagination! A zlobiví studenti končí ve Violet Hold
    + Pokud je mi známo, na SWL se nikdy nespawnovalo mimo Kalimdor a EK (+ BE a Draenei zony), OL a NR byly tabu. Neblázněte se spawnem ve městě mágů, už tak se ten Dalaran načítá rok =)

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký Kraj
    Posts
    93
    Jojo vždycky se mohlo spawnovat jen Azeroth (kromě Northrendu), což byla veliká škoda. V Nagrandu by bylo úžasné mít domek :-)

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    V Outlandu a Northrendu se nikdy spawnit nesmělo, jak říká Ayenor, jen na základním Azerothu. A také ne všude. Jsou místa, kam se prostě spawnit nesmí i zde. (edit: Sarilen mě nějak předběhl )
    Což mi připomíná - běžte se podívat na Blackrock mountain. To budete koukat. A podivné skákačky jsou zde na Gamenodu i jinde.
    Last edited by Shedreka; 05-01-2014 at 13:49.

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Máš na mysli Purple Parlor? Lebo inak neviem o ničom inom, čo by tam bolo

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    nj, jenže v Nagrandu by pak chtěl bydlet každej XD
    jednu věc bych přece jenom možná ráda v Dalaranu- prý tam bývala nějaká jáma, do které se dalo dostat pomocí lampy. když jsme došla na server, už to tam nebylo, celkem by mě zajímalo, jak to vypadalo. vím, že to spoustě lidí příjde k ničemu, ale mohal být sranda XD

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    To je možné. Všichni by byli v Nagrandu. Azeroth je velký dost, aby si tam každý našel nějaké to svoje místečko. A na Cata bude výběr ještě větší, když si všude doletíme a obhlédneme dodělané textury.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    131
    /yay

 

 
Page 5 of 22 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Otázky a diskusia k lore
    By Fingon in forum Lore Warcraftu
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2014, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top